صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: تاکید جدی یک دانشگاه امریکا برای فرستادن اصل مدرک!!

پیش فرض تاکید جدی یک دانشگاه امریکا برای فرستادن اصل مدرک!!

با سلام.

برای من جدیدا یک پذیرش از دانشگاه New Mexico آمده و international office هم از من تقاضای فرستادن اصل مدرک رو کرده!

با وجود اینکه من ترجمه رسمی مدارکم رو فرستادم و در یک نامه توضیح مختصری دادم که از این official تر نمیشه چرا اینا بازم تاکید دارن؟

به نظر شما من مستقیم با International Office تماس بگیرم یا با PhD program coordinator که تا حالا تمام مکاتباتم با ایشان بوده و اصلا optics program این دانشگاه برای خودش admission committee و اینا داره؟

اینطوریکه coordinator میگه international office چنین چیزی رو میخواد و مشکل از اونهاست ...

من چطور باید اونها رو قانع کنم که نمیشه اصل مدرک رو فرستاد؟

پیش فرض پاسخ : تاکید جدی یک دانشگاه امریکا برای فرستادن اصل مدرک!!

شما واسه چه رشته ای Apply کردی؟

برای Optical Science and Engineering Program که یک برنامه مشترک هست بین دو دانشکده برق و فیزیک و مدارک مستقیم به coordinator این برنامه فرستاده میشه. گیر از International Office هست نه اینا ...

Member powerman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, M.Sc

به نظرم سعی کن با graduate program coordinator که باش در تماس بودی مشکلت رو حل کنی. فکر کنم اگه بتونی ازش بخوای که به international office تضمین بده که از نظر اونا مشکلی نیست قبول بکنند. اگه نشد شاید استادت بتونه واست کاری بکنه تا از int. office رد بشه به دپارتمان بفرسته. امیدوارم مشکلت حل بشه چون چیز حادی نباید باشه.
    راستی شما چند وقته مدارکتون رو فرستادید و بالاخره کی int. office مدارکتون رو بررسی کرد و چقدر طول کشید دپارتمان مدارکتون رو بررسی کنه چون من هم دو هفته پیش فرستادم و هنوز هیچ خبری نیست!
    Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration - Thomas Alva Edison

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering - University of Melbourne

I thinnk its better to saying to your professor and ask him to help you.
    Mostafa

Junior Member

سلام بعد از گذشت یک سال از آخرین ارسال من هم دقیقا همین مشکل‌ را دارم. دانشگاه نیو مکزیکو از من می‌خواد که اصل مدرکمو براشون بفرستم که غیر ممکنه و بخاطر همین مساله دارن منو رد می‌کنن. من سه بار ترجمهٔ رسمی مدارکمو براشون فرستادم که گفتن اینا فتوکپیه و رسمی‌ نیست. با اینکه استاد راهنمام خیلی‌ کارها برام انجام داد ولی‌ در این مورد کاری نمیتونه یکنه. از دوستان اگه کسی‌ نظری داره خواهشا به من کمک کنه که واقعا گیج شدم.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

Ask them if they can issue a conditional offer based on your current documents until you show up and hand in your original one

Banned
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه علامه طباطبایی

سلام. با نظر بالا موافقم. هیچ کس اصل مدرکش را نمیده.

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin104
    سلام بعد از گذشت یک سال از آخرین ارسال من هم دقیقا همین مشکل‌ را دارم. دانشگاه نیو مکزیکو از من می‌خواد که اصل مدرکمو براشون بفرستم که غیر ممکنه و بخاطر همین مساله دارن منو رد می‌کنن. من سه بار ترجمهٔ رسمی مدارکمو براشون فرستادم که گفتن اینا فتوکپیه و رسمی‌ نیست. با اینکه استاد راهنمام خیلی‌ کارها برام انجام داد ولی‌ در این مورد کاری نمیتونه یکنه. از دوستان اگه کسی‌ نظری داره خواهشا به من کمک کنه که واقعا گیج شدم.
    سلام
    منظورتون دانشگاه ایالتی نیو مکزیکو هست؟ اونی که تو آلبکرکی هست؟
    بعید می دونم اصل مدرک را بخواهند.
    راه دیگه این هست که یک سال پیش یکی از بچه های فروم که مهندسی کشاورزی (اگه اشتباه نکنم) اونجا هستند که اعلام آمادگی کرده بودن که به دوستان که اونجا می رند کمک کنند.شاید تو بخش اعلام نتایج بتونید ایمیل آدرسی از ایشان پیدا کنید.
    موفق باشید
    What Goes Around...Comes Around

Senior Member emperial آواتار ها

این دانشگاه این مشکل رو خیلی وقته که داره. سال پیش هم یک نفر برای optic science اقدام کرده بود که ازش اصل مدرک رو خواسته بودند و در نهایت ایشون دانشگاه دیگه ای رو انتخاب کرد. اتفاقاً این optic science یک استاد ایرانی هم داره که فکر کنم الان همون graduate recruiter باشه و کلی این آقا رو سفارش کرد که نتیجه نداد.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)