صفحه 3 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 113

موضوع: بورس در اسپانيا

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

سلام،بچه ها من یه راهنمایی ِ کلی می خوام ،اگه کسی حوصله اش رو داره که بهم بگه خیلی ممنون می شم،من لیسانس زبان اسپانیایی دارم،و پایان نامه فوق لیسانسم یه مطالعه تطبیقیه بین ایران و اسپانیا،من بعد از دفاعم می خوام برای دکترا اقدام کنم،چه طوری می تونم فاند بگیرم؟با دانشگاه مکاتبه کنم بهتره یا برم این موسسه هایی که اعزام دانشجو دارن و همه کارا و خودشون انجام می دن؟!

Banned

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط yasaminolala نمایش پست ها
    سلام،بچه ها من یه راهنمایی ِ کلی می خوام ،اگه کسی حوصله اش رو داره که بهم بگه خیلی ممنون می شم،من لیسانس زبان اسپانیایی دارم،و پایان نامه فوق لیسانسم یه مطالعه تطبیقیه بین ایران و اسپانیا،من بعد از دفاعم می خوام برای دکترا اقدام کنم،چه طوری می تونم فاند بگیرم؟با دانشگاه مکاتبه کنم بهتره یا برم این موسسه هایی که اعزام دانشجو دارن و همه کارا و خودشون انجام می دن؟!

شما خودتون با دانشگاه مکاتبه داشته باشین بهتره.
    شانس بالایی برای اخذ فاند دارین.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورس در اسپانيا

سلام. من کارشناسی فیریک از دانشگاه آزاد با معدل 61/13 و ارشد از صنعتی شاهرود با معدل 54/15 در رشته فیزیک حالت جامد دارم. با دو تا مقاله ISI. زبان هنوز امتحان ندادم.ممکنه راجع به پذیرش و بورس نظرتون بگید.

Junior Member

با سلام.من دانشجوی کارشناسی ناپیوسته مدیریت بازرگانی دانشگاه ازاد تهران شمال هستم.یک ترم از درسم باقی مونده.معدلم در حدود 18/60 هجده و شصت هستش.توی کنکور کارشناسی ناپیوسته رتبه 2 رو کسب کردم.مقاله ندارم.زبانم در حد نرمال هستش ولی مدرک زبان ندارم.میخواستم بدونم ایا امکان گرفتن بورسیه از دانشگاه های اسپانیا برای من وجود داره برای ارشد؟و اینکه ایا میتونم تغییر رشته بدم؟
    و اگر وجود داره,از کی باید شروع کنم و از کجا باید شروع کنم؟
    در ضمن تقریبا 2 سال پیش هم برای دوره BBA(لیسانس) از دانشگاه MMU مالزی پذیرش دارم ولی نرفتم.

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط yamo457 نمایش پست ها
    با سلام.من دانشجوی کارشناسی ناپیوسته مدیریت بازرگانی دانشگاه ازاد تهران شمال هستم.یک ترم از درسم باقی مونده.معدلم در حدود 18/60 هجده و شصت هستش.توی کنکور کارشناسی ناپیوسته رتبه 2 رو کسب کردم.مقاله ندارم.زبانم در حد نرمال هستش ولی مدرک زبان ندارم.میخواستم بدونم ایا امکان گرفتن بورسیه از دانشگاه های اسپانیا برای من وجود داره برای ارشد؟و اینکه ایا میتونم تغییر رشته بدم؟
    و اگر وجود داره,از کی باید شروع کنم و از کجا باید شروع کنم؟
    در ضمن تقریبا 2 سال پیش هم برای دوره BBA(لیسانس) از دانشگاه MMU مالزی پذیرش دارم ولی نرفتم.
    سلام دوست عزیز
    معدلتون که خیلی خوبه، شانستون بالاست. واسه اطمینان یه کار پژوهشی انجام بدید یا مقاله تاثیر بسیار زیادی داره. CV تون رو هم مرتبط و قوی کنید خیلی خوبه. زبان رو هم که پیگیر باشید.
    در کنار اسپانیا هم به جاهای دیگه و هم به بوریهایی مثل Erasmus فکر کنید.
    موفق باشید
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

سلام دوستان،

میشه بفرمایید، من با رزومه زیر چقدر برای بورسیه کامل مقطع ارشد در اسپانیا شانس دارم:
    اگه دانشگاهی بورس خاصی داره یا هر اطلاعات دیگه ای هست ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

تافل : 86
    رشته لیسانس: مهندسی کامپیوتر
    معدل کل: 15.20 دانشگاه سراسری شهرستان
    معدل کل تخصصی ها: 18.90
    معدل 4 ترم آخر: 17.60
    11 تا مقاله ISI و 3 تا ژورنال Springer و Elsivier (لیسانس بودم)
    داوری 15 تا کنفرانس بین المللی
    2 سال پژوهشگر برتر استان

سپاس فراوان
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

Junior Member

با سلام

من از دانشگاه تکنیک کاتالونیا پذیرش در مقطع PHD دارم . برای گرفتن بورس باید چیکار کرد ؟

معدل کل: 3.96 دانشگاه eastern Mediteranean university

3 تا مقاله در ژرنالهای معتبر.

با سپاس

Banned

سلام
    دوست خوب بهترین کار اینه که با دانشگاه مکاتبه کنی اسپانیا کم طرفداره زیاد بچه ها اطلاع ندارن. منم تازه از دانشگاه نامه دغوت به اپلای بعد از خواندن پروپوزال و رزومه دریافت کردم

Junior Member sabzak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CFD- Fraunhofer Institute,Germany

بچه ها من الان اسپانیا هستم و دارم درس میخونم
    بورس هم دارم
    نمیخوام ناامید کنمتون ولی احتمال گرفتن بورس اینجا داره خیلی کم میشه
    به خصوص قبل از ورود به اینجا
    ممکنه با یه احتمال خیلی کمی بعد از ورود بتونید یه کاری پیدا کنید ولی اونم ریسکه!
    اینجا ملت خودشون هم دارن هی بیکار میشن به خاطر شرایط ریاضت اقتصادی و از بیکاری به دکتری گرفتن دارن رو میارن
    من نمیخوام کسی رو ناامید کنم
    فقط میخوام بگم تا فرصت هست سعی کنید کشورهای دیگه ای رو پیدا کنید و اسپانیا رو به اولویت های پایین تر ببرید

سلام دوستان
    رشته ی من برق مخابراته. کسی میدونه دانشگاه های شهر بارسلونا تو مخابرات فعال هستن یا نه؟
    از راهنماییتون ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)