صفحه 25 از 45 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 441

موضوع: رشته علوم سیاسی، روابط بین الملل، مطالعات منطقه ای و استراتژیک، مدیریت سایبر

Junior Member Christacular27 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    British Studies | University of Tehran

پیش فرض پاسخ : رشته علوم سیاسی، روابط بین الملل، مطالعات منطقه ای و استراتژیک، مدیریت سایبر

نقل قول نوشته اصلی توسط SirousFUM نمایش پست ها
    There's a guy from a few cohort before you guys, M. behravesh, he is in Lund doing hid PhD
    I unfortunately know him )
    Plus I don't wanna do Iranian Studies unless I have to
    Feeling so blue / Out-of the-blue / Feeling so black / Oh off-the-track
    So vague so lost / A Tear, a frost / Feels so dense / So hard and tense
    Severe, so grave / yet s e d a t e __ s t a i d / Afraid, afraid, afraid, afraid
    June, 2012 © Chris Anders

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دکترای علوم سیاسی و روابط بین الملل

نقل قول نوشته اصلی توسط amirt3 نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی مقطع لیسانس دانشگاه ازاد تهران هستم در صورت پذیرش از امریکا وضعیت هزینه ها به چه صورت است؟میزان هزینه های مدرک از دانشگاه تهران با مدرک از دانشگاه ازاد در صورت پذیرش چقدر فرق میکنه؟ ممنون

عزیزانی ک سوالی از این نوع میپرسید یه سرچی تو سایت های دانشگاه بزنید. اگه شما تو فکر رفتن هستید اولین چیزی ک هست اینه ک باید به زبان انگلیسی کار یا تحصیل کنید یعنی باید زحمت کشید و کار کرد، خیلی شبا بدون خواب موند، همچین الکی نیست که سوالاتی میپرسید که واقعا از کسی که فکر بین المللی شدن داره بعیده، ببخشید اساعه ادب کردم.

پیش فرض پاسخ : رشته علوم سیاسی، روابط بین الملل، مطالعات منطقه ای و استراتژیک، مدیریت سایبر

سلام عزیزان
    تاحالا کسی تو رشته علوم سیاسی و روابط بین الملل پذیرش و بورس گرفته؟
    مخصوصا مقطع دکتری؟
    ممنون میشم اطلاع بدین

Junior Member

سلام. من اوایل تابستون تزم رو در رشته روابط بین الملل دانشگاه تهران دفاع می کنم، تمام مقاطع تحصیلی رو دانشگاه تهران بودم. معدل دکتری ام ۱۷/ ۸۰ است. لیسانس و فوق هم شاگرد اول بودم. مقاله لاتین ندارم. ۶ سال سابقه تدریس دارم البته حق التدریس بودم. تازه به فکر رفتن افتادم و به خاطر همین تافل و جی آر ای هم نگرفتم. با توجه به اینکه۳۴ سالم شده می خواستم بدونم شانسی برای پذیرش گرفتن و بورس شدن دارم؟ شرایط پست داک چیه و اصلا از کجا باید شروع کنم؟

Junior Member

دوستان سلام. آیا میشه با لیسانس و فوق لیسانس غیر مرتبط با روابط بین‌الملل و با فرض داشتن نمرات مناسب زبان، پذیرش از دانشگاه‌های خوب آمریکا با فاند گرفت؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علوم سیاسی علامه طباطبایی

سلام دوست عزیز . پاسخ شما مپبت است. آنها کاریبه رشته تحصیلی قبلی شما ندارند.

سلام و خسته نباشید
    من لیسانس علوم سیاسی (معدل 18.84)و فوق روابط بین الملل دانشگاه ازاد بودم ترم اخر فوق هستم تا الان معدلم 19.45 بوده و در حال اقدام برای چاپ 2 تا مقاله در نشریات علمی پژوهش هستم (مدارک زبان و سربازی ندارم)آیا امکان پذیرش در دوره دکترا در دانشگاه های خارج از کشور برای من وجود دارد یا کلادانشگاه ازاد را قبول ندارند ؟ و اینکه چه مدرک زبانی لازم دارم و آیا مقاله ISI از ملزومات پذیرش در دوره دکتری هست ؟

