صفحه 15 از 45 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 441

موضوع: رشته علوم سیاسی، روابط بین الملل، مطالعات منطقه ای و استراتژیک، مدیریت سایبر

Junior Member Christacular27 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    British Studies | University of Tehran

پیش فرض پاسخ : رشته علوم سیاسی، روابط بین الملل، مطالعات منطقه ای و استراتژیک، مدیریت سایبر

نقل قول نوشته اصلی توسط rahi2012 نمایش پست ها
    نمیشه بی سمت بود (: بالاخره برای وارد شدن به لابی ها که عموما هم این اساتید دانشگاهها بر خلاف رشته های صنعتی نقش برجسته ای دارند درشون باید به سمتی که بیشتر باهاش خوانش دارید برید.
    اینجا بیشتر مهندس هستند.
    وزارت امور خارجه یکی از اقوام سفیر هست.اتفاقا الان ایران هستند . مهمونشون کردیم میپرسم واستون ببینم چه خبره.
    درسته بیرمنگام بود اشتباه نوشتم لیورپول /:
    از یکی از دوستای من پرسیده بودن نظرتون راجه به تشکیل کشور جمهوری اسلامی انگلیس چیه؟
    نه که بی سمت باشی، اما بی سمت تحقیق کنی تا جایی که می شه.

فنی ها واقعا چقدر راحتن سر این چیزا -_-

خوب شد این سوالو از من نپرسیدن وگرنه می خندیدم )))) البته ناگفته نماند که سر 3 تا مصاحبه ای که داشتم (امریکا، بریتانیا و هند) همین جوریش هم بسی خنده شد!

مرسی بابت کمک ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته علوم سیاسی، روابط بین الملل، مطالعات منطقه ای و استراتژیک، مدیریت سایبر

سلام .من دانشجوی سال آخر ارشد دانشگاه تهرانم.خواستم بدونم وضعیت اپلایتون چطور پیش رفت؟اینم آی دی منه
    ویرایش توسط Olympia : July 25th, 2013 در ساعت 04:48 PM دلیل: حذف آدرس ایمیل

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

نقل قول نوشته اصلی توسط Christacular27 نمایش پست ها
    نه که بی سمت باشی، اما بی سمت تحقیق کنی تا جایی که می شه.

فنی ها واقعا چقدر راحتن سر این چیزا -_-

خوب شد این سوالو از من نپرسیدن وگرنه می خندیدم )))) البته ناگفته نماند که سر 3 تا مصاحبه ای که داشتم (امریکا، بریتانیا و هند) همین جوریش هم بسی خنده شد!

مرسی بابت کمک ها
    هم دانشکده ای برو دنبال دکتر آخوندی که داره وزیر می شه و نونت تو روغنه.
    در مورد پذیرش از بچه های قدیمی تر دانشکده الان 3 تا مرکز جان اف کندی دانشگاه فری برلین هستند. الالن عملا فری از همه دانشگاه های آلمان، حتی هایدلبرگ، سر تر هست چون خیلی در ابعاد بین المللی فعال شده و توی رنکینگ ها بالا تر میاد. هایدل یکم سنتی تر هستش و علائق پژوهش اساتید این دوتا رو که با هم مقایسه کنید این سنت و مدرنیته بیشتر به چشم میاد. یکی از بچه های قدیمی تر بریتانیا هم دانشگاه لاند سوئد علوم سیاسی می خونه و پایان نامش هم با دکتر سعید آبادی بوده. بقیه هم اکثرا داخل قبول شدند. یکی دکترای روابط بهشتی داریم. دو تا علامه ان. یکی جامعه شناسی سیاسی دانشکده ی پایین می خونه و یکی از خانوم های فرانسه هم لیون مشغوله.
    اگر عضو گروه دانشکده باشید حتما ایمیل هاشون رو دیدید
    ویرایش توسط SirousFUM : July 25th, 2013 در ساعت 06:03 PM

