صفحه 7 از 17 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 166

موضوع: پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در کانادا

سلام دوستان
    کسی در مورد طبابت در ساسکاچوان کانادا بدون طی کردن رزیدنتی (برنامه پذیرش IMG هابدون رزیدنتی ) اطلاعی داره؟ ایا دوره اینترنی ما رو میپذیرن؟ و اگه کسی رو سراغ دارین که وارد این برنامه خاص شده ممنون میشم به من معرفی کنین.

سلام خدمت دوستان عزیز. من برای ارزیابی مدرک پزشکی مدارکم رو بردم سفارت نیوزلند و تایید گرفتم، اما دارالترجمهایی پیدا نمیکنم که قبول بکنه با فرمت MCC مدارک رو برام ترجمه کنه.(یعنی اون جمله مورد نظر MCC رو پایین ترجمه ها بزنه و کپی های تایید شده رو به ترجمه ها ضمیمه بکنه). دوستان عزیز اگر دارالترجمه ایی رو میشناسید لطف کنید و برام پیام بدید. ممنون و متشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    اگر هنوز جایی را پیدا نکردید به من پیام خصوصی بدهید تا راهنماییتون کنم بردن اسم خاص تبلیغ محسوب می شود و خلاف مقررات فروم است
    سلام دوستان.میشه لطف کنید این ادرس را برای منهم ارسال خصوصی کنید.خیلی ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط matma77 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز. من برای ارزیابی مدرک پزشکی مدارکم رو بردم سفارت نیوزلند و تایید گرفتم، اما دارالترجمهایی پیدا نمیکنم که قبول بکنه با فرمت MCC مدارک رو برام ترجمه کنه.(یعنی اون جمله مورد نظر MCC رو پایین ترجمه ها بزنه و کپی های تایید شده رو به ترجمه ها ضمیمه بکنه). دوستان عزیز اگر دارالترجمه ایی رو میشناسید لطف کنید و برام پیام بدید. ممنون و متشکر

سلام دوستان.میشه لطف کنید این ادرس را برای منهم ارسال خصوصی کنید.خیلی ممنون میشم
    شما بايد اول ترجمه كنيد بعد تاييد كپي مدرك مربوطه
    دادگستري كپي برابر اصل شده را بعنوان ضميمه معمولا قبول و تاييد نمي كند در پيام خصوصي بيشتر راهنمايي مي كنم
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Junior Member Erdbeere آواتار ها

سلام. دانشگاه ما مسوول امور بین الملل اش شش ماه قبل عوض شده امضاش هنوز برای ECFMG تایید نشده! البته میگن ما به ECFMG نامه زدیم که امضا جدید شده. ولی مدرک یکی از همکاران اخیرا تایید نشده و ECFMG هم علت رد شدن مدرک رو نمیگه. حدس زدم موضوع امضا هست. دوباره به ECFMG نامه زدن که امضا جدید شده. از کجا میشه فهمید مشکل رد شدن مدارک همکارم که اخیرا تایید نشده چی بوده؟ از کجا میشه فهمید بالاخره امضا تایید شده یا خیر. نگران هستم مدارکم رو بفرستن به ECFMG و وقتم تلف بشه. ممنون.

Junior Member

دوست عزیز سلام،من مدارکم رو برا تایید بردم به سفارت نیوزلند ولی گفتن فقط بعد از ترجمه روی همون کپی متصل به ترجمه تایید میکنن، گفتم تکلیف جمله خاص MCC چی میشه که گفتن به ما اعتماد کنین!! آیا شما هم به همین منوال عمل کردین یا نه؟میترسم بعد از فرستادن مشکل پیدا کنه.ضمنا من ترجمه مربوط به 3-4 سال پیش بعضی مدارکم رو دارم ،آیا اونا قابل قبوله یا باید جدید انجام بدم؟

