صفحه 18 از 76 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 753

موضوع: همه چیز درباره تغییر رشته!!

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره تغییر رشته!!

نقل قول نوشته اصلی توسط hirt-01 نمایش پست ها
    اکثرا استادای اینجور دپارتمان ها هست کاراشون، منظورم تمایلشون بود، یعنی تمایلشون صرفا به کسایی هست که هم رشته خودشون یا نه؟

یعنی استاد زیاد به کورس های پاس شده و یا رشته توجه نمی کنه؟ ( در حالیکه من میخوام برای مستر اپلای بکنم و اصولا از دانشجو لیسانس انتظار مقاله ندارند.

من نگفتم مقاله مهم هست (هر چند اگه داشته باشید امتیاز خوبی داره). من عرض کردم که گروهی که پذیرش رو صادر می کنه (و نه استاد) چک می کنه تا ببینه چقدر رزومه و دانش شما چقدر به رشته مورد نظر نزدیک هست (که شامل واحدهای پاس شده که مربوط به این رشته هستند و نمرات آنها هم می شود).

اون داستان تمایل وقتی هست که شما می خواید دکتری بخونید و هر استاد دستش بازه که هر دانشجویی رو که می خواد انتخاب کنه !

Senior Member hirt-01 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mining engineering, Urmia University

نقل قول نوشته اصلی توسط a2011 نمایش پست ها
    من نگفتم مقاله مهم هست (هر چند اگه داشته باشید امتیاز خوبی داره). من عرض کردم که گروهی که پذیرش رو صادر می کنه (و نه استاد) چک می کنه تا ببینه چقدر رزومه و دانش شما چقدر به رشته مورد نظر نزدیک هست (که شامل واحدهای پاس شده که مربوط به این رشته هستند و نمرات آنها هم می شود).

اون داستان تمایل وقتی هست که شما می خواید دکتری بخونید و هر استاد دستش بازه که هر دانشجویی رو که می خواد انتخاب کنه !
    گروه که به گفته دوستان تو کانادا بیشتر وجود داره و تو آمریکا به جز تاپ 10 که کمیته هست، دانشگاه های دیگه گروه خاصی وجود نداره.
    خوب میریم که داشته باشیم اپلای دکترا برای فال 17 یا 18
    Resume: BSc: From Urmia Uni,17.59/20; MSc GPA: From Uni of Bologna, 28.2/30; GRE(Q163/V158/AWA3) ; iBT:100 (have to take it agian!); 0 publication ; PhD Applicant

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

گروه که به گفته دوستان تو کانادا بیشتر وجود داره و تو آمریکا به جز تاپ 10 که کمیته هست، دانشگاه های دیگه گروه خاصی وجود نداره.
    در اروپا هم Admission Committee پذیرش رو صادر میکنه !

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

اکثرا استادای اینجور دپارتمان ها هست کاراشون، منظورم تمایلشون بود، یعنی تمایلشون صرفا به کسایی هست که هم رشته خودشون یا نه؟

.
    Not necessarily, but since they are more familiar with their own major it is more likely to write proposals and doing research in that field
    There are numerous exceptions therefore you should read their recent publications
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر دانشگاه امیرکبیر

سلام دوستان
    من رشته ام ریاضیه و برای یکی از دانشگاههای امریکا در دکتری ریاضی پذیرش فول فاند دارم .
    امکان داره من برم اونجا و رشته ام را تغییر بدم و اقتصاد بخونم؟

Junior Member

سلام
    من لیسانس زیست سلولی با معدل 14.27 و فوق لیسانس کشاورزی با معدل 18.20 دارم نمره ielts=7 میتونم برای فوق لیسانس مجدد زیست سلولی ومولکولی کانادا applyکنم؟ مقاله هم ندارمو شانسی دارم؟

دوستان من فارغ التحصیل شیمی کاربردی با معدل 16.7 هستم . 3مقاله ISI در زمینه شیمی دارویی و شرکت در همایش های بین المللی دارم . علاقه مند به تحصیل در رشته پزشکی در کشور کانادا امریکا و یا آلمان هستم . وضعیت مالی خوبی هم ندارم و باید فاند بگیرم . از طرفی به هیچ عنوان علاقه ای به تحصیل در شیمی ندارم . در کدام کشور و کدام دانشگاهها شانس دارم . لطفا مرا راهنمایی کنید . با چند نفر که مشورت کردم گفتن هیچ شانسی ندارم . اما من آخرین شانس خودم را مطرح کردن سوالم درایجا می دیدم . لطفا مرا راهنمایی کنید .

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط adroitdada نمایش پست ها
    دوستان من فارغ التحصیل شیمی کاربردی با معدل 16.7 هستم . 3مقاله ISI در زمینه شیمی دارویی و شرکت در همایش های بین المللی دارم . علاقه مند به تحصیل در رشته پزشکی در کشور کانادا امریکا و یا آلمان هستم . وضعیت مالی خوبی هم ندارم و باید فاند بگیرم . از طرفی به هیچ عنوان علاقه ای به تحصیل در شیمی ندارم . در کدام کشور و کدام دانشگاهها شانس دارم . لطفا مرا راهنمایی کنید . با چند نفر که مشورت کردم گفتن هیچ شانسی ندارم . اما من آخرین شانس خودم را مطرح کردن سوالم درایجا می دیدم . لطفا مرا راهنمایی کنید .
    فاند که اصولا برای رشته پزشکی وجود ندارد و در امریکا وکانادا رشته بسیار گرانی است. برای پذیرش پزشکی درکانادا باید اقامت کانادا و نمره MCAT عالی و معدل فوق العاده بالا داشته باشید که شما شرایطش را ندارید. اروپا رو نمیدونم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مواد-سرامیک

سلام دوستان من مهندسی مواد-سرامیک از دانشگاه سراسری دارم ولی علاقه نداشتم و علاقه ام کامپیوتره و میخوام اگه بشه برای مستر کامپیوتر بخونم و 5سال سابقه کار کامپیوتر دارم. دروس پایه رشتم به کامپوتر میخوره میخواستم بدونم اگه درسای پیشنیاز رو اینجا جداگونه بخونم ویا امتحان GRE subject بدم از اونجا که کامپیوتر خوب میدونم آیا امکان پذیرش مستر کامپیوتر در آمریکا یا کانادا برای من وجود داره؟ انگلیسیم نسبتا خوبه.
    یک سوال دیگه اینکه آیا در این کشورها دانشگاه ها دوره های پیشنیاز رو برگذار میکنن؟
    ممنون میشم اگه جواب بدین چون میخوام سریعتر براش برنامه ریزی کنم.

Junior Member colonel_hamed آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - NIT

سلام
    به یه مشاوره نیاز دارم !
    من لیسانس مهندسی صنایع با معدل 16 از دانشگاه نوشیروانی بابل دارم.
    می خوام برای ادامه رشته ی روانشناسی صنعتی-سازمانی بخونم !
    تصمیم داشتم که اپلای کنم و امتحان آیلتس هم دادم اما احتمالش هست که تو تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد اصفهان (خوراسگان) همین رشته رو قبول بشم
    حالا سوالم اینه که آیا بهتره فوق لیسانس رو اینجا بگیرم و بعد برای دکترا اقدام کنم یا اینکه همین الان برای مستر اقدام کنم !؟

خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنید !

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)