صفحه 15 از 17 نخستنخست ... 567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 166

موضوع: پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در کانادا

Senior Member baharina آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Farid199028 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان کسی که تخصصشو از آمریکا گرفته مدرک تخصصشو کانادا هم قبول میکنن یا لازمه یه سری امتحانات رو بگذرونه و رزیدنتی رو از نو بخونه؟
    you dont need to pass any exam to get a restricted license as a US graduate however you need to pass canadian board exam for getting your independent license.
    به حباب نگران لب يك رود قسم و به كوتاهي ان لحظه شادي كه گذشت غصه هم خواهد رفت، انچناني كه فقط خاطره اي خواهد ماند!

کسی اطلاعاتی راجع به رشته های مرتبط با پزشکی داره؟
    ظاهراً ادامه پزشکی تو کانادا رو تقریبا باید کنار گذاشت.. آیا رشته های هستن که بشه ادامه داد؟
    مثلا اپیلپتولوژی،رادیولوژی،..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    General Physician

سلام دوستان .يك سوال.معدل فارغ التحصيلي پزشكي عمومي قابل قبول براي پذيرش رزيدنتي در كانادا حداقل چند هست؟بعني اينكه ميگن بايد معدل خوب باشه منظور از چند به بالا هست؟معدل ١٦ خوب حساب ميشه يا نه؟
    IELTS:7.5,TEF:B2

Junior Member

سلام دوستان.من میخوام روند تایید مدارک تحصیلی پزشکی ام رو برای ام سی سی کانادا شروع کنم و توی سایت فیزیشنزاپلای پروفایل ساختم.مدارکم ترجمه ی رسمی شده اند.مرحله ی بعدی چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط setarehpb نمایش پست ها
    سلام دوستان.من میخوام روند تایید مدارک تحصیلی پزشکی ام رو برای ام سی سی کانادا شروع کنم و توی سایت فیزیشنزاپلای پروفایل ساختم.مدارکم ترجمه ی رسمی شده اند.مرحله ی بعدی چیه؟
    MCC ديگه ترجمه ارگاني غير از خودش رو قبول نداره
    بنابرين اصل يا كپي برابر اصل مداركتون رو بايد بفرستين!
    توي پروفايلتون براي هر مدركي كه ميخواين بفرستين فولدر درست كنين و بعد از پرداخت هزينه، كاور لتر هر كدوم رو پرينت كنيد! كپي برابر اصل به همراه كاور لتر و به همراه كپي پاسپورت (همراه با مهر برابر اصل) و فرم identification رو پست كنيد
    به حباب نگران لب يك رود قسم و به كوتاهي ان لحظه شادي كه گذشت غصه هم خواهد رفت، انچناني كه فقط خاطره اي خواهد ماند!

نقل قول نوشته اصلی توسط setarehpb نمایش پست ها
    ل اصلا اهميتي نداره فقط مهمه كه واحد افتاده نداشته باشين (اين هم نهايتا خيلي مهم نيست)

Junior Member

با سلام
    در مورد رشته علوم آزمایشگاهی من فارغ التحصیل لیسانس این رشته هستم. برای master چکار باید بکنم؟ ایا مدرک کارشناس منو قبول میکنن یا به عنوان تکنسین قبول دارن؟ شرایط کاری در این رشته چطور هستش؟
    ممنون

Junior Member

دوستان چندتا سوال دارم. اول اینکه‌من امسال تازه کنکور تجربی دادم و دارم تازه میرم رشته پزشکی
    اول اینکه برای رفتن ب کانادا و ادامه تحصیل اونجا چه چیزایی مهمه و‌چه کارایی باید بکنم.
    دوم اینکه برای کسی که وضعیت مالی عالی نداره، بهترین راه برا رفتن و ادامه تحصیل توی کانادا چیه
    سوم اینکه امکانش هست توی سال دوم سوم برم و پذیرش بگیرم؟ برام مهم نیس اگه بر گردونن حتی از ترم یک مجبور شم بخونم.
    چهارم اینکه چجوری بعد از اینا اقامت دائم میتونم بگیرم.
    پنجم اینکه درمورد اپلای کردن چه چیزایی مهمه و چجوری اینکارو باید انجام بدم.
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط MaryWSG نمایش پست ها
    دوستان چندتا سوال دارم. اول اینکه‌من امسال تازه کنکور تجربی دادم و دارم تازه میرم رشته پزشکی
    اول اینکه برای رفتن ب کانادا و ادامه تحصیل اونجا چه چیزایی مهمه و‌چه کارایی باید بکنم.
    دوم اینکه برای کسی که وضعیت مالی عالی نداره، بهترین راه برا رفتن و ادامه تحصیل توی کانادا چیه
    سوم اینکه امکانش هست توی سال دوم سوم برم و پذیرش بگیرم؟ برام مهم نیس اگه بر گردونن حتی از ترم یک مجبور شم بخونم.
    چهارم اینکه چجوری بعد از اینا اقامت دائم میتونم بگیرم.
    پنجم اینکه درمورد اپلای کردن چه چیزایی مهمه و چجوری اینکارو باید انجام بدم.
    ممنون
    در همین تاپیک توضیح داده شده که شانس پذیرش دانشجوی اینترنشنال به دانشکده های پزشکی در کانادا بسیار پایین است. اگر قصد پزشکی خواندن دارید کشور دیگری را انتخاب کنید.

Junior Member

با تشکر از پاسختون
    عذرخواهی اگر نسبتا مشابه سوالم هست.
    توی تاپیک ها دیدم ک میگفتن تا هفت سال تموم نشه امکان دادن تست نیست. خب. حتی اگر بخوام بعد از سه سال تست رو بدم ک حتی از صفر پزشکی کانادا رو شروع کنم بازم ممکن نیست؟ فرض مثال اینکه من اقامت هم هنوز ندارم.
    من امسال تازه کنکور دادم. پزشکی ازاد قبول میشم. میخوام بدونم چه کتابا و منابعی رو بهتره بخونم ک ازمون کانادا بدم و حداقلش از صفر بتونم پزشکیو اونجا بخونم. و فاند بگیرم البته چون تمکن مالی به اون صورت ندارم.
    سوال بعد اینکه کدوم کشور ها بهتره واسه تحصیل پزشکی و گرفتن اقامت دائم از طریق همون؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)