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط SirousFUM نمایش پست ها
    در مورد پذیرش از بچه های قدیمی تر دانشکده الان 3 تا مرکز جان اف کندی دانشگاه فری برلین هستند. الالن عملا فری از همه دانشگاه های آلمان، حتی هایدلبرگ، سر تر هست چون خیلی در ابعاد بین المللی فعال شده و توی رنکینگ ها بالا تر میاد. هایدل یکم سنتی تر هستش و علائق پژوهش اساتید این دوتا رو که با هم مقایسه کنید این سنت و مدرنیته بیشتر به چشم میاد. یکی از بچه های قدیمی تر بریتانیا هم دانشگاه لاند سوئد علوم سیاسی می خونه و پایان نامش هم با دکتر سعید آبادی بوده. بقیه هم اکثرا داخل قبول شدند. یکی دکترای روابط بهشتی داریم. دو تا علامه ان. یکی جامعه شناسی سیاسی دانشکده ی پایین می خونه و یکی از خانوم های فرانسه هم لیون مشغوله.
    آخوندی وزیر چی بشه توی هیچ لیست قابل اعتنایی اسمش نیست و اگر هم لیستی اسمش باشه اونقدر رقباش لابی های قوی تری دارند که نتونه باهاشون در بیفته.
    هایدلبرگ برای خود آلمانی ها مثل امام صادق برای دانشجویان داخل ایران هست.
    یک بار دیگه هم نوشتم به نظر من اسکاندیناوی واقعا تلف کردن وقت و سرمایه هست تقریبا جز ترجمه چیز خاصی برای عرضه نداره. دکترای داخل هم که باید آدم پاشه بره یه کشکول آباد به دانشجوهای زهوار در رفته دانشگاه آزاد و علمی کاربردی و پیام نور درس بده.
    به نظرم بعد از گرفتن دکترا و کار اکادمیک آدم وقتش رو دانشجوها و محیطی بگذاره که ارزش داشته باشند .

رشته و دانشگاه

آخوندی و هاشمی قضیشون یه چیز دیگه بود. من زیاد محتمل نمی بینم وزیر بشه؛ ولی بشه خوشحال می شیم. البته TA ش از دکتری امسال خیلی ناراضی بود که آخر هم نفهمیدیم چی شد. امیدوارم TA ش قبول شه و سرش شلوغ بشه که بشه جاشو گرفت )))
    استاد راهنمای خوبیه دکتر آخوندی! دکتر سعیدآبادی انقدر مشغله داره که وقت سوال جواب دادن رو نداره؛ من هم اگر بخوام یه کار اوریجینال انجام بدم، خیلی نیاز دارم به استادی که بتونه پاسخگو باشه؛ ولی خب از general English بعضی از استادا هم به ستوه می آم! واقعا توی انتخاب استاد راهنما موندم.

فعلا از معدلم به شدت ناراضیم. دو تا 17.5 واعظ زاده معدلم رو آورد زیر 19. :| ازش هم که می پرسم می گه جزو بالاترین نمره ها بوده، توی برگه امتحانیت نمره کم شده. خیلی سر این چیزا لجم در میاد که لااقل نمی گن ضعف آدم کجاست که روش کار کنه...

راستش من با دوستمون Rahi موافق هستم که باید جایی درس خوند که ارزشش رو داشته باشه؛ من همین که الان تو ارشد همش historical approach داریم هم خیلی برام جالب نیست؛ ادبیاتم رو گذاشتم کنار، فقط برای بعد کاربردی قضیه که دیدم اینجوریه؛ دلم می خواد دکترام پربار باشه. با این حال سعی می کنم خیلی رویایی هم فکر نکنم و perfectionist نباشم تا زیاد تو ذوقم نخوره.

راستی کسی اینجا فرقه های سری رو می بینه؟ تحقیق و ترجمه (و نویسندگی برای سری های بعدی؛ اگر پخش بشن) جزو چیزایی هست که نمی دونم به رزومه ام اضافه کنم یا همون نباشه

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

در مورد سوئد و دانمارک و این کشور ها حداقلش اینکه اگر کسی بخواهد social policy یا توی این حوزه ها کار کنه بهترین جاست چون تونستن نظام اجتماعی و رفاهیشون رو سر و سامون خوبی ببخشن، و بهتر از آمریکاست که تقریبا نصف جمعیتش از یک بیمه ی ساده هم برخوردار نیستن. دولت رفاه انگلیس و سیستم nhs واقعا مثلا جای مطالعه داره که مطئمنم دکتر سعیدی برای شما به خوبی توضیح داده مزیت هاش رو.
    در مورد سوال جواب از اساتید خیلی دلتون رو خوش نکنید. غیر از 3 4 تا بقیه رو به سختی می شه تو دانشکده پیداشون کرد و باید براشون حتما میل بزنید و قرار بذارید و چپتر ببرید بخونن و اونجا بتونید صحبتی کنید. از با تجربه ها شنیدم، اما خوب گروه ما از لحاظ حضور وضعش بهتره باز.

