صفحه 8 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 166

موضوع: پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در کانادا

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

پیش فرض پاسخ : پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudgh1990 نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس میکروبیولوژی دارم
    دارای مدرک زبان فرانسه هستم.آیا برا اینکه بخوام از دانشکاه فرنسوی زبان کبک در رشته پزشکی پذیرش بگیرم آیا نیاز به امتحانMCATهست؟
    اگر کسی اطلاعاتی داره از کجا باید واسه این پروسه شروع کنم ممنون میشم
    دوست عزیز کانادا صرفا به افرادی که اقامت کانادا رو داشته باشن پذیرش پزشکی میده. شما به عنوان یک ایرانی تا وقتی که PR اونجا رو نداشته باشید نمیتونید پذیرش بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sokho نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه فاجعه ی انسانی !!!
    من این هفته 2 شنبه دارم از ایران خارج میشم. امروز مدارک رو از دارالترجمه تحویل گرفتم. تا امروز فکر میکردم ثبت نام امتحان کانادا هم مثل USMLE هست ولی الان فهمیدم این داستان تائیده سفارت نیوزلند رو !!
    من این چند صفحه رو خوندم ولی نفهمیدم داستان دقیقا چیه ؟! اول باید بدیم ترجمه یا اول میرفتم سفارت ؟! من که الان ترجمه کردم با مهر قوه قضائیه و سفارت چیکار کنم ؟
    اون جمله ی mcc چی هست که باید اضافه بشه ؟
    اگه یکی از دوستان پروسه رو خلاصه بگه ممنون میشم که من یک شنبه که سفارت هستن برم دنبال این کار ببینم میتونم قبل رفتن انجام بدم این کارو .

سلام،
    درباره تایید کپی ها من توی MCC Live chat امروز پرسیدم و گفتن کپی مدارک تایید لازم نداره.
    من الان در شرایط مشابهی قرار دارم. توی ترجمه مدارکم نوشته شده :
    I, authorized translator to the Judiciary of I.R.Iran hereby certify that the above translation is to the best of my professional knowledge and belief, a true rendering of its Persian original.
    این کافیه؟ اگه کسی اطلاعاتی داره لطفا راهنمایی بکنه. من الان نمی دونم باید دوباره مدارکم رو بدم ترجمه بشن یا همینی که دارم قبول می شه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam7777 نمایش پست ها
    سلام،
    درباره تایید کپی ها من توی MCC Live chat امروز پرسیدم و گفتن کپی مدارک تایید لازم نداره.
    من الان در شرایط مشابهی قرار دارم. توی ترجمه مدارکم نوشته شده :
    I, authorized translator to the Judiciary of I.R.Iran hereby certify that the above translation is to the best of my professional knowledge and belief, a true rendering of its Persian original.
    این کافیه؟ اگه کسی اطلاعاتی داره لطفا راهنمایی بکنه. من الان نمی دونم باید دوباره مدارکم رو بدم ترجمه بشن یا همینی که دارم قبول می شه.
    کلا مدارک تحصیلی مثل دانشنامه و ریزنمرات نیازی به تایید سفارت نداره
    ولی مدارک هویتی شما باید تایید بشه اگر در این زمینه مشکلی دارید پیام خصوصی بدهید .
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Junior Member

با سلام،
    می خواستم بدونم اگر مدارک توسط ECFMG,verified بشه ،برای امتحان MCCEE هم اعتبار داره؟یا برای هر کدوم باید جداگانه اقدام کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ronikaa نمایش پست ها
    با سلام،
    می خواستم بدونم اگر مدارک توسط ECFMG,verified بشه ،برای امتحان MCCEE هم اعتبار داره؟یا برای هر کدوم باید جداگانه اقدام کرد؟
    بله كفايت مي كنه
    2014

