صفحه 35 از 45 نخستنخست ... 2526272829303132333435363738394041424344 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 441

موضوع: رشته علوم سیاسی، روابط بین الملل، مطالعات منطقه ای و استراتژیک، مدیریت سایبر

Banned

پیش فرض پاسخ : رشته علوم سیاسی، روابط بین الملل، مطالعات منطقه ای و استراتژیک، مدیریت سایبر

نقل قول نوشته اصلی توسط am.miryousefi نمایش پست ها
    برای چه سالی شما میگید؟
    در چند سال اخیر متناوب بوده.

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

پیش فرض پاسخ : رشته علوم سیاسی، روابط بین الملل، مطالعات منطقه ای و استراتژیک، مدیریت سایبر

نقل قول نوشته اصلی توسط Southpaw نمایش پست ها
    از بچه ها کسی میدونه تو رشته ما واسه ارشد چ کشور هایی بورسیه میده......یکی ی چیزی بگه...پیام خصوصی همه هم پر شده سیستم نمیزاره خصوصی بفرستیم ک
    بریتیش کلمبیا یه ارشد علوم سیاسی داره که به دانشجوهایی که پذیرفته شن بورس می ده البته خیلی زیاد نیست اما از هیچی بهتره

Banned

http://chrisblattman.com/2011/08/12/...ce-job-market/
    اپلای برای 700 جا! تازه اونم با اقتصاد که خیلی فاصله میگیره از حوزه های پالتیکال ولی به هر حال بازم انسانیه!
    به عنوان یک فرد نیتیو! با بکگراند عالی و نهایتا اینترویو گرفتن یک جا! دو جا اصلا بگو 5 تا هم باشه مسخرست! اینکه غیر نیتیو حتی فکرشم بکنه! این بدبخت خودش نیتیو هست تازه! به زبان بی زبانی داره حرفشو میزنه حالا کسی گوش نمیده یا میده دیگه امثال این بنده خدا حرف درست رو میگن. و نیز بنده !

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

نقل قول نوشته اصلی توسط Hume نمایش پست ها
    http://chrisblattman.com/2011/08/12/...ce-job-market/
    اپلای برای 700 جا! تازه اونم با اقتصاد که خیلی فاصله میگیره از حوزه های پالتیکال ولی به هر حال بازم انسانیه!
    به عنوان یک فرد نیتیو! با بکگراند عالی و نهایتا اینترویو گرفتن یک جا! دو جا اصلا بگو 5 تا هم باشه مسخرست! اینکه غیر نیتیو حتی فکرشم بکنه! این بدبخت خودش نیتیو هست تازه! به زبان بی زبانی داره حرفشو میزنه حالا کسی گوش نمیده یا میده دیگه امثال این بنده خدا حرف درست رو میگن. و نیز بنده !
    فکر کنم در درک این پست با مشکل روبرو هستید، این بنده ی خدا انقدری هم که شما می فرمایید نمی گه که بازار کار علوم سیاسی بد هست و بیشتر تمرکزش بر اقدام برای علوم سیاسی با مدرک اقتصاد هست.
    به نظر حقیر کمامان که قبلا هم اینجا گفته شده داشتن نتورک قوی در دوران دکترا عامل تایین کننده ی موفقیت شما در بازار کار خواهد بود در کنار رزومه ی قوی. من شخصا هنوز نرفتم که دکتری ام رو شروع کنم اما از همین الان استادم یه اینترنششپ حقوق دار 6 ماهه در ناتو برای من پیدا کرده و قرار شده تی.ای درس های بسیار مهم اش بشم و گفته چند جایی دیگه هم هست که باید راجیش صحبت کنم. استاد مشاورم هم گفته در موسسه مطالعات بین الملل هلند، کلگندال, دوستانی دارم که می تونم برات موقعیت هایی رو پیدا کنم جهت پژوهش و افزایش تجربه، لذا دوستان اگر دنبال پیدا کردن کار هستید سراغ اساتیدی برید که زیاد کنفرانس می رن و در انتشار کار فعال هستند و خودشون این ور اون ور زیاد بوده. استاد من با اینکه دکتراش خود بلژیک خونده اما در این 13 سالی که جذب دانشگاه شده؛ دو بار مدرسه ی بلفر هاروارد فرصت مطالعاتی رفته، یک سال استاد مهمان جان هاپکینز بوده و مشاور ستاد کل ناتو بوده حدود 10 سال و انتشاراتش هم خوب است. لذا به نظر حقیر روی همچین استادی که هم کار پژوهشیش قوی و همچنین ارتباطات بین المللی خوبی داره می شه بعدا برای پیدا کردن کار و توصیه ی قوی اش حساب باز کرد

