صفحه 5 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 113

موضوع: بورس در اسپانيا

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

پیش فرض پاسخ : بورس در اسپانيا

نقل قول نوشته اصلی توسط soyoof نمایش پست ها
    سلام با عرض خسته نباشی خدمت شما من لیسانس و فوق آزاد شیراز درس خوندم و معدلم به ترتیب ۱۷.۵ و ۱۸ هست که دست پایین می گیری چون تا الان ۱۸.۵ هست می خواستم ببینیم که من برای جبران معلدلم چی کار باید بکنیم دوست دارم تورنتو قبول باشم که دیپارتمان زده معدل بی پلاس به بالا از نظر رزومه 5 مقاله ای اس ای در بهترین ژنرال های رشته ی خودم دارم و ۱۵ کنفرانسو ۱۵مقاله کنفرانستالیف کتاب و 5 ایا با توجه به معدل پایین کاری می توانم بکنیم تافل ۱۱۲ ای بی تی نمره جی ار ای خیلی خوبم می توانم بیارم در حد ۱۵۰۰ ۱۶۰۰ از نظر رزومه با بهترین دانشجو های اون طرف مقایسه کردم یه سر و گردن بهتر بود اما این معدل منو می ترسونه البته هدفم دانشگاه های درجه یک اروپا واسترالیا و کانادا ست لزومی به دادن جی ار ای برای جبران معدل هست یا خیر ممنون از شکیبایی و مهربانی شما
    دوست عزیز این بخش مربوط به اسپانیاست ظاهرا شما بیشتر روی کانادا تمرکز دارین و بهتره سوال رو اونجا هم مطرح کنین
    درخصوص معدل به نظر من معدلتون خیلی خوب و کافی هست و حساسیت نداشته باشین
    مقاله هم به اندازه کافی دارین
    فقط نمره زبان آیلتس ا تافل رو خوب کارکنین
    با توچه به تجربه من با این رزومه خوب و معدل خوب بحث آخر روی زبانه
    اگه زبانتون عالی باشه آمریکا یا کانادا هم شانس دارین اما اگه زبانتون خوب یا متوسط باشه اروپا و در دانشگاههای ممتاز شانس دارین
    لذا روی زبان خوب کار کنین
    جی آر ای معمولا واسه امریکا مفید هست و جای دیگه کاربرد نداره

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دانشگاه مورد نظر: Alicante
    رشته: مستر +دکتری مدیریت مالی
    فوق لیسانس: مدیریت گرایش مالی 17 ازاد تهران
    لیسانس سراسری مرتبط 13.50
    مقالات انگلیسی 18 عدد آی اس ای 7 عدد
    مقالات فارسی علمی پژوهشی 5 عدد
    مقالات فارسی علمی تروبجی 5 عدد
    مقالات فارسی علمی 5 عدد
    کنفرانس بین المللی 2 عدد
    کنفرانس ملی و داخلی 2 عدد
    کتاب تالیفی 4 عدد
    توصیه نامه 3 عدد عالی دارم
    آیلتس 6.5

لازم به ذکر است مقالات و کتب بنده همگی مرتبط با رشته مدیریت و گرایش مالی هستند

بنظر شما با توجه به رزومه من بورس میشم؟ معدل لیسانس گیر نمی دن؟
    دوستان کسی دیگری این دانشگاه اپلای کرده کسی نظری داره که امکان بورس شدن من چقدر هست؟
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

دوست فرهیخته عزیز ، شرایط شما بسیار خوبه اما بهتره تمام این موارد رو که اینجا مطرح کردین با استاد مربوطه در اون دانشگاه مطرح کنین ! و به اساتید مختلف بفرستین. الان اسپانیا وضعیتش خرابهههههه ، بی کارن همه ... . اینجا فقط اگر لازم داشته باشن بورس میکنن که مسلما شما با این رزومه و لیاقت حتماً جایی دارین ، به نظرم حتماً با اساتید و مدیر گروه ها در تماس باشین .

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Msaffari نمایش پست ها
    دوست فرهیخته عزیز ، شرایط شما بسیار خوبه اما بهتره تمام این موارد رو که اینجا مطرح کردین با استاد مربوطه در اون دانشگاه مطرح کنین ! و به اساتید مختلف بفرستین. الان اسپانیا وضعیتش خرابهههههه ، بی کارن همه ... . اینجا فقط اگر لازم داشته باشن بورس میکنن که مسلما شما با این رزومه و لیاقت حتماً جایی دارین ، به نظرم حتماً با اساتید و مدیر گروه ها در تماس باشین .
    دوست گرامی ممنون از لطف شما یک سوال؟ دانشگاه های اسپانیا تصمیم گیرنده اصلی استاده یا گروه؟ راستش من تا فهمیدم این دانشگاه بورس داره دیر شده بود 3 یا 4 روز بیشتر وقت نداشتم پس فقط
    اپلای کردم؟ بنظرت خودشون نمی خونن مدارک را و شانس ندارم چ.ن مکاتبه نکردم قبلش؟
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

