صفحه 39 از 45 نخستنخست ... 2930313233343536373839404142434445 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 441

موضوع: رشته علوم سیاسی، روابط بین الملل، مطالعات منطقه ای و استراتژیک، مدیریت سایبر

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

پیش فرض پاسخ : رشته علوم سیاسی، روابط بین الملل، مطالعات منطقه ای و استراتژیک، مدیریت سایبر

اگر اشتباه نکنم نظام وظیفه برای کارشناسی در خارج کشور معافیت تحصیلی صادر نمی کنه و باید همین داخل بخونید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته علوم سیاسی، روابط بین الملل، مطالعات منطقه ای و استراتژیک، مدیریت سایبر

نقل قول نوشته اصلی توسط SirousFUM نمایش پست ها
    اگر اشتباه نکنم نظام وظیفه برای کارشناسی در خارج کشور معافیت تحصیلی صادر نمی کنه و باید همین داخل بخونید
    پس باید لیسانس علوم سیاسی بخونم و در طی دوره لیسانس ماندارین رو قوی کنم و با یه رزومه خوب برای فودان یا تسینگهوا یا پکن اپلای کنم

یه آمار بگیر از نظام وظیفه سال یه سال عوض میشه قوانین میشه خارج شد ولی ارز آزاد بهت میدند دلار 3500 برای تحصیل نمی تونی ارز دانشجویی بگیری.با نظام وظیفه تماس بگیر.

نقل قول نوشته اصلی توسط mrduke نمایش پست ها
    پس باید لیسانس علوم سیاسی بخونم و در طی دوره لیسانس ماندارین رو قوی کنم و با یه رزومه خوب برای فودان یا تسینگهوا یا پکن اپلای کنم
    "You got a dream, You gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want something, go get it. Period." -Will Smith

سلام دوستان
    همسر من لیسانس مهندسی کشاورزی و فوق لیسانس علوم سیاسی داره. الان آیلتس 7 و یه مقاله ای اس ای در زمینه علوم سیاسی داره. و میخاد برای مستر یا پی اچ دی علوم سیاسی یکی از دانشگاه های دانمارک اقدام کنه. میخاستم برونم امکان این کار هست؟ با توجه به اینکه لیسانس ایشون مهندسی کشاورزی هست و نه علوم سیاسی؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrduke نمایش پست ها
    اگر علاقه مند به تحصیل در چین هستید به دانشکده زبانهای خارجی دانشگاه تهران بروید در آنجا موسسه کنفوسیوس چین دفتر دارد، میتوانید با مسئول دفتر که چینی هست صحبت کنید البته به زبان انگلیسی و پاسخ پرسشهای خودتان را بگیرید.

دانشگاه تهران نیز کلاس زبان چینی برگزار میکند، برای کسب اطلاعات بیشتر به مرکز آموزش زبانهای خارجی دانشگاه تهران مراجعه کنید، در این مرکز دانشجویان چینی نیز تدریس میکنند، حتما استادتان چینی باشد، به نظر من از استادهای ایرانی بهتر هستند.
    هم با لهجه یک چینی واقعی صحبت می کنند نه با لهجه فارسی و خیلی هم از دانشجویان کار میکشند واقعا کلاسهای زبان با اساتید چینی سنگین میباشد و البته عالی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hbg نمایش پست ها
    اگر علاقه مند به تحصیل در چین هستید به دانشکده زبانهای خارجی دانشگاه تهران بروید در آنجا موسسه کنفوسیوس چین دفتر دارد، میتوانید با مسئول دفتر که چینی هست صحبت کنید البته به زبان انگلیسی و پاسخ پرسشهای خودتان را بگیرید.

دانشگاه تهران نیز کلاس زبان چینی برگزار میکند، برای کسب اطلاعات بیشتر به مرکز آموزش زبانهای خارجی دانشگاه تهران مراجعه کنید، در این مرکز دانشجویان چینی نیز تدریس میکنند، حتما استادتان چینی باشد، به نظر من از استادهای ایرانی بهتر هستند.
    هم با لهجه یک چینی واقعی صحبت می کنند نه با لهجه فارسی و خیلی هم از دانشجویان کار میکشند واقعا کلاسهای زبان با اساتید چینی سنگین میباشد و البته عالی.
    آره دربارش شنیده بودم. حتما اقدام می کنم. ممنون از کمکتون

Junior Member

سلام اگه معدل ارشد خيلي خوب باشه باز هم معدل ليسانس مهمه؟ و چقدر؟ من دارم انصراف ميدم از ارشد چون معدل خوب ميخوام اگه معدل ليسانسمم خيلي مهمه از كارشناسي ي بار ديگه ميخونم

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

بستگی داره کجا می خواهید ادامه تحصیل بدید, اگر کشوری که می رید دکتراش ریسرچ بیس هست که همون معدل خوب ارشد براشون مهم تره چون درس هایی که پیشرفته تر هستند رو در نظر می گیرند بیشتر و قسمت تعیین کننده همون مصاحبه با استاد هست با کیفیت پروپوزالتون, من شخصا خودم لیسانسم غیر مرتبط با معدل پایین بود اما ارشدم مرتبط با معدل خوب بود برا همین بیشتر سمت کشور های ریسرچ بیس رفتم. اما اون طور که من شنیدم توی همون امریکا هم اگر نخواهید برید ام.ای.تی یا ییل و پرینستون, معدل ارشد خوب و اس.او.پی با کیفیت و نمونه ی رایتینگتون می تونه براتون پذیرش و بورس رو به ارمغان بیاره

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Farfar2016 نمایش پست ها
    سلام اگه معدل ارشد خيلي خوب باشه باز هم معدل ليسانس مهمه؟ و چقدر؟ من دارم انصراف ميدم از ارشد چون معدل خوب ميخوام اگه معدل ليسانسمم خيلي مهمه از كارشناسي ي بار ديگه ميخونم
    منطقی و آینده نگرانه فکر کنید یه رشته دیگه کلا بخونید از اول! مثلا مهندسی ها ! یا چیزی که از این حوزه دورتون کنه. نه آمریکا نه اروپا نه ایران چیز دندانگیری نیست! تهش پوسیدن در داخل کلاس درس است! درس دادن دیگه چقدر آخه! تکرار مکررات و تکرار و تکرار و تکرار!!!

Junior Member

سلام.
    من 6 ماهه که ارشد علوم سیاسی(گرایش اندیشه سیاسی) رو تموم کردم اونم از تربیت مدرس تهران.
    پایان نامم "تبیین افلاطون از موسیقی در تربیت شهروند بر اساس دیالوگ قوانین" هست. بنابراین حوزه ی مطالعاتیم به یونان باستان مربوط میشه و الانم میخوام برای دکتری اقدام کنم. البته درحال نگارش کتاب از رساله ی خودم هستم و تا چند ماهه دیگه چاپ میشه. فعلا برای زبان اقدام نکردم. و قراره بعد اتمام و چاب کتابم، روی مقاله برای نشریات خارجی کار کنم.
    حالا اگر بخوام برای مقطع دکتری هم همین حوزه ی مطالعاتی (یونان باستان-که میتونه شامل افلاطون هم بشه) رو انتخاب کنم، چه دانشگاه هایی در اروپا مناسب ترند و فاند میدن؟
    ممنون....... البته اگر نکته ی دیگه ای هست که کمکم کنه ممنون میشم اشاره کنید.... ((: