صفحه 2 از 76 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 753

موضوع: همه چیز درباره تغییر رشته!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دو رشته

سلام اين سوال منم هست ميشه رفت كنار رشتت سينما خوند كسي اطلاعي دربارهي سينما داره؟ بعد ما كه هيچ پيش زمينه اي از هنر نداريم اصلا قبولمون ميكنن؟ منظورم اينه كه 2 تا رشته رو با هم بخونيم

Junior Member

پیش فرض شرايط تغيير رشته؟

كسي ميدونه شرايط تغيير رشته توي دانشگاههايي مثل MIT يا Stanford يا دانشگاههاي ديگه امريكا و كانادا چيه؟
    ميخوام بدونم ميشه رفت اونجا بعد تغيير رشته داد؟ شرايطش چه جوريه؟ راحته؟ سخته؟ به چي بستگي داره؟

بهترین راه برای پیش بینی آینده، ساختن آن است.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : شرايط تغيير رشته؟

تا اون جایی که من می دونم تغییر رشته شرایط خیلی خاصی نداره ولی برای گرفتن پذیرش کارتون سخت تره. یا باید رشته ای که می خواین به اون تغییر بدید نزدیک به رشته شما باشه یا اینکه خودت توی اون رشته تجربه کاری و پژوهشی داشته باشی.
    تغییر رشته در رشته های هم خانواده کار معمول و ساده ای ست و مدرک زیادی لازم نداره ارائه بدید. مثلاً رشته هایی مثل هوافضا و مکانیک که خیلی بهم نزدیک تبادل دانشجو بین اونها خیلی ساده و معموله ولی اگه شما بخواهید رشتتون رو به رشته متفاوتی تغییر بدید کار سختی پیش رو دارید.
    توی اکثر دانشگاه ها شما دوباره باید apply کنید تا بتونید رشته رو عوض کنید.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

پیش فرض پاسخ : شرايط تغيير رشته؟

منم این سوال رو دارم. چه جوری میشه اطلاعات دقیق رو تو این زمینه بدست آورد؟

پیش فرض پاسخ : تاثیر تغییر رشته در پذیرش و فاند

سلام

من لیسانس کامپیوتر دارم . می خواستم ببینم اگر بخوام رشتمو به معماری تغییر بدم بهتره برای فوق معماری Apply کنم یا لیسانس معماری؟؟ اصلا امکانش هست که من برای فوق معماری Apply کنم؟؟؟( البته پیش نیاز ها رو بهم بدن) و آیا اینکه من یک لیسانس دارم حالا می خوام یک لیسانس دیگه بگیرم از نظرشون مشکل ساز نیست؟؟( که فکر کنند فقط برای اقامته که می خوام Apply کنم )
    Live Your Dream

Senior Member

برای لیسانس با هزینه خودتون می شه. برای فوق نمی دونم، آخه background می خواد. اگرم تحت شرایط خیلی خاص پذیرش بدن باز با هزینه خودتونه

shohreh61
    Guest

به نظر من در مورد تغییر رشته SOP خیلی مهمه. باید بطور منطقی به admission comitte و سفارت ثابت کنید که پتانسیل و شرایت لازم رو دارید و دلایل محکمی برای این تغییر داشته باشید. مثلا اکر نقاشینون خوبه این رو تو CV SOP ذکر کنید به همراه عکس چند تابلویی که کشیدین یا مثال نرم افزار هایی که در طراحی های معماری کاربرد دارن رو حتما یاد بگیرید و در CV قید کنید و یا مثالا توی یک شرکت که کارههای طراحی میکنن کار کنین تا دلیل خوبی داشته باشید.
    باید ببینید اگر سفیر از شما دلیل بخواد میتونین راضیش کنین؟
    موفق باشید

به نظر من (چون خودم هم از برق به مديريت تغيير رشته دادم)،‌اول برو توسايت دانشگاه ها و ببين چقدر تو معماري background ليسانس مهمه؟ كلا يه كم آمارشو در بياري بد نيست.ببين آيا افراد ديگري هم بودن كه شرايط مشابه تو رو داشتن؟ حتي ميتوني از اون افراد كمك بگيري و يا اگه ميتوني از چند تا استاد كمك بگيري و باهاشون مشورت كني.
    در ضمن همون طور كه گفته شد، SOP خيلي مهمه.

Junior Member

it is not a ood idea, since these majors are completely different.
    if you can connect them with each othe ,may be it works.
    do you have any background in articheture?if not., by this you are going to waste ur time
    however it is up to you.
    keep in mind that accepting in articture field is very difficult and you have to prepare profilo.
    Would you tell me I was wrong?<br />Would you help me understand?<br />Are you looking down upon me?<br />Are you proud of who I am?<br />There&#39;s nothing I want to do<br />To have just one more chance

والا نوشته B.Design Studies with Majors in both Architectural Studies and Landscape Studies and with minimum average of 70, or equivalent. به نظر تون computer engineering جزو equivalent هست؟؟؟؟
    Live Your Dream

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)