Junior Member

سلام دوستان
    یه فاجعه ی انسانی !!!
    من این هفته 2 شنبه دارم از ایران خارج میشم. امروز مدارک رو از دارالترجمه تحویل گرفتم. تا امروز فکر میکردم ثبت نام امتحان کانادا هم مثل USMLE هست ولی الان فهمیدم این داستان تائیده سفارت نیوزلند رو !!
    من این چند صفحه رو خوندم ولی نفهمیدم داستان دقیقا چیه ؟! اول باید بدیم ترجمه یا اول میرفتم سفارت ؟! من که الان ترجمه کردم با مهر قوه قضائیه و سفارت چیکار کنم ؟
    اون جمله ی mcc چی هست که باید اضافه بشه ؟
    اگه یکی از دوستان پروسه رو خلاصه بگه ممنون میشم که من یک شنبه که سفارت هستن برم دنبال این کار ببینم میتونم قبل رفتن انجام بدم این کارو .

پیش فرض پاسخ : راهنمای قدم به قدم امتحانات USMLE

نقل قول نوشته اصلی توسط Z_MOAZEMI نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان. من تمامی مطالب این فروم رو خوندم و بسیار مفید بود برام. شرایط من کمی متفاوت هست، من مدرکم توسط physician apply در کانادا ارزیابی شده و mcqee رو هم در کانادا امتحان دادم. حالا میخوام بصورت موازی امتحانات آمریکا رو هم شرکت کنم. چطور باید در سایت ecfmg ثبت نام کنم? آیا کسی تجربه مشترک داره منو راهنمایی کنه. ممنون

سلام به همه و شما دوست عزیز.از همه تشکر بابت اطلاعات مفیدتون.من برای امتحان mccee دارم اماده میشم و میخاستم بدونم شما از چه منابعی غیر از تورنتو نوت استفاده کردید.ممنون میشم تجربیات شما و بقیه دوستانی ک اطلاع دارن و بدونم..

Junior Member

باسلام.میخواستم بدانم ایا ایالتی در کاناداهست که بدون امتحانات گفته شده به پزشک عمومی کارموقت بدهند ودرراه رسیدن به مدرکی معادل اونو کمک کنند؟واینکه بهترین کار برای یک پزشک عمومی خارجی درکانادا چی هست که توزمینه کاری خودش بتونه کاربکنه؟مرسی ازپاسخ تان

نقل قول نوشته اصلی توسط mgh48 نمایش پست ها
    باسلام.میخواستم بدانم ایا ایالتی در کاناداهست که بدون امتحانات گفته شده به پزشک عمومی کارموقت بدهند ودرراه رسیدن به مدرکی معادل اونو کمک کنند؟واینکه بهترین کار برای یک پزشک عمومی خارجی درکانادا چی هست که توزمینه کاری خودش بتونه کاربکنه؟مرسی ازپاسخ تان
    این جماعت کانادایی خیرشون به کسی نمی رسه. بی جهت ازشون سوال نپرس.اکثرا دنبال قدم اول حرف ب از بسم الله هستند که نوتری پابلیک کجاست ومدارک پزشکی رو چطور تایید کنند واین ها.اگه ازشون بپرسی بعد که رسیدی کانادا چی؟ خب هیچی! این ها برای زندگی می روند و نه پزشکی کار کردن. اون دوستان کانادیی هم که زحمت می کشند جواب می دهند اکثرا راه phd رو ادامه دادن نه پزشکی. رقابت برای پزشک های خارجی کانادا خیلی شدید هست و حتی خود کانادایی ها هم گاهی برای ادامه تحصیل دستیاری آمریکا می روند. کلا برای پزشک های خارجی استرالیا خیلی بهتر از کانادا هست. گول اقامت ساده کانادا رو نخورید. هدر دادن عمر وسرمایه هست
    آنکه دایم هوس سوختن ما می کرد کاش می آمد و از دور تماشا می کرد

سلام
    من لیسانس میکروبیولوژی دارم
    دارای مدرک زبان فرانسه هستم.آیا برا اینکه بخوام از دانشکاه فرنسوی زبان کبک در رشته پزشکی پذیرش بگیرم آیا نیاز به امتحانMCATهست؟
    اگر کسی اطلاعاتی داره از کجا باید واسه این پروسه شروع کنم ممنون میشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)