صفحه 1 از 67 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 753

موضوع: همه چیز درباره تغییر رشته!!

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    asal_m
    Guest

پیش فرض همه چیز درباره تغییر رشته!!

سلام،

من کامپیوتر خوندم برای مستر و میخوام اگر میشه تغییر رشته بدم برای MBA

گرایش IT . شانسی دارم برای گرفتن بورس ؟
    ویرایش توسط Radian : November 9th, 2010 در ساعت 10:08 AM دلیل: PINGLISH

azi
    Guest

پیش فرض پاسخ : تاثیر تغییر رشته در پذیرش و فاند

برای کجا می خواید scolarship بگیرید؟

asal_m
    Guest

Singapore

سلام
    اول دقت کن سابقه کار میخواهد یا نه ! nanyang و international univ هستند احتمالا

wow.oops
    Guest

پیش فرض همه چیز درباره تغییر رشته!!

سلام
    یه سوال دارم که خیلی واسم مهمه و البته جالبه. این طرف دانشجوای خوب میتونن تو 2 تا رشته درس بخونن. می خوام ببینم اون ور چه جوریه. میشه تو یه دانشگاه تو رشته ای که ربطی به رشته ی تحصیلی خودت نداره درس بخونی. منظورم رشته ای کاملا متفاوت. مثلا ادبیات یا اقتصاد. چون من تو رو در واسی رفتم مکانیک و داستان نویسی و ادبیات رو بیشتر دوس داشتم. می خوام ببینم امکانش هست بالاخره به آرزومون برسیم؟

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : دو رشته

ببین من خودم نمونه بارز این قضیه هستم . خیلی هم جوابهای خوبی گرفتم. البته بعضی رشته های نو راحتتر پذیرش می دن . دوست خودم شریف برق بود، بعد کانادا فوق برق بود. الان آمریکا خودش داره آموزش می خونه ، همسرش هم با همین background داره علوم سیاسی می خونه !
    ولی تو باید بتونی اونا رو قانع کنی ! با sop و کارهای متفرقه و ...
    اما (!!) رشته ادبیات و داستان نویسی یه نظر من پیچیده تر از اونیه که بتونی یه راست بری Phd !! به نظرم خیلی backgroung مهمه ...
    مثلا تو چه فیلدی می خوای بری؟ ادبیات کلاسیک ؟ مدرن ؟ داستان کوتاه در سواحل آفریقا ؟!!
    خصوصا که حتما نمره verbal مهم می شه

Junior Member

سلام
    یه سوال دارم من میتونم از کارشناسی حسابداری به فوق رشته های مهندسی (مثل it) یا رشته های هنری مثل معماری یا طراحی با کامپیوتر تغییر رشته بدم واسه دانشگاه های کانادا یا استرالیا یا نیوزلند؟
    ممنون میشم کمکم کنید عجله دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1365 نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال دارم من میتونم از کارشناسی حسابداری به فوق رشته های مهندسی (مثل it) یا رشته های هنری مثل معماری یا طراحی با کامپیوتر تغییر رشته بدم واسه دانشگاه های کانادا یا استرالیا یا نیوزلند؟
    ممنون میشم کمکم کنید عجله دارم
    برای پذیرش گرفتن در رشته معماری نیاز به پرتفولیو هست حتی اگه رشته غیر مرتبط داشته باشین، جمع کردن پرتفولیو برا خود بچه های معماری با گذروندن چهار سال هم کار ساده یی نیس چه برسه به سایر رشته ها

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fffaezeee نمایش پست ها
    برای پذیرش گرفتن در رشته معماری نیاز به پرتفولیو هست حتی اگه رشته غیر مرتبط داشته باشین، جمع کردن پرتفولیو برا خود بچه های معماری با گذروندن چهار سال هم کار ساده یی نیس چه برسه به سایر رشته ها
    با سلام وتشکر
    راجب بقیه رشته ها مثل it ،تبلیغات، mba ، طراحی با کامپیوتر چطور؟ میتونم در مقطع فوق لیسانس ادامه تحصیل بدم؟

wow.oops
    Guest

نه. بد توضیح دادم. منظورم اینه که برم اونجا اول با جو آشنا شم. بعد از یه مدت تغییر رشته بدم یا به هم 2 تا رشته بخونم. از الان نمی خوام. می خواستم ببینم امکانش هست؟ یا نه؟حالا کی خواست بره PhD. مثلا ارشدی یا فوق دیپلمی چیزی. بعدم- انقدر Verbal و نزنین تو سر ما. حالا اتفاقیه که افتاده ;D .

صفحه 1 از 67 123456789101151 ... آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)