صفحه 2 از 12 نخستنخست 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 113

موضوع: بورس در اسپانيا

پیش فرض پاسخ : بورس در اسپانيا

سلام
    مرسي كه جواب دادين، خواستم بدونم اينكه پذيرش را مشروط به گرفتن grant يا schoolarship كردن فقط از نظر بحث مالي است؟ در صورتي كه من خودم بتونم هزينه ها را بدم مشكلي نيست؟ چون من شنيدم واسه دكتري هزينه زيادي نداره (سالي 150 يورو)

Junior Member combi13 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirreza2009 نمایش پست ها
    سلام
    مرسي كه جواب دادين، خواستم بدونم اينكه پذيرش را مشروط به گرفتن grant يا schoolarship كردن فقط از نظر بحث مالي است؟ در صورتي كه من خودم بتونم هزينه ها را بدم مشكلي نيست؟ چون من شنيدم واسه دكتري هزينه زيادي نداره (سالي 150 يورو)
    خواهش میکنم

خوب اگه گفتند پذیرفته شدین ولی از نظر مالی نمیتونن شما رو ساپورت کنن شما میتونیین این پذیرش رو قبول کنین و با هزینه خودتون یا جایی یا موسسه تحقیقاتی و یا ... پیدا کنین که شما رو ساپورت کنه.
    معمولا این در حالتی اتفاق میفته که اونا بودجه نداشته باشن یا دیر برای فاند اقدام کرده باشین یا اینکه بین ورودیهای اون سال برای فاند انتخاب نشده باشین (یعنی شرایط دیگران از شما بهتر بوده)
    در هر صورت با تحقیق میتونین جاهایی رو پیدا کنین که شما رو ساپورت کنن
    دیتیل شو از کوردیناتور بپرسین . هم در مورد کمک هزینه هم در مورد هزینه های زندگی و شهریه های رشته و مقطع شما
    فقط اگه نخواستین که برین اونجا بهشون بگین که نمی خواین برین . یه وقت وسط کار نگین !!!
    امیدوارم موفق باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط combi13 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    از کوردیناتور خودت بپرس به احتمال زیاد یک سری سایت بهت معرفی میکنه. شاید بتونی پیدا کنی ولی تا اونجایی که من میدونم یک کمی دیر شده ودر ضمن تو سایت هایی که من رفتم بیشتر کمک هزینه ها برای آمریکای لاتین و جنوبی بود در هر صورت باید سرچ کنی .
    در مورد هزینه ها هم میتونی از دانشگاه بخوای برات اطلاعاتشو بفرستن . معمولا قسمت بین الملل دانشگاه همچین اطلاعاتی رو بصورت PDF داره.
    موفق باشید

من هم براي دكتري پذيرش گرفتم اما در مورد فاند كاري نكردم اونجا هزينه ها چه جوره ميشه براي يك سال رفت اونوقت اونجا فاند گرفت؟

Junior Member

سلام،من می خوام برای مستر بیوتکنولوژی برام اسپانیا اقدام کنم،با یه موسسه مشاوره کردم گفت که امکان بورس نیست و هزینه ی دوره حدودا 2000 تا 6000 یورو میشه ،این یعنی به هیچ عنوان نمی تونم به بورس گرفتن امید وار باشم؟ من لیسانس ژنتیک دارم هنوز فارق التحصیل نشدم اما معدلم حدودا 17 هست

Junior Member

با سلام .
    روال گرفتن بورس و یا کمک هزینه در اسپانیا برای مقطع دکترا چه جوریه؟
    آیا میشه از همان استادی که ما رو پذیرش می کنه تقاضای بورس ویا کمک هزینه کرد؟
    آیا با 30 میلیون تومان می توان بدون بورس از بارسلونا دکترا گرفت؟
    با سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Material Engineering,university of seville

سلام من سپتامبر برای مصاحبه اسپاننی بودم اکثر کشورهای اروپایی برای دادن بورس مصاحبه می کنند شما با اعتماد به نفس میری کارتو ارایه میدی تمام خرج سفرم خودشون دادن الانم جواب دادن ترمی 9000 می دن برای فوریه باید برم

