صفحه 7 از 45 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 441

موضوع: رشته علوم سیاسی، روابط بین الملل، مطالعات منطقه ای و استراتژیک، مدیریت سایبر

پیش فرض پاسخ : رشته علوم سیاسی، روابط بین الملل، مطالعات منطقه ای و استراتژیک، مدیریت سایبر

بچه ها به نظر شما دانشجوی دکترا بودن در ایران در گرفتن پذیرش برا همین مقطع در خارج از کشور امتیاز محسوب می شه؟ من ارشد علوم سیاسی دانشگاه تهرانم و می خام بدونم خوبه برا قبولی دکترا تلاش کم یا نه؟

Banned

پیش فرض پاسخ : رشته علوم سیاسی، روابط بین الملل، مطالعات منطقه ای و استراتژیک، مدیریت سایبر

نقل قول نوشته اصلی توسط simabaziyar نمایش پست ها
    بچه ها به نظر شما دانشجوی دکترا بودن در ایران در گرفتن پذیرش برا همین مقطع در خارج از کشور امتیاز محسوب می شه؟ من ارشد علوم سیاسی دانشگاه تهرانم و می خام بدونم خوبه برا قبولی دکترا تلاش کم یا نه؟
    خیر تفاوتی نداره. رزومتون رو قوی تر کنید که اون توی پذیرش خیلی موثر تره.

ممنونم. مقاله های داخلی تا چه حد برا پذیرش کمک می کنن؟

Banned

ممنونم. مقاله های داخلی تا چه حد برا پذیرش کمک می کنن؟
    کلا برای رشته های علوم انسانی چون مقاله دادن خیلی سخته و این رو اساتید خارج از کشور هم میدونند همین داخلی ها بعلاوه SOPخوب کفایت میکنه. اما معدل لیسانس و نمره GRE و IELTS خیلیییییی تاثیرگذاره. ریکام های خوب داشتن هم که نور علی نور
    مثلا اگر بتونید از افرادی مثل
    دکتر فواد ایزدی
    خانم دکتر کولایی
    قبلا دکتر سیف زاده
    یا اگر بتونید دکتر احمد نقیب زاده و......
    افرادی در این سطح معرفی نامه بگیرید که قشنگ! تشریح کرده باشند خیلی میتونه کمک کنه.

باز هم ممنونم. والا ما نمره خودمون رو از این اساتید بزرگوار بگیریم هنر کردیم، ریکام تاثیرگذار پیشکش!من بیشتر روی پایان نامه م حساب کردم و اینکه به جای اساتید اینجا با یه استاد ایرانی که اونور پیدا کردم با تمرکز رو علایق مطالعاتی اون وارد مذاکره شم...و خب سعی کردم موضوع پایان نامه م رو نزدیک به سیاست کلی دانشگاه مقصد بردارم.فکر می کنم اینجوری شانس بورس گرفتنم بالاتر می ره. تا چه شود!

Banned

باز هم ممنونم. والا ما نمره خودمون رو از این اساتید بزرگوار بگیریم هنر کردیم، ریکام تاثیرگذار پیشکش!من بیشتر روی پایان نامه م حساب کردم و اینکه به جای اساتید اینجا با یه استاد ایرانی که اونور پیدا کردم با تمرکز رو علایق مطالعاتی اون وارد مذاکره شم...و خب سعی کردم موضوع پایان نامه م رو نزدیک به سیاست کلی دانشگاه مقصد بردارم.فکر می کنم اینجوری شانس بورس گرفتنم بالاتر می ره. تا چه شود!
    یکمی باهاشون گرم باشید ریکام خوب هم میدند. البته نباید از اونها باشید که کل هنرشون نوشتن جزوه خوش خط هست . سر کلاس حرف بزنید. فاکت بیارید. خلاصه مشارکت داشته باشید. در ضمن حساب کردن روی استاد ایرانی یکی از اشتباهات مهلک هست . هرگز روش حساب نکنید. که معمولا نمیسازند. شما بای این اساتید صحبت هم کردید که گفتند ریکام نمیدند؟
    لیسانستون کدوم دانشگاه بودید؟

والا من الان سال آخرم و دیگه یه خورده دیر شده برا گرم گرفتن با اساتید. منم کلن یه خورده بلد نیستم این کار روراستش نه جزوه ی خوش خط می نویسم و نه دم استاد رو می بینم، زیاد از این جو پارتی بازی حاکم بر دانشکده راضی نیستم، هر چند اگه یکی پارتی من هم می شد مسلمن راضی بودم!!لیسانسم یاسوج بودم!!چرا نباید رو استاد ایرانی حساب کنم؟ شنیده بودم جواب می ده.

