صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: تجربه زندگی با خانواده آمریکایی

Lightbulb تجربه زندگی با خانواده آمریکایی

کسی از دوستان تجربه زندگی تو خونواده آمریکایی داره؟
    امیدوارم موضوع تکراری نباشه، من توی تاپیک های زندگی در آمریکا گشتم اما تاپیکی در این باره پیدا نکردم

پیش فرض پاسخ : تجربه زندگی با خانواده آمریکایی

نقل قول نوشته اصلی توسط lyly نمایش پست ها
    کسی از دوستان تجربه زندگی تو خونواده آمریکایی داره؟
    امیدوارم موضوع تکراری نباشه، من توی تاپیک های زندگی در آمریکا گشتم اما تاپیکی در این باره پیدا نکردم
    عجب تاپیک خوبی باز کردی lyly!
    منم می خواستم ببینم واسه ما که Graduate می ریم خوبه این کار یا نه. همین طوری سر انگشتی بگم حتما واسه جا افتادن که خوبه حالا بقیه هم نظر بدن.

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام
    كسي نيست اين تاپيك رو ادامه بده؟ هزينه ها كمتر ميشه يا بيشتر؟اصلا كار درستي هست؟ اذيت كه نميكنن؟ نظر شخصيه من اينه به نظر ميرسه بد نباشه.دوستان نظري ندارن؟
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

من دو ماه توی خونهء امریکایی ها زندگی کردم! ممکنه هزینه یه مقداری کمتر بشه (البته باز هم اگه بخواید اتاق مستر یا مثلا private bath یا Entrance داشته باشید حتی از آپارتمان هم گرون تر میشه!
    به نظر من اگه مشکل هزینه باشه که با 3نفر خونهء 3 خوابه بگیرید خیلی ارزون در میاد! اگه مشکل زبان هست، باز هم بهتره که با یه دوست امریکایی خونه بگیرید!
    امریکایی ها اصلا اذیت نمیکنن! در واقع اصلا کاری به کار آدم ندارن ..... اما من اصلا توصیه نمیکنم! چون هر چی که باشه تو داری تو خونهء یکی دیگه زندگی میکنی و نمیتونی اونیجوری که خونه خودت باشه آزادانه هر کاری بکنی! هر چند که کسی هم بهت گیر نده!
    به هر حال این نظر شخصی من بود!

Member

من که هیچ علاقه ای به اینکار ندارم. جنبه اقتصادیش که اصلن مطرح نیست چون راههای بهتری برایه صرفه جویی هست مثله خونه اشتراکی. برایه تقویت زبان هم میشه با آمریکایی هم خونه شد و راههایه دیگه ای هم داره. اینکار به نظر من فقط محدود کنندست و زندگی با آدمایه هم سن مسلمن جذاب تره.
    از تأخیر پریشان مشو، چونان کسی که میفهمد منتظر بمان؛ آنگاه که جان برخیزد و فرمان دهد، خدایان آماده اطاعتند.

سلام یه سوال علت اینکه امریکایی ها اجازه میدن ما تو خونشون زندگی کنیم چیه؟ بعد مگه ما privacy اون خانواده رو بهم نمیزنیم؟ یه کم توضیح لطفا

نقل قول نوشته اصلی توسط سمن نمایش پست ها
    من دو ماه توی خونهء امریکایی ها زندگی کردم! ممکنه هزینه یه مقداری کمتر بشه (البته باز هم اگه بخواید اتاق مستر یا مثلا private bath یا Entrance داشته باشید حتی از آپارتمان هم گرون تر میشه!
    به نظر من اگه مشکل هزینه باشه که با 3نفر خونهء 3 خوابه بگیرید خیلی ارزون در میاد! اگه مشکل زبان هست، باز هم بهتره که با یه دوست امریکایی خونه بگیرید!
    امریکایی ها اصلا اذیت نمیکنن! در واقع اصلا کاری به کار آدم ندارن ..... اما من اصلا توصیه نمیکنم! چون هر چی که باشه تو داری تو خونهء یکی دیگه زندگی میکنی و نمیتونی اونیجوری که خونه خودت باشه آزادانه هر کاری بکنی! هر چند که کسی هم بهت گیر نده!
    به هر حال این نظر شخصی من بود!
    چه جالب!
    میشه یکم بیشتر توضیح بدین؟ مثلا چطور میشه با یه خانواده دیگه زندگی کرد؟ چقدر به کم کردن هزینه ها کمک می کنه؟ در مورد فضایی که تو خونه داشتید و...

Junior Member blizzardguy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Academy of Art University ,Animation& Visual Effect

من قیمت ها رو چک کردم در بعضی موارد گرون تره در ضمن همیشه شاید زود دوست آمریکایی پیدا نکنید.

سلام وبسایتی برای اینکار هستش ؟

چطوری خانواده ها به افراد معرفی میشن ؟
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

نقل قول نوشته اصلی توسط javadth نمایش پست ها
    سلام وبسایتی برای اینکار هستش ؟

چطوری خانواده ها به افراد معرفی میشن ؟
    وبسایت هست، ولی خوب نیستن. هم گرونه هم اینکه homestay واقعا نیستن. بیشتر شبیه اینه که میخوان یه اتاق فقط واست پیدا کنن.
    از دانشگاه بپرس. بهش میگن homestay
    یا سعی کن گروه ها یا ارگانهای non-profit که اکثرا کلیساها دارند را پیدا کنی. توی شهر خودت. خیلی کوچیکن اکثرا. از این کارا میکنن معمولا.
    کلا واسه homestayمهم اینه که چه کسی بهت معرفی میکنه. خیلیا فقط دنبال پولن و اصلا واسشون مهم نیست که طرفو کجا میفرستن.
    اگر میخوای واقعا با فرهنگ نیتیوها همراه بشی یا کلا ادم راحتی هستی؛ به نظر من بهترین کاره.
    تا شقایق هست زندگی باید کرد ...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین