صفحه 44 از 76 نخستنخست ... 343536373839404142434445464748495051525354 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 753

موضوع: همه چیز درباره تغییر رشته!!

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره تغییر رشته!!

نقل قول نوشته اصلی توسط soudabeh22 نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس مهندسی معدن با معدل ۱۴.۵ از دانشگاه بین الملل قزوین دارم،
    مقاله ندارم،
    زبانم خوبه ، دارم برای Toefl , GRE بالا میخونم،
    با توجه به اینکه امریکا رشته معدن زیاد داره آیا بهتره در همین رشته برای ارشد یا دکتری اپلای کنم یا
    رشته های مرتبط با معدن، مثل علوم زمین - نفت - عمران شانس بهتری موفقیت و کار پیدا کردن دارن؟
    دوست عزیز
    اولا اینکه دانشگاه های محدودی در آمریکا رشته مهندسی معدن رو دارند (کلورادو - یوتا - رنو - ...). فکر کنم حداکثر ده عدد دانشکاه باشند.
    این رو هم مد نظر داشه باشید که یک سری رشته ها به مانند نفت تحریم هستند و نمیتونید براشون ویزا دریافت کنید.

خیلی ممنون
    اگه میشه بیشتر راهنماییم کنید، معمولا دانشجوهای معدن به چه رشته ای تغییر رشته دادن که تونستن پذیرش بگیرن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط soudabeh22 نمایش پست ها
    خیلی ممنون
    اگه میشه بیشتر راهنماییم کنید، معمولا دانشجوهای معدن به چه رشته ای تغییر رشته دادن که تونستن پذیرش بگیرن؟
    والا دوست عزیز در این مورد من خیلی اطلاعاتی ندارم. فقط میدونم که دوستان معدنی برای ادامه درس در آمریکا، بیشتر به گرایش مهندسی عمران - ژئوتکنیک (مکانیک خاک) تغییر گرایش میدهند.

Junior Member

دوستان من دو ترم به گرفتن لیسانس زبان و ادبیات روسیم از دانشگاه تهران باقی مونده،و قصد ادامه تحصیل در مقطع ارشد برای زبانشناسی (انگلیسی) یا زبانشناسی کاربردی را در اروپا دارم،اما شنیدم که چون رشتم زبان انگلیسی نبوده پس ارشدمو نمی تونم انگلیسی بخونم و حتما باید روسی ادامه بدم،با توجه به داشتن آیلتس و سابقه ی کار با زبان انگلیسی ،باز هم امکانش نیست که بتونم انگلیسی بخونم؟
    سوال دوم: آیا داشتن دو تا لیسانس امتیاز محسوب میشه و ایراد نمی گیرن که چرا دوباره برای لیسانس داری اقدام میکنی شما که لیسانس داری؟
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط Farnazghs نمایش پست ها
    دوستان من دو ترم به گرفتن لیسانس زبان و ادبیات روسیم از دانشگاه تهران باقی مونده،و قصد ادامه تحصیل در مقطع ارشد برای زبانشناسی (انگلیسی) یا زبانشناسی کاربردی را در اروپا دارم،اما شنیدم که چون رشتم زبان انگلیسی نبوده پس ارشدمو نمی تونم انگلیسی بخونم و حتما باید روسی ادامه بدم،با توجه به داشتن آیلتس و سابقه ی کار با زبان انگلیسی ،باز هم امکانش نیست که بتونم انگلیسی بخونم؟
    سوال دوم: آیا داشتن دو تا لیسانس امتیاز محسوب میشه و ایراد نمی گیرن که چرا دوباره برای لیسانس داری اقدام میکنی شما که لیسانس داری؟
    ممنونم
    دوست عزیز
    جواب سوال اول: حتما این امکان هست.
    جواب سوال دوم: در این مورد کسی نمیتونه ایرادی به شما وارد کنه. شما در یک گرایش دیگر به دنبال گرفتن مدرک کارشناسی هستید و این ایرادی رو وارد نمیکند.
    ویرایش توسط houtcivil : November 24th, 2014 در ساعت 11:49 PM

Junior Member

سلام ببخشید میشه بگید دکتری عمومی دامپزشکی میتونه دکتری صنایع غذایی بخواند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط onilawow نمایش پست ها
    سلام ببخشید میشه بگید دکتری عمومی دامپزشکی میتونه دکتری صنایع غذایی بخواند؟
    دوست عزیز (و همچنین سایر دوستان گرامی) میشه موردتون رو کاملتر توضیح بدید. اینجوری بهتر میشه راهنمایی کرد.

Junior Member

با سلام
    من دکتری عمومی دامپزشکی هستم .می خواهم بدانم به چه رشته هایی برای phd در امریکا میتوان تغییر رشته داد؟ایا ان رشته هابه gre subject نیاز دارند؟

Junior Member

با سلام.
    من مدرک کارشناسی عمران از دانشگاه ازاد دارم و میخواستم بدونم که ایا میتونم به رشته حسابداری در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه های استرالیا پذیرش بگیرم؟اگر جواب مثبت هست ممنون میشم یه سرنخ به من بدید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تاثیر تغییر رشته در پذیرش و فاند

سلام
    خوشحالم که به این انجمن اومدم
    این سوال برام خیلی مهمه ، ولی نمیدونم کجا باید قرار بدم

آیا با شرایط ذیل میتوانم پذیرش بگیرم ؟؟؟؟

دیپلم هنرستان گرفتم -----> بعدش کاردانی پیوسته (کامپیوتر-نرم افزار) گرفتم
    الان هم میخوام برم علمی-کاربردی برای تغییر رشته (اقتصاد یا مدیریت) ، که نهایتا منجر میشه به کارشناسی ناپیوسته (اقتصاد یا مدیریت)

حالا دو تا سوال
    اول اینکه آیا با کارشناسی ناپیوسته بهم پذیرش تعلق میگیره ؟ با توجه به اینکه از نرم افزار به مدیریت یا اقتصاد تغییر رشته دادم؟؟؟

دوم به نظرتون بهتر نیست با همین کاردانی برای پذیرش سال آینده اقدام کنم ؟ که برای کارشناسی (اقتصاد یا مدیریت) بخونم ، یا همون Bs میشه (فکر کنم)

خواهشا فاکتورها را در نظر نگیرید ، وضعیت را در نظر بگیرید (منظورم رزومه یا مقاله) مشکل آیلتس هم ندارم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)