بستگی داره ، اما برای تحقیقاتی که خود مدیر گروه تحت کنترل داره ، خودش تصمیم گیرندست ... در واقع در همه موارد نقش داره مدیر گروه و با هم در تماسن ، مرکز کنترل یه جوری ، تجربه من که اینو میگه. ممکنه که خوششون بیاد و پیشنهادی بدن اما بستگی به دانشگاه هم داره ، تو دانشگاه های بزرگتر رقابت شدیدتره چون رشته های مهندسی بیشتری داره و دانشجو های خواهان فاند . اما دانشگاه های کوچیکتر راحت تره ، زودتر شناخته میشین ...

دوست گرامی ممنون از لطف شما یک سوال؟ دانشگاه های اسپانیا تصمیم گیرنده اصلی استاده یا گروه؟ راستش من تا فهمیدم این دانشگاه بورس داره دیر شده بود 3 یا 4 روز بیشتر وقت نداشتم پس فقط
    اپلای کردم؟ بنظرت خودشون نمی خونن مدارک را و شانس ندارم چ.ن مکاتبه نکردم قبلش؟
    در مورد اسپانیا بر خلاف دانشگاه های آمریکا پول در اختیار استاد نیست و معمولا شما برای فاند باید وارد یک پروسه شید که استاد شما را معرفی کند. در این پروسه رزومه استاد اهمیت زیادی داره و رزومه شما. حالت بعدی اینه که استاد پروژه داره و شما رو وارده پروژه می کنه که در این صورت با ویزای دانشجویی نمی توانید این کار رو بکنید و یا باید از ایران قرارداد رو ببندید و با ویزای تحقیقاتی بیاید یا اینکه بیاید اینجا و بعد ویزارو عوض کنید که دردسرش خیلی زیاده.

موفق باشید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid2005 نمایش پست ها
    در مورد اسپانیا بر خلاف دانشگاه های آمریکا پول در اختیار استاد نیست و معمولا شما برای فاند باید وارد یک پروسه شید که استاد شما را معرفی کند. در این پروسه رزومه استاد اهمیت زیادی داره و رزومه شما. حالت بعدی اینه که استاد پروژه داره و شما رو وارده پروژه می کنه که در این صورت با ویزای دانشجویی نمی توانید این کار رو بکنید و یا باید از ایران قرارداد رو ببندید و با ویزای تحقیقاتی بیاید یا اینکه بیاید اینجا و بعد ویزارو عوض کنید که دردسرش خیلی زیاده.

موفق باشید.
    سپاسگذار از لطف شما پس اینطور که شما می فرمایید ویزای کاری باید بگیرم! رشته ما جوریه که مستر و پی اچ دی بصورت پیوسته هست و طول دوره را 5 سال براوردکردند!

خواهش می کنم ویزای کار می شه گفت در حقیقت ویزای تحقیقاتی اینجا بهش می گن که باهاش می تونید اینجا در پروژه های تحقیفاتی کار کنید. اگر استاد قرارداد کاری رو بهتون بده خود سفارت می دونه چه نوع ویزایی نیاز دارین

موفق باشید.

سپاسگذار از لطف شما پس اینطور که شما می فرمایید ویزای کاری باید بگیرم! رشته ما جوریه که مستر و پی اچ دی بصورت پیوسته هست و طول دوره را 5 سال براوردکردند!

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezace نمایش پست ها
    سلام دوستان،

میشه بفرمایید، من با رزومه زیر چقدر برای بورسیه کامل مقطع ارشد در اسپانیا شانس دارم:
    اگه دانشگاهی بورس خاصی داره یا هر اطلاعات دیگه ای هست ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

تافل : 86
    رشته لیسانس: مهندسی کامپیوتر
    معدل کل: 15.20 دانشگاه سراسری شهرستان
    معدل کل تخصصی ها: 18.90
    معدل 4 ترم آخر: 17.60
    11 تا مقاله ISI و 3 تا ژورنال Springer و Elsivier (لیسانس بودم)
    داوری 15 تا کنفرانس بین المللی
    2 سال پژوهشگر برتر استان

سپاس فراوان

با این رزومه شانس دارین اما مساله مهم اینه که سیستم بورس دادن در اروپا بعیر از بورسهای دولتی بر اساس پروژه هاست و این با شرایط زمانی متفاوت میشه
    بهترین کار مکاتبه با گروه ها و اساتید هست تا به نتیجه برسین
    بهشون ایمیل بزنین و رزومه تون رو هم ضمیمه کنین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architecture

سلام.می خواستم بدونم برای خوندن ارشد در رشته معماری کدوم دانشگاه اسپانیا مناسبتره؟ امکانش هست بتونم فاند بگیرم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)