صفحه 12 از 76 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 753

موضوع: همه چیز درباره تغییر رشته!!

پیش فرض پاسخ : تاثیر تغییر رشته در پذیرش و فاند

سلام
    من ایلتس 6 دارم (6و6و6و6.5)..رشته لیسانسم مترجمی زبان بوده و می خواستم از یک کالج طب سوزنی در هیوستون پذیرش بگیرم چون هم به این رشته علاقه دارم و هم اینکه ایلتس من رو قبول دارن..ولی الان که مدارکم رو برای ارسال آماده کردم دو تا مشاوره مهاجرت بمن گفتن اینکارو نکن که سفارت اصلا قبول نمیکنه چون با رشته لیسانست مرتبط نیست و کالجه در صورتی که این رشته مستر به حساب میاد و برای پذیرش حتما به یک لیسانس نیاز هست..
    الانم هم اگه بخوام برای رشته خودم اقدام کنم باید تافل و جی ار ای بدم و دوباره توصیه نامه بگیرم و همینطور گواهی بانکی چون تاریخش میگذره...

با این وضعیت لطفا راهنماییم کنید آیا به نظرتون مدارک رو بفرستم برای دانشگاه و شانسم را امتحان کنم یا اینکه تمام مراحل رو از اول برای رشته خودم شروع کنم؟؟؟

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره تغییر رشته!!

سلام
    من ایلتس 6 دارم (6و6و6و6.5)..رشته لیسانسم مترجمی زبان بوده و می خواستم از یک کالج طب سوزنی در هیوستون پذیرش بگیرم چون هم به این رشته علاقه دارم و هم اینکه ایلتس من رو قبول دارن..ولی الان که مدارکم رو برای ارسال آماده کردم دو تا مشاوره مهاجرت بمن گفتن اینکارو نکن که سفارت اصلا قبول نمیکنه چون با رشته لیسانست مرتبط نیست و کالجه در صورتی که این رشته مستر به حساب میاد و برای پذیرش حتما به یک لیسانس نیاز هست..
    الانم هم اگه بخوام برای رشته خودم اقدام کنم باید تافل و جی ار ای بدم و دوباره توصیه نامه بگیرم و همینطور گواهی بانکی چون تاریخش میگذره...

با این وضعیت لطفا راهنماییم کنید آیا به نظرتون مدارک رو بفرستم برای دانشگاه و شانسم را امتحان کنم یا اینکه تمام مراحل رو از اول برای رشته خودم شروع کنم؟؟؟

Junior Member

با سلام
    من فوق لیسانس مدیریت هستم. با توجه به اینکه سابقه کار روزنامه نگاری و کار سیاسی دارم مخوام در اسپانیا علوم سیاسی بخونم. آیا امکانش هست؟ برای چه مقطعی میتونم اقدام کنم؟ از چه دانشگاهی ؟
    با تشکر بسیار

Junior Member colonel_hamed آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - NIT

سلام
    از رشته مهندسی صنایع می تونم برای مستر به رشته روانشناسی صنعتی و سازمانی تغییر رشته بدم ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دو رشته

سلام
    یه سوال دارم من میتونم از کارشناسی حسابداری به فوق رشته های مهندسی (مثل it) یا رشته های هنری مثل معماری یا طراحی با کامپیوتر تغییر رشته بدم واسه دانشگاه های کانادا یا استرالیا یا نیوزلند؟
    ممنون میشم کمکم کنید عجله دارم

Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Eng at Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1365 نمایش پست ها
    با سلام
    یک سوال رشته حسابداری که هیچ ربطی به معماری ندارد مشکلی برای گرفتن پذیرش برای من ایجاد نمی کند؟ممن
    ون میشم جواب بدید عجله دارم
    سلام-یعنی از لیسانس حسابداری به مستر معماری؟؟؟؟؟؟؟
    100% ریجکت میشین( نظر و تجربه من البته)
    گرچه به اون دانشگاه که اپلای میکنین هم شاید بستگی داشته باشه....

Junior Member

یعنی هیچ راهی ندارم؟ لطف میکنید دلایل ریجکت رو برام بگید؟ف
    فقط میشه سریع بهم بگید خیلی ذهنمو درگیر کرده؟

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1365 نمایش پست ها
    یعنی هیچ راهی ندارم؟ لطف میکنید دلایل ریجکت رو برام بگید؟ف
    فقط میشه سریع بهم بگید خیلی ذهنمو درگیر کرده؟

ببینید این رشته هایی که شما می خواید مستر بخونید تخصصی هستند و با لیسانس غیر مربوط نمیشه برید بخونید (حتی اگه 1% پذیرش هم بگرید کلی مشکل خواهید داشت برای چرا که هیچ کدام از درسهای پایه رو نخوندید. بچه هایی که با لیسانس مربوط میان هم براشون آسون نیست چه برسه به این تغییر رشته) به نظر من بهتره از لیسانس شروع کنید چون لیسانس آلمان 3 ساله هست و خیلی عقب نمیافتید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a2011 نمایش پست ها
    ببینید این رشته هایی که شما می خواید مستر بخونید تخصصی هستند و با لیسانس غیر مربوط نمیشه برید بخونید (حتی اگه 1% پذیرش هم بگرید کلی مشکل خواهید داشت برای چرا که هیچ کدام از درسهای پایه رو نخوندید. بچه هایی که با لیسانس مربوط میان هم براشون آسون نیست چه برسه به این تغییر رشته) به نظر من بهتره از لیسانس شروع کنید چون لیسانس آلمان 3 ساله هست و خیلی عقب نمیافتید.
    فقط آلمان لیسانسش 3 ساله؟ کانادا یا استرالیا یا نیوزلند چند ساله؟
    یعنی تنها راهم خوندن از اول هست؟ راه دیگه ای نیست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a2011 نمایش پست ها
    فقط آلمان لیسانسش 3 ساله؟ کانادا یا استرالیا یا نیوزلند چند ساله؟
    یعنی تنها راهم خوندن از اول هست؟ راه دیگه ای نیست؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)