صفحه 58 از 76 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162636465666768 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 753

موضوع: همه چیز درباره تغییر رشته!!

پیش فرض ارشد دوم در رشته دیگر - آمریکا

سلام . میخواستم برای ارشد برنامه نویسی در آمریکا اقدام کنم در حالی که ارشد جی ای اس دارم . ایا امکانش هست و بهم پذیرش میدن؟
    (این دوتا رشته خیلی بهم مرتبط هستن اما در دانشگاه دپارتمان های مجزا دارن)

پیش فرض پاسخ : ارشد دوم در رشته دیگر - آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanpaknahad نمایش پست ها
    سلام . میخواستم برای ارشد برنامه نویسی در آمریکا اقدام کنم در حالی که ارشد جی ای اس دارم . ایا امکانش هست و بهم پذیرش میدن؟
    (این دوتا رشته خیلی بهم مرتبط هستن اما در دانشگاه دپارتمان های مجزا دارن)
    من از رشتتون خبر ندارم ولی در کل که احتمالش هست چون هر دو رشته به هم مربوطن ولی عموما قبول شدن تو یه رشته متفاوت تا حدی احتمالش پایین تر هست. یه نکته مهم اینکه، من از الان هشدار میدم حتی اگه قبول هم بشی شاید موقع ویزا گزفتن آفیسر بهت گیر بده که چرا مستر مجدد؟

با آرزوی موفقیت
    شیرینی یکبار پیروز شدن به تلخی صد بار شکست خوردن میارزد. (سقراط)

پیش فرض پاسخ : ارشد دوم در رشته دیگر - آمریکا

ممنون از پاسختون.. خب این دو تا رشته مکمل هم هستن و خیلی خوبه که یک نفر هردو رو داشته باشه.. مقاله ای نتونستم چاپ کنم براهمین فکر نکنم بتونم برای دکترا بورس بگیرم گفتم ی مستر دیگه بخونم ..

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره تغییر رشته!!

سلام دوستان
    راستش من لیسانس عمران دارم و عموم سیتیزن امریکاس و می خوام برم اونجا ارشد رو روانشناسی بخونم و البته استعدادم توی روانشناسی بالینی زیاد هست جوری که خیلی کتاب هاش رو خوندم و مراجع هم می بینم البته چون هنوز مدرکی ندارم با مدرک موسسه مراجع می بینم و به گفته یکی از دکترای روانشناسای خوبی که می شناسم اطلاعاتم از خیلی ارشدهای روانشناسی هم بالاتر هست البته اینا رو گفتم که بدونید واقعا علاقه دارم و همینجوری نمی خوام تغییر رشته بدم.علاقم به گرایش بالینی هست.خواستم بدونم چون لیسانسم غیر مرتبط هست برای پذیرش گرفتن چیکار کنم از داشنگاه های هیوستن و تگزاس؟ شرایط خوبی دارم و نمی خوام از دستش بدم.البته اگه گرایش نزدیک به بالینی هم باشه مشکلی ندارم (علاقه من هم بیشتر به رویکردهای روانپویشی و داینامیک هست برای درمان)
    ممنون می شم کمک کنید خیلی اشفتم بخواطر این موضوع

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط afshintarane نمایش پست ها
    سلام دوستان
    راستش من لیسانس عمران دارم و عموم سیتیزن امریکاس و می خوام برم اونجا ارشد رو روانشناسی بخونم و البته استعدادم توی روانشناسی بالینی زیاد هست جوری که خیلی کتاب هاش رو خوندم و مراجع هم می بینم البته چون هنوز مدرکی ندارم با مدرک موسسه مراجع می بینم و به گفته یکی از دکترای روانشناسای خوبی که می شناسم اطلاعاتم از خیلی ارشدهای روانشناسی هم بالاتر هست البته اینا رو گفتم که بدونید واقعا علاقه دارم و همینجوری نمی خوام تغییر رشته بدم.علاقم به گرایش بالینی هست.خواستم بدونم چون لیسانسم غیر مرتبط هست برای پذیرش گرفتن چیکار کنم از داشنگاه های هیوستن و تگزاس؟ شرایط خوبی دارم و نمی خوام از دستش بدم.البته اگه گرایش نزدیک به بالینی هم باشه مشکلی ندارم (علاقه من هم بیشتر به رویکردهای روانپویشی و داینامیک هست برای درمان)
    ممنون می شم کمک کنید خیلی اشفتم بخواطر این موضوع
    شانستون محدود است ولی باید حتما GRE سابجکت روانشناسی بدید و نمره خیلی خیلی خوب بگیرید.

سلام
    بنده کارشناسی مهندسی منابع طبیعی-شیلات-تکثیر و پرورش آبزیان دارم
    برای رشته تغذیه میخواستم تغییر رشته بدم. در ایران وزارت بهداشت قبول میکنه آیا در دانشگاه های خارج هم قابل قبول است یا خیر؟

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوى سال آخر رشته مهندسى نفت دانشگاه شيراز با معدل ١٦.٧ (تا اينجا) هستم. زبانم هم خيلى خوبه و آيلتس ٧.٥ تا ٨ ميتونم بگيرم.
    ميخواستم بدونم شانسى براى دكتراى مستقيم مهندسى صنايع براى دانشگاه هاى آمريكا دارم يا نه؟ يا بايد همين نفت رو ادامه بدم؟!

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط Whitelord7 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوى سال آخر رشته مهندسى نفت دانشگاه شيراز با معدل ١٦.٧ (تا اينجا) هستم. زبانم هم خيلى خوبه و آيلتس ٧.٥ تا ٨ ميتونم بگيرم.
    ميخواستم بدونم شانسى براى دكتراى مستقيم مهندسى صنايع براى دانشگاه هاى آمريكا دارم يا نه؟ يا بايد همين نفت رو ادامه بدم؟!
    شاید بشه به رشته های مدیریتی شیفت کرد اما صنایع نمیدونم
    شما چرا میخوای تغییر رشته بدی؟
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    شاید بشه به رشته های مدیریتی شیفت کرد اما صنایع نمیدونم
    شما چرا میخوای تغییر رشته بدی؟
    من از اول دوران تحصيلم علاقه اى به رشته هاى مهندسى نداشتم و حتى دو سال اول مكانيك خوندم بعد تغيير دادم به نفت واسه شرايط كارى اى كه ميتونستم تو ايران داشته باشم. ولى الان كه تصميم به رفتن گرفتم و آمريكا هم روى نفت خيلى حساسه، دوس دارم صنايع بخونم چون به مباحث مديريتى و optimization صنايع خيلى علاقه مندم.

Junior Member

سلام دوستان
    من در حال حاضر دارم معماری میخونم تو دانشگاه ازاد
    میخواستم بدونم امکانش هست با این رشته بشه تو مقطع ارشد خارج از ایران تو رشته سینما و یا بازیگری ادامه تحصیل داد ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)