صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 12 , از مجموع 12

موضوع: تاکید جدی یک دانشگاه امریکا برای فرستادن اصل مدرک!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تاکید جدی یک دانشگاه امریکا برای فرستادن اصل مدرک!!

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin104
    سلام بعد از گذشت یک سال از آخرین ارسال من هم دقیقا همین مشکل‌ را دارم. دانشگاه نیو مکزیکو از من می‌خواد که اصل مدرکمو براشون بفرستم که غیر ممکنه و بخاطر همین مساله دارن منو رد می‌کنن. من سه بار ترجمهٔ رسمی مدارکمو براشون فرستادم که گفتن اینا فتوکپیه و رسمی‌ نیست. با اینکه استاد راهنمام خیلی‌ کارها برام انجام داد ولی‌ در این مورد کاری نمیتونه یکنه. از دوستان اگه کسی‌ نظری داره خواهشا به من کمک کنه که واقعا گیج شدم.
    من هم امسال از این دانشگاه پذیرش گرفتم و از من هم Official مدارکمو خواستن. من از تمام مدارکم زیراکس رنگی گرفتم و پرس کردم و براشون فرستادم و اونها هم قبول کردن. تو ام اگر این کار رو بکنی قبول میکنن. اونا فقط روی این قضیه که رو ترجمه مدارک دادگستری قید میکنه هیچگونه تعهدی راجع به صحت مفاد ترجمه شده نداره و فقط تطابق ترجمه و زیراکس رو تایید می کنه مشکل دارن. میخوان مطمئن بشن که چیزی دستکاری نشده. امیدوارم کارت راه بیفته.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تاکید جدی یک دانشگاه امریکا برای فرستادن اصل مدرک!!

با تشکر از تمامی دوستانی که نظر دادند
    یعنی‌ واقعا مشکل من با یک زیراکس رنگی‌ حل میشد؟ البته نهایتا حل شد ولی‌ با چه بدبختی. گر چه که من جای دیگه رو قبول کردم چون اصلا به اینجا اطمینانی نداشتم.
    بعدا اگر کسی‌ همچین مشکلی‌ داشت و زیراکس رنگی‌ رو هم قبول نکردن ازش خوشحال میشم کمک کنم.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)