صفحه 15 از 76 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 753

موضوع: همه چیز درباره تغییر رشته!!

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره تغییر رشته!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Somi1986 نمایش پست ها
    خیلی ممنمون از جوابتون... من دیگه نمی خوام برای فوق دوباره زبان بخونم، هم ریاضیم خوبه هم نقاش حرفه ای هستم ، کلاً کارهای هنریم خوبه ، دوست دارم معماری یا دیزاین بخونم ، پس یعنی باید از اول شروع کنم؟ به نظر شما کدوم دانشگاههای سوئد یا فنلاند یا نروژ برای معماری یا دیزاین خوبن؟ نمره زبان چند باید باشه برای این رشته ها؟ یک دنیا ممنون از راهنماییهاتون دوستان. همگی موفق باشید.
    بله باید از ابتدا شروع کنید. بنده در مورد اینکه در ضمینه معماری یا طراحی کدام دانشگاهها در کشورهایی که گفتید مناسبند اطلاع ندارم ولی در آلمان و اتریش رو کم و بیش اطلاع دارم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Web Science, USF

سلام
    من لیسانس برق خوندم ولی کارم در زمینه ی برنامه نویسی هست و به کامپیوتر خیلی علاقه دارم.همچنین رزومه و معدلم در زمینه ی رشته خودم ضعیف هست . به این فکر هستم که کارشناسی رو در رشته کامپیوتر از اول در آلمان بخونم. به نظرتون این تصمیم عاقلانه هست یا اینکه بهتره برای فوق اپلای کنم و تغییر رشته بدم؟
    لطفا راهنماییم کنید چون واقعا مردد هستم.
    ممنون.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط imanegr نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس برق خوندم ولی کارم در زمینه ی برنامه نویسی هست و به کامپیوتر خیلی علاقه دارم.همچنین رزومه و معدلم در زمینه ی رشته خودم ضعیف هست . به این فکر هستم که کارشناسی رو در رشته کامپیوتر از اول در آلمان بخونم. به نظرتون این تصمیم عاقلانه هست یا اینکه بهتره برای فوق اپلای کنم و تغییر رشته بدم؟
    ممنون.
    توصیه نمیشه.. دوره های Conversion زیادی به کامیپوتر برای افرادی که کامپیوتر نخوندن وجود داره که یک ساله بهتون همه مطالب مهم اون سه/چهار سال لیسانس رو بطور فشرده یاد می دن و در نهایت مدرکشون هم MSc خواهد بود.. این دوره ها در اکثر کشورهای اروپایی هست.

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط imanegr نمایش پست ها
    سلام
    ممنون.
    Do not waste your time, there are better options for getting a master in computer science or engineering. If you want to be accpeted in top universities it is better to first get a master from lower one and then reapply if you could not find a job
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

سلام من درباره تغيير رشته از صنايع غذايي به تغذيه سوال دارم دانشگاههاي اروپا و آمريكا اين موضوعو مي پذيرن؟

Junior Member

سلام
    یه سوال دارم هر جا پرسدم جوابی نگرفتم لطفاً راهنماییم کنید که خیلی برام مهم هست
    من رشتم مهندسی مکانیک هست دارم کارشناسی میخونم و دو سال دیگه درسم تموم میشه میتونم در رشته فلسفه از دانشگاه کلمبیا(آمریکا) یا دانشگاه های دیگه آمریکا پذیرش بگیرم؟
    لازم به ذکره که من به فلسفه علاقه زیادی دارم و ذهن مناسبی تو تحلیل مفاهیم فلسفی انتزاعی و انضمامی دارم و سعی میکنم از اساتید فلسفی توصیه نامه بگیرم
    اما قبلش باید مطمئن شم که امکان پذیرش فلسفه به عنوان یک دانشجوی مهندسی برای دانشگاه های آمریکا برام وجود داره

