صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 31

موضوع: GRE PSYCHOLOGY

Junior Member

پیش فرض GRE PSYCHOLOGY

با سلام به دوستان. می خواستم بدونم شما آدرس دانلود این کتاب رو (البته تو Rapid share) میشه بگید به من؟ How to Prepare for the GRE in Psychology (Barron's How to Prepare for the Gre Psychology Graduate Record Examination in Psychology) (Paperback
    gre psy.jpg

ApplyAbroad Senior Veteran
    Olympia آواتار ها

پیش فرض GRE PSYCHOLOGY

سلام دوستان

من چند فایل برای GRE Subject for Psychology دارم که به ترتیب اینجا براتون آپلود می کنم. امیدوارم مفید باشه.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Olympia آواتار ها

پیش فرض پاسخ : GRE PSYCHOLOGY

اینم یه راهنمای کوتاه

Junior Member

با سلام. شما امتحان psychology دادید امسال یا دارین میخونین؟ چون من می خوام بدونم منابع چی هست؟ منم یه فایل دارم kaplan GRE Psychology که اینجا خواهم گذاشت.
    ویرایش توسط someone : April 25th, 2010 در ساعت 11:32 PM

Olympia آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط someone نمایش پست ها
    با سلام. شما امتحان psychology دادید امسال یا دارین میخونین؟ چون من می خوام بدونم منابع چی هست؟ منم یه فایل دارم kaplan GRE Psychology که اینجا خواهم گذاشت.
    سلام
    خیر من تا به حال GRE Subject ندادم و چون امسال میخوام برای دانشگاههای بیشتری اپلای کنم تصمیم دارم برای این آزمون ثبت نام کنم . معمولا منابع مشخصی برای آزمون اعلام نمیشه و ETS فقط سر فصل موارد امتحانی رو اعلام می کنه. اگه خبری در مورد منابع و آزمون گرفتم به شما اطلاع می دم. شما هم بهتره برای استفاده بقیه دوستان _ در صورت امکان _ اطلاعات خودتون رو share کنید.
    موفق باشید

Olympia آواتار ها

خوب اینم یه کتاب دیگه به همراه سر فصل موارد امتحانی اعلام شده از طرف ETS . لطفا بقیه دوستان هم در تکمیل این بخش کمک کنند ( قانون کارما یادتون نره ) Subject Test Materials.pdf

Junior Member

با سلام به دوست عزیز. همونطور که گفتم من فایل کتاب کاپلان رو دارم و خیلی دوست داشتم اینجا بذارم. اما 43 MB هست و با این سرعت اینترنت نمی تونم. من امسال امتحان دادم. بنابراین اگر سوالی راجع به امتحان سابجکت روان شناسی دارید، در خدمتتون هستم. در ضمن یه کتابی هست که موسسه REA چاپ کرده: the best test preparation for the GRE. توی این کتاب 6 تا امتحان کامل هست با پاسخ های تشریحی عالی. از کتابفروشی هام می تونید تهیه کنید. چون من هم از اینجا خریدم.

Olympia آواتار ها

سلام

بابت معرفی کتاب ممنونم. آیا این کتاب فقط آزمون هایی برا تمرین داره یا نمونه سوالات سالهای قبل رو دارهGRE Subject in Psychilogy داره ؟
    مرسی

Junior Member

روی جلد نوشته based on official exam questions بنابراین به نظرم سوالات اصلی نباشه. اما من اینو قبل امتحان خوندم. تفاوتی با سوالای امتحان از نظر محتوایی و ساختاری نداشت. اما شما اشتباه منو تکرار نکنید. خوندن فقط یک کتاب برای چنین امتحانی واقعا کمه. حداقل باید 3-4 تا کتاب فقط برای تست زدن داشته باشین. به خاطر همین منم انقدر دنبال کتابم. سوالای امتحان کاربردی هست. مثلا یکیش این بود که توی یک خانواده مادر بیشتر دوست داره برای فرزند دخترش عروسک/ماشین بخره یا پدر؟ ما فقط تو دانشگاه نظریه خوندیم. اصلا عادت به چنین سوالاتی نداریم. پس تست زدن رو باید جدی بگیریم.

Junior Member

http://examstutor.com/psychology
    www.psywww.com/selfquiz/index.htm
    www.buzzle.com/articles/psychology-test-questions-and-answers-html
    www.testpreview.com/gre_practice.htm
    www.justcolleges.com/tests/gre-psychology-questions.htm

امیدوارم مفید واقع بشه. در ضمن در سایت rapidshare کلی handbbok در مورد psychology هست که حجمشون بالاست. اما میشه از کافی نت یا ADSL استفاده کرد. این کتاب ها رو می تونید از سایت www.rapidlibrary.com سرچ کنید.

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)