صفحه 6 از 17 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 166

موضوع: پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در کانادا

Member Z_MOAZEMI آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    epidemiology

پیش فرض پاسخ : پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط hooran نمایش پست ها
    پرسش شما کمی مبهم است ولی آنچه که در سابقه اینترنی شما میاد همون دوره ها و مدت حضور و تاریخ شروع و اتمام و محل آن است.
    ممنون از پاسختون.
    من سال 2010 که برای مهاجرت به کانادا اقدام کردم، یک گواهی اشتغال به کار برای دوره اینترنی از دانشگاه گرفتم که تاریخ شروع و پایان دوره اینترنی +میزان حقوق و شرح وظایف داشت (مثل فرمتی که اداره مهاجرت میخواست). می خواستم بدونم این نامه هم فقط تاریخ شروع و پایان دوره اینترنی رو باید داشته باشه یا به تفکیک کورس های گذرانده شده و با جزییات در خصوص هر کورس و بخش گذرانده شده باید باشه؟ اصلا فرمت خاصی داره یا دانشگاه هر نامه ایی داد قبوله؟
    NOC: 3112 ,CIO:May-2010 , 1st file no: Oct-2010, Ankara office, In Process: May-2012, Medical: February-2014, Pass Request 9-May-2014, Landing 3-Sep-2014

Senior Member hooran آواتار ها

اگر شما اونموقع اینترن بودید و گواهی کار گرفتید جواب خیر است اون فرمت و میزان حقوق و این حرفها نداره ، گواهی اینترنی را باید آموزش دانشگاه بعد از یک سری تشریفات اداری صادر می کنه و علاوه بر مواردی که عرض کردم باید دارای مهر برجسته و باشه، مراجعه بفرمایید به آموزش دانشگاه اونها بیشتر در جریان هستند. یک توصیه کلی دارم همینجا می نویسم شاید روزی بدرد دوستی عزیزی یا همکاری بخورد: سابقه کار حد نصاب برنامه مدنظرتون را حتما پرسش کنید و با سابقه کاری بیشتر اقدام کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Z_MOAZEMI نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون.
    من سال 2010 که برای مهاجرت به کانادا اقدام کردم، یک گواهی اشتغال به کار برای دوره اینترنی از دانشگاه گرفتم که تاریخ شروع و پایان دوره اینترنی +میزان حقوق و شرح وظایف داشت (مثل فرمتی که اداره مهاجرت میخواست). می خواستم بدونم این نامه هم فقط تاریخ شروع و پایان دوره اینترنی رو باید داشته باشه یا به تفکیک کورس های گذرانده شده و با جزییات در خصوص هر کورس و بخش گذرانده شده باید باشه؟ اصلا فرمت خاصی داره یا دانشگاه هر نامه ایی داد قبوله؟

Junior Member

سلام
    دوستان يه سوال دارم. يكي از دوستام هست، كه "پي آر" داره و اينجا داره پزشكي ميخونه، تا دوسال ديگه كه ميخواد بره هم پزشكي عموميش رو از دانشگاه تهران ميگيره. ميخوام بدونم اگه بخواد براي "پركتيس پزشكي عمومي" يا ادامه دادن تخصصش بره كانادا، بايد چيكاركنه تا اون موقع؟ و كلاً چيكار رو توصيه ميكنيد و ادامه مسيرش چي بايد باشه؟؟

مرسي

Member Z_MOAZEMI آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    epidemiology

سلامخدمت دوستان عزیز. من برای ارزیابی مدرک پزشکی مدارکم رو بردم سفارت نیوزلند و تایید گرفتم، اما دارالترجمهایی پیدا نمیکنم که قبول بکنه با فرمت MCC مدارک رو برام ترجمه کنه.(یعنی اون جمله مورد نظر MCC رو پایین ترجمه ها بزنه و کپی های تایید شده رو به ترجمه ها ضمیمه بکنه). دوستان عزیز اگر دارالترجمه ایی رو میشناسید لطف کنید و برام پیام بدید. ممنون و متشکر
    NOC: 3112 ,CIO:May-2010 , 1st file no: Oct-2010, Ankara office, In Process: May-2012, Medical: February-2014, Pass Request 9-May-2014, Landing 3-Sep-2014