در مورد موضوع هم شما که تهرانید کم کم برید واعض رو گیرش بیارید در مورد موضوع بچه ها و خودتون مزه ی دهنش رو ببینید چیه، چون شنیدم خیلی راه نمی آد که هرچی دل بچه ها بخواهن انتخاب شه و اگر قرار نیست دست باز باشه از آلان بدونید چیه که بتونید یکم کار رو جلو ببرید چون شهریور سال دوم همه باید دفاع کرده باشیم تو مسیر خونه باشیم، تمدید اجازه نمی دن و اگر دلیل داشته باشید از نمره ی پایان نامه کم می کنن.

Banned

آ
    راستی کسی اینجا فرقه های سری رو می بینه؟ تحقیق و ترجمه (و نویسندگی برای سری های بعدی؛ اگر پخش بشن) جزو چیزایی هست که نمی دونم به رزومه ام اضافه کنم یا همون نباشه
    یکمی چالش بکنم (:
    والا من اگر روزی در آمریکا استاد دانشگاه باشم اینجور کارها رو ببینم از دانشجویی قطعا روی پروندش مینویسم High Risk و میفرستم برای وزارت خارجه که کلا وارد خاک آمریکا هم نتونه بشه.
    آخه این اسامی چیه؟!
    موسی حقانی (:
    حسن عباسی (:
    مجید شاحسینی(((: (بالاخره ایشون پزشکه ؟کارگردانه؟ فیلسوفه؟ تهیه کنندست؟)

رشته و دانشگاه

در مورد سوئد و دانمارک و این کشور ها حداقلش اینکه اگر کسی بخواهد social policy یا توی این حوزه ها کار کنه بهترین جاست چون تونستن نظام اجتماعی و رفاهیشون رو سر و سامون خوبی ببخشن، و بهتر از آمریکاست که تقریبا نصف جمعیتش از یک بیمه ی ساده هم برخوردار نیستن. دولت رفاه انگلیس و سیستم nhs واقعا مثلا جای مطالعه داره که مطئمنم دکتر سعیدی برای شما به خوبی توضیح داده مزیت هاش رو.
    در مورد سوال جواب از اساتید خیلی دلتون رو خوش نکنید. غیر از 3 4 تا بقیه رو به سختی می شه تو دانشکده پیداشون کرد و باید براشون حتما میل بزنید و قرار بذارید و چپتر ببرید بخونن و اونجا بتونید صحبتی کنید. از با تجربه ها شنیدم، اما خوب گروه ما از لحاظ حضور وضعش بهتره باز.

در مورد موضوع هم شما که تهرانید کم کم برید واعض رو گیرش بیارید در مورد موضوع بچه ها و خودتون مزه ی دهنش رو ببینید چیه، چون شنیدم خیلی راه نمی آد که هرچی دل بچه ها بخواهن انتخاب شه و اگر قرار نیست دست باز باشه از آلان بدونید چیه که بتونید یکم کار رو جلو ببرید چون شهریور سال دوم همه باید دفاع کرده باشیم تو مسیر خونه باشیم، تمدید اجازه نمی دن و اگر دلیل داشته باشید از نمره ی پایان نامه کم می کنن.
    من social policy رو با دکتر آخوندی گذروندم ولی خب تا حدی متوجهم چی می گید. گرچه مطمئن نیستم که مشکل از سیستم آکادمیک امریکا بوده که به اینجا رسیده؛ کشورایی مثل سوئد و دانمارک رفاهشون از اونجا آب می خوره که با bias سیاسی نمی گردونن مملکتشونو.

حالا منتظرم ماه رمضون تموم شه، یه روز برم دانشگاه ببینم امکان اینکه از اساتیدی جز گروه خودمون، استاد راهنما انتخاب کنیم. من خودم خیلی شیفته دکترمشیرزاده و دکترسجادپور شدم. فکرشون بازه.

