صفحه 76 از 76 نخستنخست ... 266667686970717273747576
نمایش نتایج: از شماره 751 تا 753 , از مجموع 753

موضوع: همه چیز درباره تغییر رشته!!

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره تغییر رشته!!

نقل قول نوشته اصلی توسط keran نمایش پست ها
    حتی یه دوستی که شغلش استخدام افراد توی یک کمپانی خارجی هست می گفت که ما رزومه رو نگاه میکنیم و افرادی رو انتخاب میکنیم که معمولا توی کاری که براش اپلای کردن همیشه فعالیت داشتن و هی از این شاخه به اون شاخه نپریدن.

سرگی برایان (یکی از موسسان گوگل) می گه : هر چقدر بیشتر از این شاخه به اون شاخه بپری، احتمال اینکه روی شاخه درست بپری بیشتره.

ترجیح می دم کمپانی دوستتون من را استخدام نکنه.
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

حق با شماست، خودم هم همینطور، منتها یه وقتایی میبینی که کمپانیای بزرگ مثل ماشین کار میکنن و به ادما هم ماشینی نگاه میکنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط dv1397 نمایش پست ها
    سرگی برایان (یکی از موسسان گوگل) می گه : هر چقدر بیشتر از این شاخه به اون شاخه بپری، احتمال اینکه روی شاخه درست بپری بیشتره.

ترجیح می دم کمپانی دوستتون من را استخدام نکنه.

اگه اون مسیر صد در صد اشتباه هست خوب برگشتن بهترین گزینه هست حالا به هر قیمتی.
    "زندگی دکمه بازگشت ندارد" پاناسونیک...
    برگشتن نمی خواد، بقیه را درست برو.

منتهی نکته اینه که وقتی تغیر رشته می دین این کار یه جورایی مثل یه انگ باهاتون می مونه. رزومه تون رو خراب میکنه و ...
    خراب نمی کنه. موی سر Merida را یه روان شناس درست کرد. سیستم فیزیکش را. هیچ رفرنسی هم به روانشناسی نداد تو کارش.
    دکترای روانشناسی از MIT چ ربطی به این فوکول داره؟

از همینجا تغیرش بدین و منتظر تموم شدن لیسانس نشین. یه سری واحد ها به هر حال مشترک هستن.
    ب تظر من را ارشد تموم کنن و تغییر رشته ندن. هم این تو رزومه باشه هم هنر و طراحی لباس. لباس تاریخی، گرایش عصر قاجار طراحی کنن. از رزومه اشونم نترسن
    در ظمن لیسانس را تموم کردن، تاریخ بود، الان ارشد معاصرن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط elhamyousef2i نمایش پست ها
    لیسانس تاریخم رو از دانشگاه تهران گرفتم ودر حال حاضر دانشجوی فوق لیسانس دانشگاه تربیت مدرس گرایش ایران معاصر هستم.
    ما یک بار بیشتر زندگی نمیکنم و تو این یه بار خیلی زوره که بخوایم بخاطر رضایت دیگران یا در کل جامعه زندگیمون رو صرف کاری بکنیم که دوستش نداریم.
    درسته
    ظمنا اینشتین گفت همین یک بار کافیه!
    حق با شماست، خودم هم همینطور، منتها یه وقتایی میبینی که کمپانیای بزرگ مثل ماشین کار میکنن و به ادما هم ماشینی نگاه میکنن.
    برن ماشین پیدا کنن، نوکر باباشون غلوم سیاه
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)