صفحه 59 از 76 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263646566676869 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 753

موضوع: همه چیز درباره تغییر رشته!!

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره تغییر رشته!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Whitelord7 نمایش پست ها
    من از اول دوران تحصيلم علاقه اى به رشته هاى مهندسى نداشتم و حتى دو سال اول مكانيك خوندم بعد تغيير دادم به نفت واسه شرايط كارى اى كه ميتونستم تو ايران داشته باشم. ولى الان كه تصميم به رفتن گرفتم و آمريكا هم روى نفت خيلى حساسه، دوس دارم صنايع بخونم چون به مباحث مديريتى و optimization صنايع خيلى علاقه مندم.
    موقعیت کار برای صنایع خوبه الان. اگر interdisciplinary با computer science هم کار کنید که بهتر هم میشه با حقوق بالا.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Xirown نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من در حال حاضر دارم معماری میخونم تو دانشگاه ازاد
    میخواستم بدونم امکانش هست با این رشته بشه تو مقطع ارشد خارج از ایران تو رشته سینما و یا بازیگری ادامه تحصیل داد ؟
    شاید بشه، ولی بعید میدونم بورس برای این رشته ها تعلق بگیره.

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

من از اول دوران تحصيلم علاقه اى به رشته هاى مهندسى نداشتم و حتى دو سال اول مكانيك خوندم بعد تغيير دادم به نفت واسه شرايط كارى اى كه ميتونستم تو ايران داشته باشم. ولى الان كه تصميم به رفتن گرفتم و آمريكا هم روى نفت خيلى حساسه، دوس دارم صنايع بخونم چون به مباحث مديريتى و optimization صنايع خيلى علاقه مندم.
    این روند حساسیت روی نفت فکر نمیکنم خیلی ادامه دار باشه و به زودی شرایط تغییر خواهد کرد
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    موقعیت کار برای صنایع خوبه الان. اگر interdisciplinary با computer science هم کار کنید که بهتر هم میشه با حقوق بالا.
    خب شما بین "ادامه رشته نفت بصورت دکترای مستقیم" و "تغییر رشته به مهندسی صنایع باز بصورت دکترای مستقیم" تو آمریکا کدوم رو پیشنهاد می کنید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    این روند حساسیت روی نفت فکر نمیکنم خیلی ادامه دار باشه و به زودی شرایط تغییر خواهد کرد
    امیدوارم این چیزی که شما میگید به واقعیت بپیونده! یعنی شما پیشنهاد میکنید که همین رشته مهندسی نفت رو بصور phd direct اپلای کنم؟

ApplyAbroad Veteran

خب شما بین "ادامه رشته نفت بصورت دکترای مستقیم" و "تغییر رشته به مهندسی صنایع باز بصورت دکترای مستقیم" تو آمریکا کدوم رو پیشنهاد می کنید؟
    خودتون جوابش رو در پست قبلیتون دادید. برید دنبال علاقتون و چیزی که آمریکا روش حساس نیست و راحت تر بتونید بیاید.

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Xirown نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من در حال حاضر دارم معماری میخونم تو دانشگاه ازاد
    میخواستم بدونم امکانش هست با این رشته بشه تو مقطع ارشد خارج از ایران تو رشته سینما و یا بازیگری ادامه تحصیل داد ؟
    بالاخره باید یک سری پیش نیازهایی رو میگذروندین و آشنایی با سینما، نقد ادبی و بازیگری میداشتین چون تو انگیزه نامه هم باید قوی ساپورت کنین که چرا این رشته رو می خواین و چه بیس کاری در این دو زمینه دارین که شما رو ترغیب کرد تغییر رشته بدین، منظورم اینه که لاقل یه پلی از رشته تون به این رشته جدید بزنی.
    بهترین راه پرسیدن از گروه تون هست در دانشگاه های مورد نظر.
    چرا در آمریکا و کانادا که من اطلاع دارم واسه این رشته ها فاند میدن.

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

واقعا نمیتوانم پیشنهادی بدهم بستگی به علاقتون و شرایط کنونی دارد در حال حاضر در مورد نحوه ویزا دادن به رشته نفت اطلاعی دقیقی ندارم ولی
    اگر شرایط کنونی همچنان سخت گیرانه باشه و تمرکز شما هم روی امریکا است میتوانید برای رشته صنایع و یا زیرمجموعه مدیریتی تلاش کنید
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

با عرض سلام و ادب
    دوستان مشکلی دارم که واقعا سردرگم شدم
    من ارشد مکانیک گرایش طراحی کاربردی خوندم. مقاله دارم و معدلم هم خوبه. واس پذیرش در مقطع دکترا میخوام گرایشم رو تغییر بدم و بیومکانیک بخونم. ایا چنین چیزی امکان پذیر است که بتونم تو زمینه ای که تا بحال کار نکردم پذیرش بگیرم به علاوه فول فاند؟
    همچنین یه سوال دیگه که داشتم اینه که اینکه باید برای اپلای هزینه ای پرداخت کرد ایا اگر پذیرش بشیم این پذیرش به همراه فاند است یا خیر؟
    با سپاس
    ویرایش توسط alidini : June 14th, 2016 در ساعت 01:09 PM

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alidini نمایش پست ها
    با عرض سلام و ادب
    دوستان مشکلی دارم که واقعا سردرگم شدم
    من ارشد مکانیک گرایش طراحی کاربردی خوندم. مقاله دارم و معدلم هم خوبه. واس پذیرش در مقطع دکترا میخوام گرایشم رو تغییر بدم و بیومکانیک بخونم. ایا چنین چیزی امکان پذیر است که بتونم تو زمینه ای که تا بحال کار نکردم پذیرش بگیرم به علاوه فول فاند؟
    همچنین یه سوال دیگه که داشتم اینه که اینکه باید برای اپلای هزینه ای پرداخت کرد ایا اگر پذیرش بشیم این پذیرش به همراه فاند است یا خیر؟
    با سپاس
    دوست عزیز
    قعطا امکان داره
    تو دانشگاه ما ایرانیهایی که مکانیک میخونند ایران بکگراند بیومکانیک نداشتند، اما اینجا همشون بیومکانیک هستند!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)