نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: درخواست راهنمایی برای روشهای جدید در حوزه شناسایی چهره

پیش فرض درخواست راهنمایی برای روشهای جدید در حوزه شناسایی چهره

باسلام

من میخوام روی پروژه شناسایی چهره کار کنم، اما دنبال یه ایده خوب هستم که هم نو باشه هم بتونم از این پروژه استفاده کنم یه جورایی ارزش کار کردن و زمان گذاشتن داشته باشه ...نمیخوام روشهای کلیشه ای که خیلی استفاده شده استفاده کنم میخوام نو باشه که بترکونه ....، پروژه من باید روی عکسهای فشرده شده باشه .... لطفا نظرات خودتون رو در مورد روشهای جدید در حوزه شناسایی چهره که الان تو بورسه بگید ... شبکه های عصبی یا استفاده از pca, lda, ......دیگه فکر کنم خیلی کلیشه ای شده ممنون میشم کمکم کنید ..... بنظرتون چه روشهایی میتونه در این حوزه استفاده شه که جدید باشه؟

با سپاس فراوان از تک تک شما اساتید و دوستان عزیز

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمایی برای روشهای جدید در حوزه شناسایی چهره

نقل قول نوشته اصلی توسط sanazf نمایش پست ها
    باسلام

من میخوام روی پروژه شناسایی چهره کار کنم، اما دنبال یه ایده خوب هستم که هم نو باشه هم بتونم از این پروژه استفاده کنم یه جورایی ارزش کار کردن و زمان گذاشتن داشته باشه ...نمیخوام روشهای کلیشه ای که خیلی استفاده شده استفاده کنم میخوام نو باشه که بترکونه ....، پروژه من باید روی عکسهای فشرده شده باشه .... لطفا نظرات خودتون رو در مورد روشهای جدید در حوزه شناسایی چهره که الان تو بورسه بگید ... شبکه های عصبی یا استفاده از pca, lda, ......دیگه فکر کنم خیلی کلیشه ای شده ممنون میشم کمکم کنید ..... بنظرتون چه روشهایی میتونه در این حوزه استفاده شه که جدید باشه؟

این آخرین تحقیقات و مقالات چاپ شده در زمینه Face Recognition هست :
    http://www.face-rec.org/new-papers/

با مرور کلی عناوین مقالات میتونی متوجه بشی الآن در دنیا روی چه تکنیکهایی کار میکنن ....
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

باسلام

ممنون اما من این سایت رو هم خوندم ... اما هنوز در انتخاب روش مشکل دارم... راستش من میخوام بدونم اون ور دنیا توی دانشگاه های خوب از چه روشی واسه شناسایی چهره استفاده میکنن ؟ که جدید هست/در واقع اساتید بزرگ دنیا در حوزه ای شناسایی چهره روی تصاویر فشرده شده چه روشهایی رو پیشنهاد میدن ..؟ اینجوری میتونم با خواسته روز دنیا توی این زمینه پیش برم...

ممنون میشم کمکم کنید

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

معمولا واسه اين كار چند راه داريد :

1- به وب سايت دانشگاههاي مطرح دنيا مراجعه كنيد و اگه در اين زمينه خاص زمينه تحقيق داشتن ببينيد رو چه الگوريتمهايي زوم كردن .

2- (كاري كه بهتره) ببنيد رو چه زمينه اي تسلط بيشتري داريد (مثلا kernel methods يا SVM ها در روشهاي آماري)..... بعد چك كنيد در اين زمينه و زمينه هاي مشابه آماري ديگه چه مقالاتي در سايت بالا نوشته شده در سه چهار سال اخير .... وقتي مقالات رو sort كرديد ، ببينيد نويسندگان مقالات از چه دانشگاههاي هستن و بعد به اون دانشگاهها مراجعه كنيد تا بيشتر با تحقيقاتشون آشنا بشيد ...

3- به سايت هايي مثل ISI web of science يا scopus مراجعه كنيد و مثلا مقالات 2009 رو در face recognition رو پيدا كنيد .

4- روشهاي ديگه ...
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

Junior Member

من پروژه دانشگاهم شمناسایی چهره است و چند ماهیه دارم روش کار میکنم اگه مسیری رو رفتید بگید . اگه هم نه که من راهنمایی تون کنم .

Junior Member

شما از چه روشی استفاده کردید؟

Junior Member

شما می توانید از openCV استفاده کنید.