صفحه 1 از 76 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 753

موضوع: همه چیز درباره تغییر رشته!!

asal_m
    Guest

پیش فرض همه چیز درباره تغییر رشته!!

سلام،

من کامپیوتر خوندم برای مستر و میخوام اگر میشه تغییر رشته بدم برای MBA

گرایش IT . شانسی دارم برای گرفتن بورس ؟
    ویرایش توسط Radian : November 9th, 2010 در ساعت 10:08 AM دلیل: PINGLISH

azi
    Guest

پیش فرض پاسخ : تاثیر تغییر رشته در پذیرش و فاند

برای کجا می خواید scolarship بگیرید؟

asal_m
    Guest

Singapore

سلام
    اول دقت کن سابقه کار میخواهد یا نه ! nanyang و international univ هستند احتمالا

wow.oops
    Guest

پیش فرض همه چیز درباره تغییر رشته!!

سلام
    یه سوال دارم که خیلی واسم مهمه و البته جالبه. این طرف دانشجوای خوب میتونن تو 2 تا رشته درس بخونن. می خوام ببینم اون ور چه جوریه. میشه تو یه دانشگاه تو رشته ای که ربطی به رشته ی تحصیلی خودت نداره درس بخونی. منظورم رشته ای کاملا متفاوت. مثلا ادبیات یا اقتصاد. چون من تو رو در واسی رفتم مکانیک و داستان نویسی و ادبیات رو بیشتر دوس داشتم. می خوام ببینم امکانش هست بالاخره به آرزومون برسیم؟

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : دو رشته

ببین من خودم نمونه بارز این قضیه هستم . خیلی هم جوابهای خوبی گرفتم. البته بعضی رشته های نو راحتتر پذیرش می دن . دوست خودم شریف برق بود، بعد کانادا فوق برق بود. الان آمریکا خودش داره آموزش می خونه ، همسرش هم با همین background داره علوم سیاسی می خونه !
    ولی تو باید بتونی اونا رو قانع کنی ! با sop و کارهای متفرقه و ...
    اما (!!) رشته ادبیات و داستان نویسی یه نظر من پیچیده تر از اونیه که بتونی یه راست بری Phd !! به نظرم خیلی backgroung مهمه ...
    مثلا تو چه فیلدی می خوای بری؟ ادبیات کلاسیک ؟ مدرن ؟ داستان کوتاه در سواحل آفریقا ؟!!
    خصوصا که حتما نمره verbal مهم می شه

wow.oops
    Guest

نه. بد توضیح دادم. منظورم اینه که برم اونجا اول با جو آشنا شم. بعد از یه مدت تغییر رشته بدم یا به هم 2 تا رشته بخونم. از الان نمی خوام. می خواستم ببینم امکانش هست؟ یا نه؟حالا کی خواست بره PhD. مثلا ارشدی یا فوق دیپلمی چیزی. بعدم- انقدر Verbal و نزنین تو سر ما. حالا اتفاقیه که افتاده ;D .

ApplyAbroad Champion

پس ديگه از سطح سواد من بالاتره ;D بچه هايي كه اونجا هستند بهتر مي تونن جواب بدن

ApplyAbroad Champion
    Bita آواتار ها

این بستگی به دانشگاهی داره که ازش پذیرش میگیرید. بیشتر دانشگاهها اجازه میدن که هر درسی که میخواین از هر دانشکدهای که میخواین بگیرین (به شرطی که پیش نیازهاشو پاس کرده باشید). بنابراین اگر مدرکش براتون مهم نیست، با همون پذیرش مهندسی میتونین درسهای ادبیات را هم بگیرین.
    البته باید بگم که رقابت در این رشته ها (ادبیات،...) با آمریکاییها خیلی مشکله. بعلاوه، کمک هزینه مالی چندانی وجود نداره. بعد هم که درستون تمام شد، کار پیدا کردن و اقامت گرفتن از طریق این رشته ها مشکله. چون طبق قوانین کار آمریکا باید ثابت کنن که هیچ آمریکایی بیکاری وجود نداره که بتونه اون کاری را که پیدا کردین انجام بده. یک نکته دیگه اینه که حقوق مهندسها چند برابر حقوق فارق التحصیلهای رشته های ادبیات.

Dear bita,
    Thank you for your guidance I look forward to hear from you.In case we apply for a major from Iran, would it be possible to start mutual major after our arrival !?
    I mean if we were accepted by a university,shall we eligible to apply for one more major when we arrive there, that is , we might wish to study two major simultaneously
    دوستان عزیز از طرع سوالات مبهم و یا کلی به شکل پیام خصوصی خودداری کنید .

صفحه 1 از 76 123456789101151 ... آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)