نقل قول نوشته اصلی توسط Z_MOAZEMI نمایش پست ها
    سلامخدمت دوستان عزیز. من برای ارزیابی مدرک پزشکی مدارکم رو بردم سفارت نیوزلند و تایید گرفتم، اما دارالترجمهایی پیدا نمیکنم که قبول بکنه با فرمت MCC مدارک رو برام ترجمه کنه.(یعنی اون جمله مورد نظر MCC رو پایین ترجمه ها بزنه و کپی های تایید شده رو به ترجمه ها ضمیمه بکنه). دوستان عزیز اگر دارالترجمه ایی رو میشناسید لطف کنید و برام پیام بدید. ممنون و متشکر
    اگر هنوز جایی را پیدا نکردید به من پیام خصوصی بدهید تا راهنماییتون کنم بردن اسم خاص تبلیغ محسوب می شود و خلاف مقررات فروم است
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Junior Member

سلام دوستان
    من ميخوام براي مهاجرت كانادا از طريق فدرال اسكيلد ووركر FSW اقدام كنم و چند سؤال دارم كه ممنون ميشم پاسخ بديد:
    ١) آيا اينترني جزء سابقه ي كار حساب ميشه؟ من يك گواهي از دانشگاه دارم كه در اون بخشهاي اينترني و ميزان ساعت كار در هر بخش رو ذكر كرده و در انتها هم نوشته كه نامبرده حقوق دريافت كرده است.
    ٢) من ١٤ ماه طرح بودم كه برام سابقه ي بيمه رد شده اما حدود ١.٥ سال پيش تموم شده. آيا لازمه كه براي اين ١.٥ سال وقفه هم نامه ي سابقه كار جور كنم؟ من درمدت ١ سال اخير كار ميكردم اما درمانگاه خصوصي بوده و قرارداد و حق بيمه اي در كار نبوده
    در ضمن من با توجه به نمره ي زبان و ساير آيتم ها نياز به ٢-٣ سال سابقه ي كار دارم كه امتياز ٦٧ رو بگيرم.

جواب استعلام مدارک دانشگاه آزاد بامعاونت امور بین الملل سازمان مرکزی است در بلوار سیمون بولیوار
    مدارک ما برای استعلام بهECFMGفرستاده شده و از اونجا اومده به معاونت امور بین الملل
    قبلا توی خود دانشگاه ازاد تهران پزشکی واحد امور بین الملل بود که الان امور مزبور بصورت متمرکز در سازمان مرکزی پیگیری می شود.

صدور تائیدیه به دانشگاه یا سفارتخانه خارجی قبل از دریافت نامه تائیدیه
    واحد دانشگاهی
    - دریافت و تکمیل فرم درخواست معاونت بین الملل
    - ارایه 2 سری کپی از ریز نمرات و دانشنامه )فارسی(
    - رویت اصل دانشنامه و ریز نمرات توسط مدیرکل و یا معاون مدیرکل
    - )در صورت عدم ارایه اصل ریزنمرات و دانشنامه، کپی مدارك جهت انجام استعالم به
    مراکز دانشگاهی مربوطه ارسال و پس از دریافت تاییدیه، نسبت به ارسال مدارك اقدام
    خواهد شد.(
    در ضمن برای برابر اصل کردن پاسپورت و مدارک تحصیلی و پر کردن فرم اطلاعات شخصی نیازی به مراجعه به سفارت نیست
    2014

2014

دوستان میشه راجع به گواهی اینترنی بیشتر توضیح بدین؟!
    من از دانشگاه سمنان فارغ التحصیل شدم.و متاسفانه اونجا هیچ اطلاعی از این چیزا ندارن،من باید راهنماییشون کنم و بهشون بگم که چه وار باید بکنن،میشه یکم راجع به اینکه از چه راهی باید این گواهی رو تهییه کرد و اینکه دقیقا چه چیزایی باید توش ذکر بشه،بگین؟!
    یا اصلا اگر ممکنه یکی از دوستان لطف کنن گواهی خودشونو به صورت یک فرمت توی فروم بزازن.

دوستان شرایط ورود به تخصص کانادا رو با مدرک ایران چطور می بینن؟ میشه کمی از وضعیت کانادا توضیح بدین.هر چه از کانادا شنیدم خیلی امیدوار کننده نبوده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)