صفحه 13 از 17 نخستنخست ... 34567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 166

موضوع: پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در کانادا

پیش فرض پاسخ : پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در کانادا

من پزشك عمومى هستم با سابقه ٢ سال كار و معدل ١٧ دانشگاه علوم پزشكى ايران
    ميخوام از طريق permenant residency اقامت كانادا بگيرم و براى تخصص اونجا تحصيل كنم و اقامت دائم بگيرم امتيازهاى مهاجرت به كانادا رو هم دارم الان بايد مداركم رو بفرستم به سايت مهاجرت كانادا؟ اين مدت هم Toronto noteبخونم واسه امتحان CME ديگه درسته؟ فقط من پروسه بعدش رو نمى دونم ممكن هست مراحلش رو كامل اينجا بفرماييد؟

Senior Member baharina آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Shabnamie_m نمایش پست ها
    من پزشك عمومى هستم با سابقه ٢ سال كار و معدل ١٧ دانشگاه علوم پزشكى ايران
    ميخوام از طريق permenant residency اقامت كانادا بگيرم و براى تخصص اونجا تحصيل كنم و اقامت دائم بگيرم امتيازهاى مهاجرت به كانادا رو هم دارم الان بايد مداركم رو بفرستم به سايت مهاجرت كانادا؟ اين مدت هم Toronto noteبخونم واسه امتحان CME ديگه درسته؟ فقط من پروسه بعدش رو نمى دونم ممكن هست مراحلش رو كامل اينجا بفرماييد؟
    you should get permenent residency status first. ask your question in this forum to see if you are eligible (it might take up to 2 years).
    http://www.applyabroad.org/forum/for...-Express-Entry
    after u landed in canada u have to pass MCCEE (read toronto notes) and NACOSCE (OSCE exam) and get IELTS 7 to be eligible to apply for medical residency position
    به حباب نگران لب يك رود قسم و به كوتاهي ان لحظه شادي كه گذشت غصه هم خواهد رفت، انچناني كه فقط خاطره اي خواهد ماند!

نقل قول نوشته اصلی توسط baharina نمایش پست ها
    you should get permenent residency status first. ask your question in this forum to see if you are eligible (it might take up to 2 years).
    http://www.applyabroad.org/forum/for...-Express-Entry
    after u landed in canada u have to pass MCCEE (read toronto notes) and NACOSCE (OSCE exam) and get IELTS 7 to be eligible to apply for medical residency position
    ممنون از اطلاعاتتون.آیا اینها همه ی منابعی است که شما برای هر سه امتحان استفاده کردید؟

Junior Member

سلام دوستان. پس از ایجاد پروفایل در PHYSICIANS APPLY برای تایید کپی پاسپورت و فرستادنش به MCC باید به سفارت نیوزیلند در تهران مراجعه کنیم؟ وقت قبلی میخواد یا هر موقع بریم کار رو انجام میده سفارت؟ ممنون از راهنمایی تون

Junior Member

ممنون میشم از دوستان راهنمایی کنند.
    گرفتن مدرک MPH چقدر میتونه برای مچ شدن در رشته های جراحی در کانادا مفید واقع بشه؟
    ایا ارزش MPH بیشتره یا یک دوره یکساله ریسرچ با اتندی در زمینه تخصص خودم که ENT هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط blackant نمایش پست ها
    سلام دوستان. پس از ایجاد پروفایل در PHYSICIANS APPLY برای تایید کپی پاسپورت و فرستادنش به MCC باید به سفارت نیوزیلند در تهران مراجعه کنیم؟ وقت قبلی میخواد یا هر موقع بریم کار رو انجام میده سفارت؟ ممنون از راهنمایی تون
    من ۲ سال پیش رفتم سفارت نیوزلند ، لازم نبود وقت بگیرید . فقط حتما قبلش زنگ بزنید چون همه روزه نیستند
    در ضمن یکسری از دوستان تو همین فرم اینکار تایید فرم رو دادن مترجم رسمی انجام داد و mcc هم تایید کرد.
    به حباب نگران لب يك رود قسم و به كوتاهي ان لحظه شادي كه گذشت غصه هم خواهد رفت، انچناني كه فقط خاطره اي خواهد ماند!

نقل قول نوشته اصلی توسط zhfh نمایش پست ها
    ممنون میشم از دوستان راهنمایی کنند.
    گرفتن مدرک MPH چقدر میتونه برای مچ شدن در رشته های جراحی در کانادا مفید واقع بشه؟
    ایا ارزش MPH بیشتره یا یک دوره یکساله ریسرچ با اتندی در زمینه تخصص خودم که ENT هست؟
    رشته شما تو کل کانادا فقط یک ظرفیت داره متاسفانه. بیشترین شانس قبولی شما در همچین رشته وقتی هست که برای فلوشیپ بیاین اینجا و بعد ۱-۲ سال همکاری نزدیک با اساتید ان پروگرم برای رزیدنتی از اول اقدام کنید.

Junior Member

با سلام دو سوال دارم ممنون میشم دوستای محترم راهنماییم کنن.
    من فارغ التحصیل پزشکی از دانشگاه سراسری هستم. ۱۵ روزه فارغ التحصیل شدم .
    سوال اولم اینه که با توجه به این که برادرم اقامت کانادا رو داره و اونجا زندگی میکنه ، من شانسی برای اخذ اقامت و پذیرش تخصص در کانادا دارم یا نه ؟ و چه قدره ؟
    و این که سابقه کار برای کانادا مهمه ؟ یا من وثیقه بزارمو زود تر کارامو بکنم بهتره ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط cmcm نمایش پست ها
    با سلام دو سوال دارم ممنون میشم دوستای محترم راهنماییم کنن.
    من فارغ التحصیل پزشکی از دانشگاه سراسری هستم. ۱۵ روزه فارغ التحصیل شدم .
    سوال اولم اینه که با توجه به این که برادرم اقامت کانادا رو داره و اونجا زندگی میکنه ، من شانسی برای اخذ اقامت و پذیرش تخصص در کانادا دارم یا نه ؟ و چه قدره ؟
    و این که سابقه کار برای کانادا مهمه ؟ یا من وثیقه بزارمو زود تر کارامو بکنم بهتره ؟
    برای ورود به تخصص حتما باید اقامت دائم کانادا داشته باشین. تو فروم مهاجرت به کانادا تحقیق کنید ببینید شرایط اخذ اقامت دارد یا نه
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...-Entry/page187

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل پزشکان در کانادا

سلام
    اگر پزشکی عمومی رو در کانادا بخونم و مقیم دائم کانادا باشم شرایط برای شرکت در ازمون تخصص چه طور هست ؟
    و در کل ایا پزشکی رشته ی خوب و درامد زایی در کانادا هست ؟
    ایا دوره ی تخصص حقوق داره ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)