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    چون در تاپیک کانادا پست کردید خدمتتان عرض کنم که برای تحصیل پزشکی در کانادا باید اقامت دائم کانادا، لیسانس در یک رشته مرتبط، نمره بالای MCAT و رزومه فوق العاده عالی داشته باشید. از دیپلم پزشکی نمیگیرند و به دانشجوی اینترنشنال هم پذیرش نمیدهند.
    درود بر شما
    اگر کسی اقامتدائم کانادا، لیسانس رشته مرتبط نداشته باشه بهش پذیرش نمیدن؟
    از دیپلم ایران هم نمیتونه پذیرش بگیره؟
    در واقع سوالن این است که داوطلب کنکور سراسری ایران که دیپلم داره و اقامت کانادا نداره و لیسانس هم نداره شانسش صفر هست برای اینکه تو کبک بتونه پزشکی بخونه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    منظورم واضح هست. برای تحصیل در رشته های پزشکی حداقل توان مالی شما باید 100 میلیون در سال باشه. اگه میتونید این مقدار پول رو در سال هزینه کنید خیلی جاها هست که میشه به زبان انگلیسی در رشته های پزشکی تحصیل کرد.
    برای تحصیل پزشکی در کانادا هم نیاز به توان مالی بالا هست؟ حقوق ماهیانه به دانشجویان پرداخت نمیشه؟
    ویرایش توسط maxi1 : September 2nd, 2017 در ساعت 09:01 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط WeepingWillow نمایش پست ها
    برای تحصیل پزشکی در کانادا هم نیاز به توان مالی بالا هست؟ حقوق ماهیانه به دانشجویان پرداخت نمیشه؟
    برای تحصیل مقطع عمومی پزشکی در هیچ جای دنیا حقوق ماهیانه پرداخت نمیشه (تا جایی که بنده خبر دارم). خود کانادایی ها و امریکاییهایی هم که پذیرفته میشوتد با گرفتن وامهای سنگین این دوره را تمام میکنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط WeepingWillow نمایش پست ها
    درود بر شما
    اگر کسی اقامتدائم کانادا، لیسانس رشته مرتبط نداشته باشه بهش پذیرش نمیدن؟
    از دیپلم ایران هم نمیتونه پذیرش بگیره؟
    در واقع سوالن این است که داوطلب کنکور سراسری ایران که دیپلم داره و اقامت کانادا نداره و لیسانس هم نداره شانسش صفر هست برای اینکه تو کبک بتونه پزشکی بخونه؟
    دوست عزیز وقتی گفتیم که شرط ابتدایی بررسی پرونده برای دانشکده پزشکی داشتن لیسانس (یا حداقل اتمام سال سوم لیسانس در یک دانشگاه کانادا) و اقامت کاناداست دیگه قراره چه شانسی داشته باشه؟ مثل اینه که شما بپرسید کسی که مدرک کلاس ششم ابتدایی داره شانسش چقدره در کنکور کارشناسی ارشد دانشگاههای ایران پذیرفته بشه! خوب معلومه که پذیرفته نمیشه.
    ویرایش توسط maxi1 : September 2nd, 2017 در ساعت 09:02 PM

Junior Member

ببخشيد واسه كسي كه پيش دانشگاهي داره ميتونه اونجا واسه پزشكي فاند بگيره؟ يا مثلا اگه ٢-٣ سال ايتاليا پزشكي بخونم بعدش ميتونم بيا اونجا ؟ تخصص چطوره؟ كلا اونجا در هيچ مقطع و مرحله اي از پزشكي فاند نميدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Zehi نمایش پست ها
    ببخشيد واسه كسي كه پيش دانشگاهي داره ميتونه اونجا واسه پزشكي فاند بگيره؟ يا مثلا اگه ٢-٣ سال ايتاليا پزشكي بخونم بعدش ميتونم بيا اونجا ؟ تخصص چطوره؟ كلا اونجا در هيچ مقطع و مرحله اي از پزشكي فاند نميدن؟
    پست بالایی را ببینید .برای تحصیل در پزشکی باید اقامت داشته باشید و سایر شرایط .فقط به رزیدنتها حقوق پرداخت میشه که البته مکفی هم هست
    2014

Junior Member

سلام

دکتر عذرخواهی می کنم وقتتون رو می گیرم من یک سوال داشتم و خیلی خیلی خیلی خیلی ممنون میشم اگر کامل راهنماییم کنید چون به جوابش خیلی نیاز دارم:

بنده امسال کنکور دارم و دارم بسیار خوب می خونم که رشته پزشکی دانشگاه تهران قبول بشم.

سوال بنده این است که آیا میشه بعد از یکی دو سال و گرفتن مدرک زبان برای دانشگاه های اروپا یا آمریکا یا کانادا بورسیه کامل شد ؟
    ( مثلا من الان سال 96 کنکور دارم و وقتی به امید خدا با یک رتبه خوب دانشگاه تهران قبول شدم. امکان داره که برای سال 97 یا نهایتا 98 بورسیه و پذیرش رو از یکی از دانشگاه های اوروپا یا آمریکا بگیرم ؟ ( با هر رزومه ای که لازم باشه )

آیا شرایط مطلوب تری برای رتبه برتر ها و نخبگان وجود داره ؟

خیلی خیلی لطف می کنید اگ کمکم کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)