صفحه 14 از 76 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 753

موضوع: همه چیز درباره تغییر رشته!!

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دو رشته

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1365 نمایش پست ها
    بازم تشکر ببخشید زیاد سوال پرسیدم...... برای BUSINESS یا ECONOMICS کجا بهتر میتونم فاند بگیرم؟
    خواهش می کنم. بستگی به رزومه شما و مخصوصا نمره GRE (برای Econimics) و GMAT برای MBA یا International Business ) داره. البته اگه نتونید Fund بگیرید می تونید برای آلمان هم اپلای کنید به انگلیسی این رشته ها رو ارائه می ده و هزینه تحصیل در این رشته ها هم در بعضی دانشگاهها هزینه خیلی پایین هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a2011 نمایش پست ها
    خواهش می کنم. بستگی به رزومه شما و مخصوصا نمره GRE (برای Econimics) و GMAT برای MBA یا International Business ) داره. البته اگه نتونید Fund بگیرید می تونید برای آلمان هم اپلای کنید به انگلیسی این رشته ها رو ارائه می ده و هزینه تحصیل در این رشته ها هم در بعضی دانشگاهها هزینه خیلی پایین هست.
    مجدد تشکر میکنم خیلی کمک کردید...... این قسمتی از رزومه من است
    1- معدل لیسانس 15/87 - دانشگاه آزاد - زبان خوب - امتحان ایلتس یا GRE یا GMAT ندادم - دوسال سابقه کار مرتبط با حسابداری ----- امکان گرفتن فاند برای BUSINESS یا ECONOMICS رو دارم؟

مجدد تشکر میکنم خیلی کمک کردید...... این قسمتی از رزومه من است
    1- معدل لیسانس 15/87 - دانشگاه آزاد - زبان خوب - امتحان ایلتس یا GRE یا GMAT ندادم - دوسال سابقه کار مرتبط با حسابداری ----- امکان گرفتن فاند برای BUSINESS یا ECONOMICS رو دارم؟
    والا برای فاند نمیشه اینطوری نظر داد ! من دوستام که از شریف اپلای کردن 10 تا اپلای کردن تا 2 تا فاند گرفتن ! در کل برای فاند سخته و نمره GRE یا GMAT و رزومه خیلی مهم هستن. ولی امتحان کنید بد نیست !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a2011 نمایش پست ها
    والا برای فاند نمیشه اینطوری نظر داد ! من دوستام که از شریف اپلای کردن 10 تا اپلای کردن تا 2 تا فاند گرفتن ! در کل برای فاند سخته و نمره GRE یا GMAT و رزومه خیلی مهم هستن. ولی امتحان کنید بد نیست !
    بازم تشکر
    من تازه عضو این سایت شدم و چیزی زیادی راجب فاند نمی دونم میشه راهنماییم کنید چطوری می تونم واسه فاند اقدام کنم؟

بازم تشکر
    من تازه عضو این سایت شدم و چیزی زیادی راجب فاند نمی دونم میشه راهنماییم کنید چطوری می تونم واسه فاند اقدام کنم؟
    هر دانشگاه شرایط خودش رو داره. از سایت دانشگاه می تونید بخونید ببینید چطوری و از چه موسسه ای برای فاند باید اقدام کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره تغییر رشته!!

سلام ذوستان

من لیسانس ادبیات فرانسه دارم و معدلم 16 شده ، IELTS 6 هم دارم. می خواستم بدونم میشه برای فوق از فنلاند یا نروژ برای interior design پذیرش بگیرم؟ ممنون

Junior Member

بخشید من یه سوال داشتم..من رشتم بیوتکنولوژی هست میخوام تغییر رشته و برم دندون پزشکی تو یکی از کشورا....هم هزینش برام مهمه هم اپلای گرفتنش ...چه کشوری و چه دانشگاهی رو پیشنهاد میکنید؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sara70 نمایش پست ها
    بخشید من یه سوال داشتم..من رشتم بیوتکنولوژی هست میخوام تغییر رشته و برم دندون پزشکی تو یکی از کشورا....هم هزینش برام مهمه هم اپلای گرفتنش ...چه کشوری و چه دانشگاهی رو پیشنهاد میکنید؟؟؟؟
    آلمان هزینه خیلی مناسب هست و خوب سطح دانشگاههای پزشکی هم بالاست ولی حتما باید زبان آلمانی رو خوب بلد باشید !

نقل قول نوشته اصلی توسط Somi1986 نمایش پست ها
    سلام ذوستان

من لیسانس ادبیات فرانسه دارم و معدلم 16 شده ، IELTS 6 هم دارم. می خواستم بدونم میشه برای فوق از فنلاند یا نروژ برای interior design پذیرش بگیرم؟ ممنون
    متاسفانه من تا بحال ندیدم که بشه همچین تغییر رشته ای در اروپا داد ! اگه بخواید طراحی داخلی بخونید باید از لیسانس شروع کنید.

Junior Member

خیلی ممنمون از جوابتون... من دیگه نمی خوام برای فوق دوباره زبان بخونم، هم ریاضیم خوبه هم نقاش حرفه ای هستم ، کلاً کارهای هنریم خوبه ، دوست دارم معماری یا دیزاین بخونم ، پس یعنی باید از اول شروع کنم؟ به نظر شما کدوم دانشگاههای سوئد یا فنلاند یا نروژ برای معماری یا دیزاین خوبن؟ نمره زبان چند باید باشه برای این رشته ها؟ یک دنیا ممنون از راهنماییهاتون دوستان. همگی موفق باشید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)