Junior Member

اي كاش انهايي كه پذيرش گرفته و مشغول هستند سري به اين تاپيك مي زدند سايت اپلاي ابرود با اين همه گستردگي و تنوع موضوعات ، در مورد رشته علوم سياسي فقط چند متقاضي سرگردان مانند من دارد بنابر اين يادتان باشد همانطور كه ما تحصيلكردگان اين رشته در جامعه در حاشيه هستيم و در جواب اشخاصي كه از رشته ما مطلع مي شوند نگاهي از سر دلسوزي در دل و تكريم درظاهر به ما مي اندازند و اهسته از ما دور مي شوند اين تاپيك نيز به حال ما دچار شده است امروز در ميان عوام با هركه بحث كني خودش را خداي عالم سياست ميداند و گويي از اسرار مگويي مطلع است كه تو در خواب هم نديده اي اما دوستاني كه در اين تاپيك سراغي از چگونگي يافتن راهي براي توسعه فردي خود مي گيرند بايد متفاوت از ساير تحصيلكردگان دكوري و شانسي اين رشته باشند لطفا همگي تحقيق كنيم و هر نتيجه اي را در اختيار يكديگر بگذاريم از جستجو براي كلاسهاي زبان اختصاصي GRE تا محل برگزاري مقايسه امتياز و نمره هايمان توصيه نامه نوشتن پروپوزال و معرفي يا سعي براي شناخت استادان بين المللي كه مممكن است همدلي بيشتري نشان دهند به نظر من براي شروع ازصفر با زبان نسبتا پايين وقت تان را با مكاتبه با دانشگاههاي خيلي تاپ تلف نكنيد. به نظر من ارتباط با استاد مهمترين قدم است مطالعه كارها و تزهاي استاداني كه در گرايش مورد نظر شما كار كرده اند ارتباط با انها و البته از اين هم مهمتر بنشينيد و زحمت بكشيد و مقاله يا مقالات ناب با حرف تازه و منابع جديد بنويسيد حتي الامكان خلاصه ان رابراي استادان مختلف بفرستيد
    اينها به نظر بي نظر من رسيده اميدوارم اگر كساني تحربه موفق يا ناموفقي در هريك از موارد بالا يا موضوعي مرتبط دارند بنويسند و تالار را از بيحسي و خمودگي بدر اورند
    هرقدر بيشتر بنويسيد بخش خاكستري مغزتان فعالتر مي شود و حين رد و بدل ها ممكن است راه حلهايي به ذهن هريك از ما برسد
    به اميد اينكه انهايي كه از سد پذيرش گذشته اند - گذشته و زحماتي كه در اين را كشيده اند را براي ما توضيح بدهند تا هم به ما اندك ايده اي بدهند و هم با شرح موفقيت خود انرژي مثبت و سروتونين دوباره دريافت كنند با عذر خواهي از غلطهاي تايپي
    از اينكه اين نوشته نامرتب را خوانديد متشكرم
    لطفا هرچه مي دانيد بنويسيد اين نوشتن نياز رشته ماست
    با درود. احترام. و دوستي
    anomy

سلام
    من دو تا پذیرش دکتری علوم سیاسی بدون فاند از امریکا گرفتم. تا حدودی با مراحل اپلای کردن آشنایی دارم اگه فکر میکنید نکته ای به نظرتون میرسه پیام خصوصی بگذارید. از این جهت میگم پیام خصوصی چون من همه اطلاعاتمو از همین سایت گرفتم و فکر نمیکنم چیز بیشتری از مطالب این سایت بدونم!
    شاد باشید

Junior Member

دوست عزيز ممنونم از پاسخي كه به درخواست من داديد
    ميخواستم ببينم ايا پذيرش كامل گرفتيد جي. ار. ايي هم فرستاديد يا فقط ايلتس و تافل ايا هردو لازمه!؟
    ركامنديشن چي دوتا از دو استاد!؟
    دانشگاهي كه پذيرش داده در چه درجه رنكينگ است؟!
    به نظر خودمن طبق اطلاعات از همين فروم بهتره مثلا براي انريكا
    از شهرهاي كوچك و دانشكاههاي خلوت تر!!!! اما معتبر براي وزارت علوم اقدام كنيم بعدها در امريكاميشه در مقاطع بعدي در دانشگاههاي بهتر جابجا شد
    لطف هرچه مي دانيد دريغ نكنيد
    با تشكر از بزرگواري شما