نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: گرفتن RA از دانشکدۀ دیگه؟

پیش فرض گرفتن RA از دانشکدۀ دیگه؟

سلام به همه
    من می خواستم بپرسم که میشه از یک دانشکدۀ دیگه فرض کنید من کامپیوترم اما می خوام توی یک آزمایشگاه در دانشکده برق کار کنم. بنطرتون امکان پذیره چنین چیزی؟ چون RA رو استادها می دن پس باید خودم به استاد ها email بزنم بگم من دانشجوی کامپیوترم می خوام شما من رو بعنوان RA اگه زحمتی نیست قبول کنید,درسته؟ ;D
    اگر علم در ثريا باشد مرداني از پارس آن را به چنگ خواهند آورد.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : گرفتن RA از دانشکدۀ دیگه؟

مواردی هست که دو استاد از دانشکده های مختلف با هم همکاری دارن و دانشجو مشترک می گیرن. در چنین شرایطی امکان چنین چیزی وجود داره ولی در غیر این صورت به نظر من امکان ناپذیره (مطمئن نیستم)
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Member powerman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, M.Sc

I think that you should apply for GA not RA. Because you are changing your dept. and in this case it is called GA, not RA and you should apply for it through the EE Dept. I think
    Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration - Thomas Alva Edison

بهترین راه joint supervision هست.

دوستان میشه یکم بیشتر توضیح بدید؟ GA چی هست. من پذیرش دارم اما دنبال بورسم گفتم اگه دانشکده کامپیوتر نمیده بریم جای دیگه بگیربم. :
    اگر علم در ثريا باشد مرداني از پارس آن را به چنگ خواهند آورد.

Member powerman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, M.Sc

GA is "Graduate Assistantship" and if you want to apply for it, you should go through other depts. website and prof.'s of it to get one (the same procedure as RA), but I think you should have good experience on the subject you want to work on, although I think it will be easier to receive one after starting your studies and for the next semester. This is all I know and hope others could complete it. OK
    Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration - Thomas Alva Edison

Junior Member

پیش فرض گرفتن RA از دانشكده ديگر....

من مكانيك پذيرش گرفتم براي MS مي‌خواستم ببينم مي‌تونم از دانشكده ديگري مثل عمران كه موضوعاتي مشترك داره RA باشم؟كسي تجربه‌اي داره؟
    ببحشيد اگه تكراريه چيزي پيدا نكردم.

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گرفتن RA از دانشكده ديگر....

شما به دانشگاهتون اشاره نكرديد در حالي كه دانشگاههاي مختلف قوانين مختلف دارند.
    ولي به طور كلي بايد استاد اولي كه باهاش RA داريد، راضي باشه و مطمئن باشه كه لطمه اي به كاراي پروژه اون وارد نمي شه. به عبارت ديگه بايد كارتون خيلي درست باشه و بتونيد اعتماد استادتونو جلب كنيد تا رضايت بده. اين در حاليه كه بايد ببينيد كه اين كار شما چقدر در دانشگاه و دانشكده شما رايج هست.

Junior Member

من اصلا RA ندارم فعلا از دانشكده مكانيك چون استاداش position خالي نداشتن.....

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط OK
    من اصلا RA ندارم فعلا از دانشكده مكانيك چون استاداش position خالي نداشتن.....
    من فردي رو ميشناسم كه پروژه خودش پولي نداشت، بنابراين با يه استاد ديگه‌اي به صورت RA كار مي كنه. بهتره از خود دانشگاه يا دانشكده اين سوالو بپرسيد. البته اگه بخواهيد بعد از ورود به اونجا دنبال اين كار باشيد، ممكنه 6 ماهي بي پول بمونيد.

اگه ديديد اين كار تو دانشگاه شما شدنيه از همينجا دنبال پروژه باشيد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)