صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 31

موضوع: GRE PSYCHOLOGY

ApplyAbroad Senior Veteran
    Olympia آواتار ها

پیش فرض پاسخ : GRE PSYCHOLOGY

سلام
    یک سرش فلش کارت که به صورت موضوعی دسته بندی شده در این آدرس وجود داره . برای ما که در دسترسی به منابع مفید در ایران مشکل داریم خوندن این فلش کارت ها میتونه مفید باشه :

http://www.flashcardmachine.com/psychology

Junior Member

سلام دوستان عزیز من رشته ام مدیریته اما دو تا از گزینه هام واسه دکترا «روانشناسی صنعتی» و «رفتار سازمانی» هست. اطلاعات عمومی ام در مورد روانشناسی خوبه به نظرتون جی آر ای روانشناسی به درد من می خوره؟
    با توجه به این که معدل لیسانسم 12.5 و فوقم 15.5 هست

Olympia آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hojat61 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز من رشته ام مدیریته اما دو تا از گزینه هام واسه دکترا «روانشناسی صنعتی» و «رفتار سازمانی» هست. اطلاعات عمومی ام در مورد روانشناسی خوبه به نظرتون جی آر ای روانشناسی به درد من می خوره؟
    با توجه به این که معدل لیسانسم 12.5 و فوقم 15.5 هست
    بهتره به وب سایت دانشگاه مورد نظرتون مراجعه کنید. ارائه نمرهGRE SUBJECT برای روانشناسی در همه دانشگاه ها و همه گرایش ها الزامی نیست. تا اونجایی که من دیدم برای اپلای در گرایش بالینی دانشگاه ها داشتن نمره GRE SUBJECT روانشناسی الزامی هست یا ارائه اون توصیه شده .

Junior Member

از دوستان کسی هست که بخواد جی آر ای روانشناسی امتحان بده؟ لطفا به من خبر بده

Olympia آواتار ها

دوستان عزیز در این وب سایت فلش کارتهای کتب معروف GRE Subject Psychology به همراه فلش کارتهای مفید دیگه گذاشته شده. امکانات مختلف این سایت ( بازیها و تست های مختلف) به یادگیری عمیق تر مطالب کمک زیادی می کنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zareipsy نمایش پست ها
    دوستان عزیز در این وب سایت فلش کارتهای کتب معروف GRE Subject Psychology به همراه فلش کارتهای مفید دیگه گذاشته شده. امکانات مختلف این سایت ( بازیها و تست های مختلف) به یادگیری عمیق تر مطالب کمک زیادی می کنه.
    دوست عزیز این لینکی که گذاشته بودید کار نمی کرد، من امسال قصد دارم برای دکترای روانشناسی سازمانی اقدام کنم و به شدت به مشورت با شما احتیاج دارم، به یک سری دلایلی که ازشون سر در نیاوردم نشد بهتون پیام خصوصی بدم، اگر براتون امکان داره شما ایمیل تون رو برای من در پیام خصوصی بفرستید. متشکرم

Olympia آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hojat61 نمایش پست ها
    دوست عزیز این لینکی که گذاشته بودید کار نمی کرد، من امسال قصد دارم برای دکترای روانشناسی سازمانی اقدام کنم و به شدت به مشورت با شما احتیاج دارم، به یک سری دلایلی که ازشون سر در نیاوردم نشد بهتون پیام خصوصی بدم، اگر براتون امکان داره شما ایمیل تون رو برای من در پیام خصوصی بفرستید. متشکرم
    \
    الان امتحان کردم. لینک درسته. این صفحه اصلی سایت هست. اگه تو پنجره جستجو کلید واژه مورد نظرتون و وارد کنید براتون لینک فلش کارتها رو میاره. به عنوان مثال من با کلید واژه GRE Psychology سرچ کردم و این سری فلش کارتها رو نشون داد :
    http://quizlet.com/subject/gre-psychology/

Olympia آواتار ها

The Best books to prepare for the GRE Psychology

GRE Psychology (Academic Test Preparation Series), 3rd Edition .Sidney Raphael (Author), L.H. Halpert (Author)

Cracking the GRE Psychology Subject Test, 8th Edition (Graduate School Test Preparation) .Princeton Review (Author)

Barron's GRE Psychology .Edward L. Palmer Ph.D. (Author), Sharon Thompson-Schill Ph.D. (Author)

GRE Subject Test Psychology (Kaplan GRE Psychology) .Kaplan (Author)

GRE Psychology w/CD-ROM (GRE Test Preparation).R. Kellogg (Author), R Pisacreta (Author

And some useful links:
    GRE PSYCHOLOGY

GRE PSYCHOLOGY CARDS

Gre psychology study sets

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط someone نمایش پست ها
    با سلام به دوست عزیز. همونطور که گفتم من فایل کتاب کاپلان رو دارم و خیلی دوست داشتم اینجا بذارم. اما 43 MB هست و با این سرعت اینترنت نمی تونم. من امسال امتحان دادم. بنابراین اگر سوالی راجع به امتحان سابجکت روان شناسی دارید، در خدمتتون هستم. در ضمن یه کتابی هست که موسسه REA چاپ کرده: the best test preparation for the GRE. توی این کتاب 6 تا امتحان کامل هست با پاسخ های تشریحی عالی. از کتابفروشی هام می تونید تهیه کنید. چون من هم از اینجا خریدم.

سلام دوست عزیز
    با تشکر از اطلاعات خوبتون
    من رشته لیسانسم روانشناسی نبوده، و برای ارشد هم روانشناسی تربیتی خوندم، ولی الان می خوام امتحان GRE SUBJECT بدم ولی نمی دونم که از چه کتابی باید شروع کنم و چه کتاب هایی رو برای سر فصل های امتحانی بخونم. هر جا هم گشتم فقط منابعی رو اعلام می کنن که نمونه سوال هست و منبع درسی نیست. امکانش هست که به من کمک کنین

خیلی ممنون از لطفتون

Olympia آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maantra نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    با تشکر از اطلاعات خوبتون
    من رشته لیسانسم روانشناسی نبوده، و برای ارشد هم روانشناسی تربیتی خوندم، ولی الان می خوام امتحان GRE SUBJECT بدم ولی نمی دونم که از چه کتابی باید شروع کنم و چه کتاب هایی رو برای سر فصل های امتحانی بخونم. هر جا هم گشتم فقط منابعی رو اعلام می کنن که نمونه سوال هست و منبع درسی نیست. امکانش هست که به من کمک کنین

خیلی ممنون از لطفتون
    سلام دوست عزیز
    دو منبع خوب برای این آزمون به صورت آن لاین قابل دریافت هست. یکی کتاب کاپلان هست که در کتابخانه فروم آپلود شده و دیگری کتاب پرینستون که از سایت Quizlet قابل دریافته. البته هر فصل کتاب در فایلی جداگانه اومده که شما باید تک تک دانلود کنید. دو سری نمونه آزمون هم در سایت ETS هست. اونها رو هم دانلود کنید.
    موفق باشید

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)