صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 72

موضوع: هزینه زندگی |قیمت ها و خرید در هند|

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هزینه زندگی |قیمت ها و خرید در هند|

شاید این اطلاعات به درد کسی بخوره. پرواز های ماهان و ایران ایر متاسفانه در تعداد محدودی از شهر های هند لندینگ میکنن. اگه شما هم مثل من میخاین برین به شهر های دیگه و شاید پرت تر شاید قیمت هایAir Arabi رو مناسب ببینین.

نقل قول نوشته اصلی توسط Tinajand نمایش پست ها
    شاید این اطلاعات به درد کسی بخوره. پرواز های ماهان و ایران ایر متاسفانه در تعداد محدودی از شهر های هند لندینگ میکنن. اگه شما هم مثل من میخاین برین به شهر های دیگه و شاید پرت تر شاید قیمت هایAir Arabi رو مناسب ببینین.
    ماهان پرواز به سمت دهلی
    ایران ایر به سمت بمبئی
    http://www.time.ir ساعت و تقویم رسمی ایران
    وقتی حرف راست می زنید
    فقط انسان هایی از دستتان عصبانی می شوند
    که تمام زندگیشان بر دروغ استوار است

Junior Member

سلام ب چه ها من دنبال خونه هستم مرداد میرم بنگلو ر برای داروسازی

نقل قول نوشته اصلی توسط shohre22 نمایش پست ها
    سلام ب چه ها من دنبال خونه هستم مرداد میرم بنگلو ر برای داروسازی
    سلام وقتی اومدید هند بگید من یکی ار دوستان داره تیر بر میگرده، میتونید وسایلش و بخرید..با قیمت مناسب.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط solisolimaz نمایش پست ها
    سلام وقتی اومدید هند بگید من یکی ار دوستان داره تیر بر میگرده، میتونید وسایلش و بخرید..با قیمت مناسب.
    ممنون میشه ایمیلتونو بدین بهم

Junior Member

سلام به همه من تا دو يا سه هفته ديگه دارم ميرم هند شهر بنگلور داروسازي بخونم چون تنها دارم ميرم واونجا هم اشنا ندارم ميخواستم بدونم وسايل خونه و معلم خصوصي واسه زبان كه هر دوشم ارزون باشه ترجيحا چجوري پيدا كنم؟
    ممنون ميشم اگه جوابمو بدين.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohmadesm نمایش پست ها
    سلام به همه من تا دو يا سه هفته ديگه دارم ميرم هند شهر بنگلور داروسازي بخونم چون تنها دارم ميرم واونجا هم اشنا ندارم ميخواستم بدونم وسايل خونه و معلم خصوصي واسه زبان كه هر دوشم ارزون باشه ترجيحا چجوري پيدا كنم؟
    سلام، من وسایل دارم برای فروش، الان بنگلورم، ایمیلتون برام بزارید لطفا.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohmadesm نمایش پست ها
    شما همینجا اعلام کن، تا یک سال دیگه اگر زبانت پیشرفت قابل توجهی داشت ، من 1000 دلار بهت میدم !
    وقتی حرف راست می زنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hyderabad نمایش پست ها
    شما همینجا اعلام کن، تا یک سال دیگه اگر زبانت پیشرفت قابل توجهی داشت ، من 1000 دلار بهت میدم !
    شما بارها گفتید هند جای بدیه، همه خوندن پیامهاتونو، انقدر تأکید و تکرار شک برانگیزه واقعا، شما خودتون توی حیدرآباد چیکار دارید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nehal66 نمایش پست ها
    شما بارها گفتید هند جای بدیه، همه خوندن پیامهاتونو، انقدر تأکید و تکرار شک برانگیزه واقعا، شما خودتون توی حیدرآباد چیکار دارید؟
    توی حیدرآباد کار من ، تعداد آدم هایی مثل شما رو که بجای اینکه در مورد شهر بدونن در مورد شخص بنده میخوان بدونن رو میشمارم .

اتفاقاتی که برای من افتاد حقیقتی بود که هر کسی جرات بیانش رو نداره بالای 200 دانشجو در حیدرآباد هست ولی میبینید فقط من دارم در مورد شهر اونم در این انجمن مینویسم. چون بقیه یا براشون مهم نیست یا واسه درس نیومدن یا این انجمن رو ندیدن یا .... ، حرف شما درسته ، اگر بده ، چرا من اونجام ، که بنده هم نوشتم ، زمان میبره تا متوجه اشتباهتون بشید ، همه پیغام های من راهنمایی صحیح و اصولی مثل معرفی به کنسولی یا سایت های دانشگاه های معتبر بود ! دلال نبودم و نیستم ، بالای 50 ایرانی رو توی چند سال زندگی در حیدرآباد مجانی راهنمایی کردم، کمک کردم ، کسانی که مطالب من رو همینجا خونند و بدون اینکه من رو بشناسند به من رفرنس انجمن رو دادند و گفتند که خیلی از این مطالب به ما کمک کرد و تونستیم کمتر متضرر مالی و ... بشیمدر حالی که نمیدونستند نویسنده مطالب من بودم.

حالا شما لطف کن ، مثل یک انسان با شرف وقتی رسیدید اونجا ، مثل بنده همه مشکلاتی که براتون به وجود میاد واقع بینانه بنویسید ، همینجا در همین انجمن !
    وقتی حرف راست می زنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)