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط SirousFUM نمایش پست ها
    فکر کنم در درک این پست با مشکل روبرو هستید، این بنده ی خدا انقدری هم که شما می فرمایید نمی گه که بازار کار علوم سیاسی بد هست و بیشتر تمرکزش بر اقدام برای علوم سیاسی با مدرک اقتصاد هست.
    به نظر حقیر کمامان که قبلا هم اینجا گفته شده داشتن نتورک قوی در دوران دکترا عامل تایین کننده ی موفقیت شما در بازار کار خواهد بود در کنار رزومه ی قوی. من شخصا هنوز نرفتم که دکتری ام رو شروع کنم اما از همین الان استادم یه اینترنششپ حقوق دار 6 ماهه در ناتو برای من پیدا کرده و قرار شده تی.ای درس های بسیار مهم اش بشم و گفته چند جایی دیگه هم هست که باید راجیش صحبت کنم. استاد مشاورم هم گفته در موسسه مطالعات بین الملل هلند، کلگندال, دوستانی دارم که می تونم برات موقعیت هایی رو پیدا کنم جهت پژوهش و افزایش تجربه، لذا دوستان اگر دنبال پیدا کردن کار هستید سراغ اساتیدی برید که زیاد کنفرانس می رن و در انتشار کار فعال هستند و خودشون این ور اون ور زیاد بوده. استاد من با اینکه دکتراش خود بلژیک خونده اما در این 13 سالی که جذب دانشگاه شده؛ دو بار مدرسه ی بلفر هاروارد فرصت مطالعاتی رفته، یک سال استاد مهمان جان هاپکینز بوده و مشاور ستاد کل ناتو بوده حدود 10 سال و انتشاراتش هم خوب است. لذا به نظر حقیر روی همچین استادی که هم کار پژوهشیش قوی و همچنین ارتباطات بین المللی خوبی داره می شه بعدا برای پیدا کردن کار و توصیه ی قوی اش حساب باز کرد
    موفق باشید اما من تا دلتون بخواد فارغ التحصیل سیراکیوز و کندی اسکول هاروارد میشناسم که بعد از فراغت از تحصیل شدند روابط عمومی شرکت تلفنی ! دارویی و یا بیکارند.
    در ضمن مثال جهت میزان اپلای برای گرفتن اینترویو بود عزیزم! طبیعتا از شما بهتر انگلیسی را میفهمم. طبیعتا من مسئول نظر و انتخاب شما نیستم و مشکل اشتغال در علوم انسانی برای خیلی ها در دنیا بغرنج هست! و البته امیدوارم برای شما اینگونه نباشد.
    بنده که به نظرم تحصیل در این رشته ها اشتباه هست. اینهایی که نوشتید همش تدریس بود فقط مکان درس دادن عوض شد که! در ضمن مدتهاست از این اینجا تا ثریا از علوم سیاسی فاصله گرفته ام .
    ویرایش توسط Hume : June 29th, 2016 در ساعت 09:20 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1993 نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال دارم
    دوستانی مثل mehrdad782001 یا SirousFUM ظاهرا در دانشگاه های آمریکا علوم سیاسی میخونن یا میخوان بخونن
    سوالم اینه که چرا در صفحه نتایج پذیرش حتی یک علوم سیاسی هم ندیدم
    همین دلیل من با وجود رزومه خوب و سطح زبان خوب از گرفتن فاند نا امید شدم
    شما آماری دارید که حدودا چند نفر از ایران سالانه در علوم سیاسی فاند میگیرن؟
    شما به آمار توجه نکن. نمره جی آر ای بالا حدود ۳۲۰ + معدل خوب + تافل بالای ۱۰۰ حتما فاند میگیری

Junior Member

سلام دوستان من دانشجوی ارشد دانشگاه شیرازم. میخوام بدونم اگه بخوام در یکی از دانشگاه های خوب آمریکا درس بخونم چه سطح معدلی نیاز دارم؟ نمره تافل و جی آری ایم باید چند باشه و نیز چه تعداد مقاله کفایت میکنه؟ میدونم سوالام کلین ولی خیلی به جوابشون نیاز دارم. ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

نقل قول نوشته اصلی توسط Farfar2016 نمایش پست ها
    سلام دوستان من دانشجوی ارشد دانشگاه شیرازم. میخوام بدونم اگه بخوام در یکی از دانشگاه های خوب آمریکا درس بخونم چه سطح معدلی نیاز دارم؟ نمره تافل و جی آری ایم باید چند باشه و نیز چه تعداد مقاله کفایت میکنه؟ میدونم سوالام کلین ولی خیلی به جوابشون نیاز دارم. ممنون
    همین بالای پست شما نوشتن دوست عزیزی برای امریکا

Junior Member

معدل من احتمالن بين١٦باشه با اين معدل اميدي هم ميشه داشت؟ ياداينكه چيزي پوششش ميده؟

Junior Member

سلام بر هم رشته های عزیز
    برای پذیرش در مقطع دکترا برای امریکا ایا باید طرح پژوهشی داشت ؟
    دوستانی که اطلاعات موثقی دارند می توند توضیح بدهند که اصولا دکترای علوم سیاسی در امریکا به چه صورت است ؟ ایا باید مثل فرانسه بر روی یگ پروژه ی خاصی کار کرد و یا مثل ایران می مونه