صفحه 11 از 76 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 753

موضوع: همه چیز درباره تغییر رشته!!

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره تغییر رشته!!

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz 1 نمایش پست ها
    سلام
    آیا با لیسانس مهندسی معدن میشه برای ارشد در رشته نفت پذیرش گرفت؟
    سپاسگزار
    فکر می کنم بشه.... بعضی از دانشگاهها مدارک رشته های نزدیک به نفت رو اول بررسی می کنن تا ببینن چقدر درس مشترک خوندی و اگه OK باشه پذیرش می دن.... در آلمان که نفت جزو زیر شاخه های معدن حساب می شه پس مشکلی نداره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    English Translation

من لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم.
    میخوام برای اشد هم تو ایران بخونم. ولی ایا اصلا فارق التحصیلان زبان انگلیسی میتونم در کشور هایی مثل کانادا و استرالیا که انگلیسی زبان هستند یا حتی اروپا کاری مرتبط با رشته خودشون پیدا کنند؟؟؟!!
    ایا اگه برای ارشد تغییر رشته بدم و مثلا مدریت جهانگردی بخونم میتونم برای دکترا از دانشگاه های اروپا یا کانادا یا امریکا فاند و پذیرش بگیرم؟؟؟
    خداوند همه چيز را در يک روز نيافريد. پس چه چيز باعث شد که من بينديشم مي توانم همه چيز را در يک روز به دست بياورم!

Junior Member dsp آواتار ها

سلام
    من لیسانس برق - مخابرات دارم ولی سابقه کاری ام در زمینه نفت و حفاری است مطالعات خودم هم در زمینه نفت زیاده ، می خواستم ببینم میشه برای فوق برم در رشته های نفت یا نه

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrus25 نمایش پست ها
    من لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم.
    میخوام برای اشد هم تو ایران بخونم. ولی ایا اصلا فارق التحصیلان زبان انگلیسی میتونم در کشور هایی مثل کانادا و استرالیا که انگلیسی زبان هستند یا حتی اروپا کاری مرتبط با رشته خودشون پیدا کنند؟؟؟!!
    ایا اگه برای ارشد تغییر رشته بدم و مثلا مدریت جهانگردی بخونم میتونم برای دکترا از دانشگاه های اروپا یا کانادا یا امریکا فاند و پذیرش بگیرم؟؟؟
    طبعا اگه سمت مدریت جهانگردی یا بین الملل بری بازار کار خیلی بهتر خواهد بود !

سلام . من رشته مهندسی نفت دانشگاه ازاد با معدل 16.5 در حال ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی هستم . چقدر امکان داره که از رشته مکانیک یا شیمی پا پلیمر از دانشگاه های نروژ و سوئد پذیرش بگیرم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil-vb6 نمایش پست ها
    سلام . من رشته مهندسی نفت دانشگاه ازاد با معدل 16.5 در حال ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی هستم . چقدر امکان داره که از رشته مکانیک یا شیمی پا پلیمر از دانشگاه های نروژ و سوئد پذیرش بگیرم ؟
    برای چه مقطعی می خوای ؟ اگه برای ارشد می خوای که باید بگم شانست برای مکانیک خیلی کمه چون رشته لیسانست مربوط نیست. برای دو رشته دیگه باز شاید دانشگاهها واحدهات رو قبول کنند. برای معدن از همه راحت تر می شه اقدام کنی

Junior Member

سلاممن ليسانس پتروشيمى دارم، اما از زمانى كه يادم مياد به كامپيوتر علاقه داشتم، در حال حاضر هم در ايران در زمينه نرم افزار فعاليت مى كنم. اما براى ادامه تحصيل ميخواستم كه از پتروشيمى به ارشد علوم كامپيوتر تغيير رشته بدم، با معدل ١٥ آزاد اراك.شما كدوم كشور را پيشنهاد مى كنيد و چرا؟ آىا ميتوانم به پذيرش آمريكا هم فكر كنم؟از لحاظ هزينه تحصيل مشكل زيادى ندارم و سربازى هم رفتم.اگر نتوانم اين كار را انجام بدهم فكر ميكنم ازاول يعنى كارشناسى دوباره شروع كنم.

Junior Member

سلام
    دوستان من میخوام از لیسانس الکترونیک مستر computer software یا computer science تو فنلاند یا نروژ بخونم. ایمیل زدم به دانشگاه تا بپرسم میتونم تغییر رشته بدم یا نه؟ گفتن باید حداقل 50 ECTS (واحد) دروس مربوط به کامپیوتر پاس کرده باشم . فکر کردم اگه برم یکی از این موسسات آموزش عالی آزاد که مورد تایید وزارت علوم هست چند واحدی که کم دارم رو کلاس بردارم تا جبران کنم.

1- به نظرتون این راه جواب میده؟ چون تو دانشگاه های ایران که نمیشه مثل اروپا بری دو تا کورس کامپیوتر برداری
    2- از دانشگاه دوباره سوال کردم نه گفته آره نه گفته نه! شما ازین جواب چی می فهمید؟

Dear program coordinator,
    I realized that I have not passed enough ECTS of computer science
    courses to enroll for the program.
    I want to ask what if I take some courses of computer in another
    university? Then, do I meet your requirements to apply?
    I think I have to mention that these courses cannot be included in my
    current bachelor degree.

I look forward to hearing from you

جواب:

Dear prospective applicant,

You will have to meet the required amount of ECTS in computer science by the application deadline (Nov. 30th 2011).

دوستانی که اسکاندیناوی هستن کمک بیشتری میتونن بکنن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرايط تغيير رشته؟

سلام خواهش میکنم جواب بدید
    من کاردانی حسابداری دارم و میخوام برای کارشناسی حقوق امتحان بدم آیا این شدنی؟؟؟ چه جوری کاردانی به کارشناسی رو حقوق بخونم یا باید از اول کارشناسی امتحان بدم؟بعد اگه فرضا هم بشه میتونم تو آزمون وکالت شرکت کنم؟؟
    خواهش میکنم راهنمایی کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فناوری اطلاعات - علم وصنعت

سلام.من هم بدجوری رو این مسئله تغییر رشته دغدغه دارم.من لیسانس ادبیات هستم ولی عاشق طراحی داخلی(Interior design)هستم.با یکی دوتا دانشگاه صحبت کردم.اونا هم گفتن ما یه دوره مستر +3(ینی از 3سال یه خورده بیشتر)داریم.مخصوص دانشجوهایی مثل شما که میخوان از یه رشته ی دیگه بیان این رشته.ینی پیش نیازها رو هم میگذرونن.حالا من سوالم اینه که اگر اقدام کنیم بعد فارغ التحصیلی برگردیم ایران مدرکشو قبول میکنن یا مثلا میشه باهاش تدریس کرد؟
    لطفا هر کسی میدونه جوابمو بده.خیلی برام حیاتیه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)