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    لیسانس هنرهای تجسمی با معدل 17 و ارشد گرافیک از دانشگاه غیر انتفاعی سوره با معدل 16.84 و برای ادامه تحصیل در دوره دکترا میخوام اقدام کنم
    مدرک زبان ندارم و چندان هم زبانم خوب نیست البته میتونم چند ماه جدی وقت بزارم ،ولی ده سال سابقه تدریس در آموزش و پرورش دارم و سه سال سابقه تدریس در دانشگاه آزاد و علمی کاربردی دارم .دوتا ورک شاپ دارم.چند تاداوری استانی مسابقات هنری و موسیقی دارم
    از لحاظ بورس فکر میکنید میشه بورس صد درصد بگیرم؟
    اونجا میتونم بدون دردسر دستیار استاد بشم که یه حقوق ماهیانه هم داشته باشم؟
    هزینه ماهیانه زندگی برا یه آدم مجرد چقدر میشه؟با خوابگاه چقدره و با خانه شخصی چقدر میشه؟
    من هنوز دانشنامه رو نگرفتم و فکر کنم چند ماهی زمان ببره.
    چه مدارکی برای پذیرش نیازه؟
    چقدر زمان میبره تا پذیرش بگیریم؟
    من که رشتم چیز دیگه بوده بخوام دکترای معماری بگیرم شرایط به چه صورته یعنی باید واحد پیش بخورم؟و اگه اینجوریه چقدر هزینه اضافه میشه برای واحد های پیش نیاز؟
    زمان مورد نیاز برا دریافت مدرک دکترا چند ترمه و هر ترم که اضافه بشه هزینه چقدر بیشتر میگیرن؟

سلام من دانشجوی ترم آخر زیست هستم
    4 تا مقاله سابمیت شده ISI تو الزویر با ایمپکت های 1-2.5 که به احتمال قوی اکسپت میشن
    1 مقاله ISI اکسپت شده با ایمپکت 0.6
    ارائه 1 پوستر در کنفرانس
    آشنایی کامل با تمام تکنیک ها و لوازم آزمایشگاهی مربوط به گرایش neuroscience ( مقالاتم هم در همین موردن)
    تافل ibt میخوام شرکت کنم و فکر کنم بالای 85 بیارم و GRE sub biology رو هم روش دارم کار میکنم و مطمئنم بالای 95 یا حتی 98% میزنم
    یک سال سابقه کار در آزمایشگاه فیزیولوژی جانوری laboratory assistant
    سه ماه به طور کار اموز هم تو انیستیتو پاستور کار کردم تو بخش مربوط به neuroscience
    واحد های مربوط به این گرایش رو هم از مقطع ارشد با نمره خوب پاس کردم که پیش نیاز نخورم
    و نقطه ضعف رزومه ام: GPA 12.98 از دانشگاه سراسری ارومیه
    با همه اینها چقد شانس دارم تا بورس بگیرم راستش خودم واسه دانشگاه گوتینگن برنامه ریخته بودم ولی بعضی از دوستان کمی نا امیدم کردن
    من دنبال دانشگاه های رایگان یا ارزون یا با بورس راحت میگردم
    ممنون میشم راهنماییم کنین

Junior Member

سلام
    میخواستم بدونم که از دانشگاههای اسبانیا در رشته های جهانگردی در مقطع کارشناسی ارشد میشه بورسیه گرفت؟و اینکه چنین رشته ای در دانشگاههای این کشور هست؟
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UPM, Technical University of Madrid

سلام
    من برای سال تحصیلی ۲۰۱۲-۲۰۱۳ از upm پذیرش دکتری گرفتم. هنوز زمان ثبت نام نشده. میخواستم ببینم میشه قبل از شروع برای اپلای فاند های متفاوت اقدام کرد یا حتمن بعد از آغاز دوره است که باید دنبال بورس باشم؟ اگر اطلاعاتی دارید راهنمایی کنید لطفن. چه گزینه هایی وجود داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)