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghus نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال دارم هر جا پرسدم جوابی نگرفتم لطفاً راهنماییم کنید که خیلی برام مهم هست
    من رشتم مهندسی مکانیک هست دارم کارشناسی میخونم و دو سال دیگه درسم تموم میشه میتونم در رشته فلسفه از دانشگاه کلمبیا(آمریکا) یا دانشگاه های دیگه آمریکا پذیرش بگیرم؟
    لازم به ذکره که من به فلسفه علاقه زیادی دارم و ذهن مناسبی تو تحلیل مفاهیم فلسفی انتزاعی و انضمامی دارم و سعی میکنم از اساتید فلسفی توصیه نامه بگیرم
    اما قبلش باید مطمئن شم که امکان پذیرش فلسفه به عنوان یک دانشجوی مهندسی برای دانشگاه های آمریکا برام وجود داره
    من یکبار همچین چیزی رو دیدم ولی الان مدتی ازش گذشته و یادم نیست کجاپذیرش گرفت ولی برق یا کامپیوتر شریف خونده بود
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zahraaa نمایش پست ها
    من یکبار همچین چیزی رو دیدم ولی الان مدتی ازش گذشته و یادم نیست کجاپذیرش گرفت ولی برق یا کامپیوتر شریف خونده بود
    خیلی امیدواری داد بهم! ممنون
    لازم به ذکر هست که من دانشگاه صنعتی بابل مهندسی میخونم و آیا نوع دانشگاهی که مدرک مهندسی از اونجا گرفته میشه و مقدار معدلش برای پذیرش رشته فلسفه مهم هست یا نه؟
    یعنی منکه میخوام مستر فلسفه اپلای کنم معدلم در اولویت هست یا استعداد فلسفی که دارم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghus نمایش پست ها
    خیلی امیدواری داد بهم! ممنون
    لازم به ذکر هست که من دانشگاه صنعتی بابل مهندسی میخونم و آیا نوع دانشگاهی که مدرک مهندسی از اونجا گرفته میشه و مقدار معدلش برای پذیرش رشته فلسفه مهم هست یا نه؟
    یعنی منکه میخوام مستر فلسفه اپلای کنم معدلم در اولویت هست یا استعداد فلسفی که دارم؟
    شما فاند لازم دارید یا نه؟

شما این استعداد رو چطوری می خواید نشون بدید بهشون؟ Writing Sample خیلی قوی فلسفی دارید؟ اون هم دانشگاهی مثل کلمبیا که یکی از سه دانشگاه اول دنیاست در این زمینه ها. اونهایی که از دانشگاه های خیلی بهتر دنیا مدرک همون فلسفه رو هم گرفتن نمی تونن بگن می تونن برای مستر برن جایی مثل کلمبیا. بیخود به خودتون امید ندید، شاید بتونید دانشگاه های پایین تر پذیرش بگیرید ولی روی جایی در سطح کلمبیا حساب باز نکنید. نمیشه از یه رشته غیر مرتبط در دانشگاه غیر مطرح رفت به بهترین دانشگاه دنیا در یه رشته دیگه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    شما فاند لازم دارید یا نه؟

شما این استعداد رو چطوری می خواید نشون بدید بهشون؟ Writing Sample خیلی قوی فلسفی دارید؟ اون هم دانشگاهی مثل کلمبیا که یکی از سه دانشگاه اول دنیاست در این زمینه ها. اونهایی که از دانشگاه های خیلی بهتر دنیا مدرک همون فلسفه رو هم گرفتن نمی تونن بگن می تونن برای مستر برن جایی مثل کلمبیا. بیخود به خودتون امید ندید، شاید بتونید دانشگاه های پایین تر پذیرش بگیرید ولی روی جایی در سطح کلمبیا حساب باز نکنید. نمیشه از یه رشته غیر مرتبط در دانشگاه غیر مطرح رفت به بهترین دانشگاه دنیا در یه رشته دیگه.
    اتفاقاً فاند نیاز دارم
    از طرفی در مورد writing sample و sop کسایی که تو بخش فلسفه این سایت پذیرش گرفتن همه عنوان کردن که اگر این دو مورد و توصیه نامه رو داشته باشی میتونی برای اپلای دانشگاههای آمریکا یا کانادا اقدام کنی و خودشون هم اکثراً وضعیت منو داشتن و تغییر رشته دادن و فلسفه از آمریکا اپلای کردن...همچنین تو این زمینه میتونم با راهنمایی اساتید مجرب دستنوشته های پر محتوا و قوی آماده کنم همانطور که گفتم دو سال مونده تا مدرک کارشناسی بگیرم و تو این دو سال تمام تلاشم رو میکنم
    البته حالا کلمبیا من باب مثال بود در مورد دانشگاههای معتبر مثلاً طی تحقیقات خودم هر دانشگاهی در یک زمینه از فلسفه در رنکنیک بالایی قرار داره مثلاً ممکنه تو فلسفه علم یا MATHEMATICS کلمبیا از بعضی دانشگاههای دیگه آمریکا در سطح پایینتری باشه یا در زمینه فلسفه زبان یا ذهن بالاتر باشه...این بستگی به علاقه مندی داره که بخوام تو چه زمینه ای اپلای کنم که شانسم زیادتر باشه و همچنین وسعم برسه که فاند بگیرم و با اساتید چجوری ارتباط برقرار کنم
    هر چند تا جایی که تحقیق کردم فاند گرفتن تو فلسفه خیلی مشکل هست
    بازم اگر تحقیقاتم ناقص بود راهنمایی کنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)