صفحه 7 از 76 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 753

موضوع: همه چیز درباره تغییر رشته!!

پیش فرض پاسخ : تطبیق رشته انتخابی برای ادامه تحصیل با رشته قبلی

تا اون جایی که کن می دونم از آشنایان که واسه ادامه تحصیل رفتن خارج از کشور.نه چنین مشکلی وجود ندارد و هر رشته ای که دوست دارید شما می توانید انتخاب کنید.

Member newmilad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. Candidate, Business Intelligence, @SRBIAU

پیش فرض گرفتن پذیرش دکترا با فوق مرتبط و لیسانس غیر مرتبط

سلام رفقا میشه با برای دکترا (روانشناسی) با فوق مرتبط (روانشناسی عمومی) و لیسانس غیر مرتبط (مهندسی نرم افزار) پذیرش گرفت؟ برای دادن پذیرش تویه دکترا هر دو تا باید مرتبط باشه یا فقط فوق مرتبط باشه بسه؟ حیاتی واسم ... ممنون
    «««You will never fail if you Don't GIVE UP»»»
    لطفا برای تشکر روی گزینه +/- که در کنار هر پست هست استفاده کنین تا پست های مهم در بین تشکرها گم نشن. زنده باد!

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذیرش دکترا با فوق مرتبط و لیسانس غیر مرتبط

منم همین مشکل رو دارم
    لیسانس متالورژی ، فوق IT ، واسه دکترا IT میخوام اقدام کنم !
    کسی هست مشابه این وضعیت پذیرش گرفته باشه؟

Junior Member

پیش فرض امکان گرفتن پذیرش برق گرایش قدرت یا مخابرات برای لیسانس فیزیک حالت جامد وجود داره

سلام دوستان
    ایاامکان گرفتن پذیرش برق گرایش قدرت یا مخابرات برای لیسانس فیزیک حالت جامد وجود داره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق علوم تحقیقات

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره تغییر رشته!!

سلام دوستان با مدرک لیسانس الکترونیک از دانشگاه ازاد امکان تغییر رشته به مدیرت ها وجود داره؟شرایط خاصی نداره؟و اینکه کدوم رشته مدیریت بهتر هستش؟ممنون از شما

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا

سلام
    من ميخواستم تو يه رسته غير ار رشته ليسانسم ادامه تحصيل بدم.چكار بايد كرد؟البته رشته مورد نظر من به رشته ليسانسم نزديكه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چه زمانی برای فرستادن رزومه و میل زدن به استاد مناسبه؟؟

سلام دوستان
    من فوق ریاضی محض دارم و برای دکترا به یکی از رشته های کاربردی تر نزدیک به رشته ام می خوام اقدام کنم
    توی mail که به اساتید اون رشته می زنم چی بگم که این تغییر رو بپذیزند؟ اصلا امکانش هست یا نه؟ در مورد فاند چی؟

Senior Member krig1960 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : چه زمانی برای فرستادن رزومه و میل زدن به استاد مناسبه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1362 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من فوق ریاضی محض دارم و برای دکترا به یکی از رشته های کاربردی تر نزدیک به رشته ام می خوام اقدام کنم
    توی mail که به اساتید اون رشته می زنم چی بگم که این تغییر رو بپذیزند؟ اصلا امکانش هست یا نه؟ در مورد فاند چی؟
    سلام. این امر بستگی دارد به این که دانشگاه مورد نظر برای ورود به دوره دکتری چه شروطی قرار داده باشد. مثلاً ممکن است برای ورود به مقطع دکتری گرایشی مثل عمران - هیدرولیک اعلام کنند به غیر از مدرک فوق لیسانس عمران، مدارک فوق لیسانس مهندسی مکانیک حرارت و سیالات، محیط زیست، منابع طبیعی، آبیاری، سازه های آبی و... هم قابل قبول است. بعد برای هر کدام از دانشجویان با مدارک غیرمرتبط یک سری دروس پیش نیاز علاوه بر دروس اصلی در نظر می گیرند. در هر صورت بایستی رشته ها یک حداقل قرابتی با هم داشته باشند، چون اگر دانشجو هیچ پیش زمینه ای در موضوع تحقیقاتی مورد نظر نداشته باشد و دروس گذرانده شده در مقاطع قبلی کاملاً غیرمرتبط باشند، در مقطع دکترا هم امکان آماده سازی دانشجو برای یک رشته جدید وجود نخواهد داشت. این موارد را هم می توان از سایت دانشگاهها و هم از خود اساتید (به هنگام ارسال رزومه و نوشتن SOP) پیگیری کرد. فاند هم ربطی به رشته ندارد بلکه بستگی به این دارد که دانشگاه یا استاد مورد نظر شما را برای دریافت کمک هزینه مورد نظر شایسته بدانند یا نه.
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرايط تغيير رشته؟

سلام
    من تو دانشکده ی فنی کامپیوتر می خونم. نمره هام خوبن به خصوص نمره های ریاضیم. می خوام برای مستر ریاضی محض اپلی کنم. کسی هست که راهنماییم کنه؟ می خوام بدونم چقدر شانس دارم

Junior Member mhoseink آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business and Technology- TUT

پیش فرض شرايط تغيير رشته

دوستان، بهترین کار برای اینکه ببینید می توانید در رشته جدید پذیرش بگیرید یا نه سر زدن به سایت دانشگاههاست. اگر اطلاعات مورد نظر خودتان را پیدا نکردید به مسئولین ادمیشن ایمیل بفرستید و خیلی کوتاه سوالتان را مطرح کنید.
    اگر اینجا هم می خواهید سوال بفرمایید لطفا بگید از چه رشته ای به چه رشته ای و کلّی نپرسید.
    اما در اکثر قریب به اتفاق موارد می توان پذیرش در رشته ی غیر مرتبت گرفت. انقدرها هم سخت نیست. اما نکته مهم اینست که در رشته دوم باید بکگراند خوبی داشته باشید. هم به اپلایتان کمک می کند هم از آن مهمتر وقتی پذیرش گرفتید انشالله کمتر مشکل خواهید داشت.
    دریای آرام ناخدای قهرمان نمی سازد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)