واعض؟ واعظ زاده منظورتونه؟ ایشون که ماشالا کلمه flexibility توی دیکشنریشون نیست؛ ولی بله چندتا موضوع که narrow down نشدن هست توی ذهنم برای پلن بی
    Feeling so blue / Out-of the-blue / Feeling so black / Oh off-the-track
    So vague so lost / A Tear, a frost / Feels so dense / So hard and tense
    Severe, so grave / yet s e d a t e __ s t a i d / Afraid, afraid, afraid, afraid
    June, 2012 © Chris Anders

Banned

من social policy رو با دکتر آخوندی گذروندم ولی خب تا حدی متوجهم چی می گید. گرچه مطمئن نیستم که مشکل از سیستم آکادمیک امریکا بوده که به اینجا رسیده؛ کشورایی مثل سوئد و دانمارک رفاهشون از اونجا آب می خوره که با bias سیاسی نمی گردونن مملکتشونو.

حالا منتظرم ماه رمضون تموم شه، یه روز برم دانشگاه ببینم امکان اینکه از اساتیدی جز گروه خودمون، استاد راهنما انتخاب کنیم. من خودم خیلی شیفته دکترمشیرزاده و دکترسجادپور شدم. فکرشون بازه.

واعض؟ واعظ زاده منظورتونه؟ ایشون که ماشالا کلمه flexibility توی دیکشنریشون نیست؛ ولی بله چندتا موضوع که narrow down نشدن هست توی ذهنم برای پلن بی
    سجادپور باید دید چه موقعی میخوایید باهاش پاینا نامه بگیرید. مثلا دم دمای دیپلمات شدنش در مقر اروپایی سازمان ملل در وین یکی از آشنایان باهاش پایان نماه گرفت با موضوع هژمونی آمریکا این آشنای ما میگفت هژمونی آمریکا در منطقه نه بعد از انقلاب 57 ایران نه قیامهای دیگر هیچ تغییری نکرده و کماکان پابرجاست و میشه اینو در تاثیر سیاستگذاری های کلانشون دید.
    اما دکتر سجادپور میگفت باید به این نتیجه برسی هژمونی ایالات متحده کلا بعد از 57 به هم خورده و نابود شده. بعد از کلی کلنجار رک و پوست کنده به ایشون گفت ببین پسرم بعد از یه عمری میخوام یه پست درست حسابی بگیرم ببینم میتونی ببریش با این پایان نامت یا نه؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rahi2012 نمایش پست ها
    یکمی چالش بکنم (:
    والا من اگر روزی در آمریکا استاد دانشگاه باشم اینجور کارها رو ببینم از دانشجویی قطعا روی پروندش مینویسم High Risk و میفرستم برای وزارت خارجه که کلا وارد خاک آمریکا هم نتونه بشه.
    آخه این اسامی چیه؟!
    موسی حقانی (:
    حسن عباسی (:
    مجید شاحسینی(((: (بالاخره ایشون پزشکه ؟کارگردانه؟ فیلسوفه؟ تهیه کنندست؟)
    خواهش می کنم. من به چالش کشیده شدن رو دوست دارم.

من گروه رو انتخاب نکردم. فقط یکی از بچه های تیم پژوهش و ترجمه بودم. خیلی جاها ته ترجمه ها و یا تحقیقام بعد از ذکر منبع نوشتم که به نظر من نظرش معتبر نبوده. اون قسمتایی هم که نوشتم، شامل موسیقی بود که سعی کردم بدون bias باشه از هر جهت. آقای حاج حیدری عمدا منو انتخاب کرد، چون من خودم موسیقی راک و گاهی متال گوش می کردم و می خواستن ماجرا از قلبش دنبال شه. با این وجود، من سعی کردم از تئوری های توطئه دوری کنم؛ نه که توطئه ای نباشه اصلا اما به نظرم بسط دادنش واقعا هوشمندانه نیست. مطمئن هم نیستم که چیزایی که نوشتم عوض نشن یا اصلا به اسم من تموم شن، چون من یه جاهایی از کسایی که اسمشون رو به این چیزای سیاه وصل می کنن، دفاع کردم.

با همه این احوال، شاید من کمی سرم باد داره هنوز که خیلی وقتا چیزی می گم که نباید و برام قابل درکه به مذاق هیچ کدوم از این دو تا قطب خوش نیاد یا به قول شما High Risk حساب بشم. ولی خب سعی می کنم در لفافه صحبت کنم که سر سبزم رو به باد ندم.
    Feeling so blue / Out-of the-blue / Feeling so black / Oh off-the-track
    So vague so lost / A Tear, a frost / Feels so dense / So hard and tense
    Severe, so grave / yet s e d a t e __ s t a i d / Afraid, afraid, afraid, afraid
    June, 2012 © Chris Anders