Banned

والا من الان سال آخرم و دیگه یه خورده دیر شده برا گرم گرفتن با اساتید. منم کلن یه خورده بلد نیستم این کار روراستش نه جزوه ی خوش خط می نویسم و نه دم استاد رو می بینم، زیاد از این جو پارتی بازی حاکم بر دانشکده راضی نیستم، هر چند اگه یکی پارتی من هم می شد مسلمن راضی بودم!!لیسانسم یاسوج بودم!!چرا نباید رو استاد ایرانی حساب کنم؟ شنیده بودم جواب می ده.
    اگر نیاز به ریکام گرفتن از اساتید داشتید در صورتی که شرایط علمیتون خوب باشه یعنی همون مشاکرت در کلاس و .... میتونم کمکتون کنم برای گرفتن ریکام خوب. احتمالا دکتر نقیب زاده فردا انجمن حکمت و فلسفه باشه میتونید همونجا پیداش کنید و ازش بخوایید. اگر هم تونستید برید دفتر مرکزی سایت دیپلکاسی ایرانی با "دکتر صادق خرازی" (معاون اسبق وزیر امور خارجه و نماینده اسبق ایران در سازمان ملل )صحبت کنید و نمونه کارهاتون (مقاله و تحلیل و ...) ارایه بدید مطمئن باشید شرایط خوبی داشته باشید ریکام ایشون بسیار بسیار بیشتر از برخی ریکام ها هست.
    بچه ها هم میگیرند معمولا ریکام رو حالا یک مقدار با زحمت. نگران اون نباشید درست شدنی هست.
    تنها کسی که سخت ریکام میده دکتر داوری هست که به قول خودش میگه پیر و خسته و فرتوت هستم اما نا امید نه. پس شما هم وقتی میایید پیش من بدونید با من پیر و خسته و فرتوت دارید صحبت میکنید و یک مقدار برای خواستتون زحمت بدید به خودتون.
    افقط یه نکته ای پیشش رفتید (میشناسید که نماینده جامعه دانشگاهی ایران در انجمن بین المللی فلسفه هستند) ساعت رو نگاه نکنید.بدش میاد میگه این یعنی اینکه میخوای زودتر از دست من خلاص بشی حالا بیا ثابت کن همینجوری نگاه کردم.

دوست عزیز شما قبل از هر چیز نیاز به نمره تافل و جی آر ای بالا دارید. به خصوص برای بچه های انسانی این دو تا خیلی عامل تاثیر گذاری اند. همه استادای ایرانی رو هم نمیشه با کلی گویی بد یا خوب دونست. همه نوع استاد داریم. بعدش عامل معدل و مقاله است. ریکام هم نگران نباشید تاثیرش به اندازه تافل و جی آر ای نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط rahi2012 نمایش پست ها
    اگر نیاز به ریکام گرفتن از اساتید داشتید در صورتی که شرایط علمیتون خوب باشه یعنی همون مشاکرت در کلاس و .... میتونم کمکتون کنم برای گرفتن ریکام خوب. احتمالا دکتر نقیب زاده فردا انجمن حکمت و فلسفه باشه میتونید همونجا پیداش کنید و ازش بخوایید. اگر هم تونستید برید دفتر مرکزی سایت دیپلکاسی ایرانی با "دکتر صادق خرازی" (معاون اسبق وزیر امور خارجه و نماینده اسبق ایران در سازمان ملل )صحبت کنید و نمونه کارهاتون (مقاله و تحلیل و ...) ارایه بدید مطمئن باشید شرایط خوبی داشته باشید ریکام ایشون بسیار بسیار بیشتر از برخی ریکام ها هست.بچه ها هم میگیرند معمولا ریکام رو حالا یک مقدار با زحمت. نگران اون نباشید درست شدنی هست.تنها کسی که سخت ریکام میده دکتر داوری هست که به قول خودش میگه پیر و خسته و فرتوت هستم اما نا امید نه. پس شما هم وقتی میایید پیش من بدونید با من پیر و خسته و فرتوت دارید صحبت میکنید و یک مقدار برای خواستتون زحمت بدید به خودتون.افقط یه نکته ای پیشش رفتید (میشناسید که نماینده جامعه دانشگاهی ایران در انجمن بین المللی فلسفه هستند) ساعت رو نگاه نکنید.بدش میاد میگه این یعنی اینکه میخوای زودتر از دست من خلاص بشی حالا بیا ثابت کن همینجوری نگاه کردم.
    ممنون از لطف شما. با نقیب زاده کلاس دارم اصلن. شاید برم باهاش یه مقاله کار کنم اینجوری بهتره به نظرم.داوری هم که بیشتر فلسفه ست و خب آدم خاصی هم هست. زیاد با خط فکریش همراهی ندارم.البته این به معنی نقض بزرگی این آدم نیست.نگفتید چرا نباید رو استاد ایرانی اون ور حساب کنم؟