نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: black list

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanic

پیش فرض black list

سلام
    لطفا اگه ليست كاملي (يا ناقص!) از موضوعات پروژه هاي مكانيك و هوافضا كه واسه apply و clearance ممكنه مشكل ايجاد كنه رو بذاريد...
    گشتم..يه منبع جامع پيدا نكردم...(البته منظور اصليم واسه كانادا و رنكهاي بالاي اروپاست)
    ممنون ميشم

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

پیش فرض پاسخ : black list

اینها همش خطرناکه!!! رشتس داریم؟!
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    • نوع فایل: pdf TL.pdf (46.7 کیلوبایت, 347 views)
    ویرایش توسط Sunrise : April 18th, 2010 در ساعت 08:55 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanic

اين ليست مربوط به امريكا بود...براي اروپا و كانادا چطور...مگه ميشه؟اگه اينجوري باشه كه يعني هيچي..!!!خيلي از بچه هاي دانشگامون موضوعات مشابهي داشتن و رفتن..حتي در مواردي امريكا...
    لطفا اگه يه هوافضايي مكانيك پذيرش گرفته اطلاعاتشو بذاره...ممنون

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نگران نباشید، چون:
    1- این لیست ماله 2002 هست. الان بعضی از موارد اشاره شده در اون حذف شده.
    2- این لیست ماله آمریکاست. شما اگر بخواید اروپا برید، روی بمب هم کار کنید مشکلی نیست! یعنی تا حالا نشنیدم برای پروژه اروپا کسی رو رد کنه.
    3- خیلی ها هستند که روی پروژه های حساس کار کردند و الان در سواحل کالیفرنیا آفتاب میگیرند. با تمام چیزایی که در این فروم خوندم برای آمریکا حساب ندارد! مثلا بعضی دوستام روی مگنتو هیدرودینامیک کار کردند و حتی نگرانش هم نیستند!! در غیر این صورت به غیر از جرم و فنر ساده!! خیلی پروژه ها میتونست خطرناک باشه .

اگر هنوز پروژه رو انتخاب نکردید، قدم اول اینه که از بعضی موضوعات کلیدی دوری کنید. مثلا نانو. و یه راهه ساده هم اینه که تو تعریف پروژه تون (فقط تیترش) نام application نداشته باشید و برید سراغ کار عددی یا تحلیلی. مثلا CFD که خیلی هم رواج داره. مثلا پروژه رو تعریف نکنید: شبیه سازی جریان گردابی در باله‌های فراصوت!!! خوب اون آفیسر دنبال همین چیزاس! تیتر رو بزارید شبیه سازی جریان گردابی به کمک روش عددی فلان ... در معادلات ... این جوری هم خودتون رو محدود به application خاصی نکردید، هم آفیسره حالیش نمیشه (طرف دیپلمه هست) هم شما کارتون رو انجام دادین.

Exclamation لیست سیاه برای پذیرش و ویزا

سلام

من دیدم کشورهای آمریکای شمالی و اروپا یک لیست از رشته ها و موضوعاتی که روش کار کردی و می خوای کار کنی دارن که باعث می شه اگر پذیرش بگیری بهت ویزا ندن

برای اطلاعات بیشتر به سوالات قبل از Interview سفارت آمریکا و کانادا مراجعه کنید

من جامدات خوندم و پایان نامم در مورد طراحی ربات بوده حالا اگر در فرم سفارت بنویسم پایان نامم در مورد چی بوده آیا اشکالی پیش می یاد یا نه؟

Member proshuttle آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Delft University of Technology- Particle Physics

پیش فرض پاسخ : لیست سیاه برای پذیرش و ویزا

سلام آقا رضا با توجه به تجربیات و مطالعات فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد.البته شما خیلی کلی موضوع پایان نامتون رو گفتید اگه بیشتر توضیح می دادی شاید دقیق تر می شد نظر داد.ولی کلا اگه نگاهی به این فابل هایی که تو این پست هست بندازی فکر کنم جوابتو بگیری.ولی به نظر من رو صداقت بری جلو بهتره
    http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?1916
    زندگی تنــــها به این درد می خورد كه انـــسان به دو كار مشغـــول شود:
    اول ریاضیـــات بخواند. دوم ریاضیـــات درس بدهد.

The earth turns, but we don't feel its move, and one night, you look up, One spark and sky one fire

سلام من موضوعی که تو ایران کار کردم شبیه سازی میکرو*****های گازی بوده به روش عددی چند تا مقاله هم تو این زمینه چاپ کردم به نظر شما عنوان مقاله هامو برای سفارت تغییر بدم؟ یا اصلا به اونا اشاره نکنم؟