صفحه 72 از 76 نخستنخست ... 22626364656667686970717273747576 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 711 تا 720 , از مجموع 753

موضوع: همه چیز درباره تغییر رشته!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد زبان و ادبیات فارسی دانشگاه شهرکرد

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره تغییر رشته!!

منم ارشد ادبیات فارسی هستم و میخوام دکترا ادامه بدم ایا دانشگاهی هست که این رشته داشته باشه؟البته اگه نبود میخوام تغییر رشته بدم ولی نمیدونم چجوری لطفن راهنماییم کنین
    مرررررسی

Junior Member

درود دوستان من لیسانس مدیریت بازرگانی دارم میخوام بورسیه ارشد علوم سیاسی امریکا رو بگیرم معدل کارشناسیم خوب نبود سیزده و نود بودش مدرک زبان ندارم تازه میخام تافل یا آیلس بگیرم و مقاله بنویسم میخوام بدونم شدنی هستش علوم سیاسی ارشد بخونم یا دوتا رشته رو باهم بخونم

البته یک مقاله نوشتم
    ویرایش توسط Mechatronic : April 29th, 2018 در ساعت 12:23 AM دلیل: ترکیب دو پست

Junior Member

سلام دوستان.
    من ارشد برق گرایش ماشین های التریکی و الکترونیک قدرت دارم،تز ارشدم هم راجع به طراحی موتور هستش.حالا میخوام برای دکترا خارج کشور اقدام کنم اما بخاطر اینکه مقاله دادن تورشته ام سخت هستش و با توجه به مطالعاتم اینکار توگرایش سیستم اسونتره و همینطور فکر میکنم راحتتر بشه فاند گرفت چون جای تحقیق واستفاده ش بیشتره میخوام توزمینه سیستم مقاله بدم و برای این گرایش اقدام به اپلای کنم.حالا اینکار باعث نمیشه دانشگاه مقصد ی دیفالت منفی نسبت یه من داشته باشه و باعث بشه درخواستمو رد کنن؟؟چون تو رزومه ام مقالات ماشینی هستش!ممنون میشم کمکم کنید

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط amir28_tir نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من ارشد برق گرایش ماشین های التریکی و الکترونیک قدرت دارم،تز ارشدم هم راجع به طراحی موتور هستش.حالا میخوام برای دکترا خارج کشور اقدام کنم اما بخاطر اینکه مقاله دادن تورشته ام سخت هستش و با توجه به مطالعاتم اینکار توگرایش سیستم اسونتره و همینطور فکر میکنم راحتتر بشه فاند گرفت چون جای تحقیق واستفاده ش بیشتره میخوام توزمینه سیستم مقاله بدم و برای این گرایش اقدام به اپلای کنم.حالا اینکار باعث نمیشه دانشگاه مقصد ی دیفالت منفی نسبت یه من داشته باشه و باعث بشه درخواستمو رد کنن؟؟چون تو رزومه ام مقالات ماشینی هستش!ممنون میشم کمکم کنید

نه نگران نباشید و به مسیرتون ادامه بدید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

سلام.من دارم کارشناسی مکانیک میخونم و برنامم برای اپلای حدودا دو سال دیگه ست یعنی میخوام رزومه ام رو کامل کنم.و علاقه ام به رشته کامپیوتره.میخواستم بدونم واسه ی تغییر رشته از مهندسی مکانیک به مهندسی کامپیوتر توی ارشد تو کشور کانادا احتمال قبولی با فاند دارم؟؟معدل کارشناسیم حدودا 15 دانشگاه گیلان هستش و مشکل زبان ندارم یعنی در حد native هستم و دارم با یه استاد کامپیوتر پروژه کار میکنم و در تلاش برای مقاله دادن و داشتن رزومه کاری تو این رشته هم هستم.

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط saraygh نمایش پست ها
    سلام.من دارم کارشناسی مکانیک میخونم و برنامم برای اپلای حدودا دو سال دیگه ست یعنی میخوام رزومه ام رو کامل کنم.و علاقه ام به رشته کامپیوتره.میخواستم بدونم واسه ی تغییر رشته از مهندسی مکانیک به مهندسی کامپیوتر توی ارشد تو کشور کانادا احتمال قبولی با فاند دارم؟؟معدل کارشناسیم حدودا 15 دانشگاه گیلان هستش و مشکل زبان ندارم یعنی در حد native هستم و دارم با یه استاد کامپیوتر پروژه کار میکنم و در تلاش برای مقاله دادن و داشتن رزومه کاری تو این رشته هم هستم.
    من تجربه شخصی تو این زمینه ندارم ولی بیشتر میخوام همفکری بدم:
    میتونین درس اختیاری بردارین؟ اگه مدیر گروه موافق هست و میشه از گروه کامپیوتر تا جایی که میشه اختیاری بردارین ، یه جورایی که بتونین بگین من لیسانس مکانیک دارم با Minor توی کامپیوتر ! - نمیدونم شدنی هست یا نه ، ولی همینطوری درس بردارین (حتی اگه هزینه اش پای خودتون باشه و تو معدل کل شما حساب نشه)

شما باید نشون بدین که به کامپیوتر خیلی علاقه دارین ، مثلا گرفتن مدارک مایکروسافت ممکنه کمک کنن.
    کار کردن هم میتونه یه نشون دیگه از علاقه باشه ، مثلا تابستون ها تو شرکتهای مختلف پوزیشن های مرتبط بگیرین که تو رزومه خودش رو نشون بده.
    کلا هرچیزی که نشون بده تصمیم به خوندن مهندسی مکانیک شما خیلی دیگه معتبر نیست و کم کم به کامپیوتر علاقه پیدا کردین.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saraygh نمایش پست ها
    سلام
    فرمودید علاقه به رشته کامپیوتر دارید اما نفرمودید کدام گرایشش؟ سخت افزاری یا نرم افزاری؟ حدس می زنم بخش برنامه نویسی اش باشد و خب شما می توانید برای رشته هایی که بین رشته ای محسوب می شوند یعنی رشته هایی که مرتبط با برنامه نویسی و مدلسازی هستند و در ضمن پیش نیاز مهندسی بویژه مهندسی مکانیک را می خواهند اپلای کنید. برای نمونه بسیاری از برنامه نویسان ansys بک گراند مهندسی مکانیک و رشته های وابسته را داشتند و یا حتی دکترای مکانیک داشتند. اگر علاقه اتان بیشتر به برنامه نویسی هست شاید اصلا نیازی به تغییر رشته هم نداشته باشید هستند استادانی که بدنبال نوشتن برنامه و طراحی نرم افزار در رشته مکانیک هستند.
    اما در مورد زبان فرمودید که زبان در حد نیتیو هستید! توصیه می کنم که حتما یک آزمون آزمایشی را شرکت کنید چون زبان دانستن یک طرف است و امتحانات زبان یک طرف دیگر. بانویی را می شناسم که پزشک است و 15 سال است که در کانادا زندگی می کند ولی تاکنون دهها بار آزمون تافل داده تا نمره 100 کسب کند اما ماکزیمم نمره اش شده 95 . آشنایی با تکنیکها و مهارتهای امتحانی برای امتحاناتی نظیر تافل ضروری است.
    پیروز باشید.

Junior Member

با سلام و عرض ارادت
    خسته نباشید . ممنون که وقت صرف میکنید و مطالعه می فرمایین .
    من لیسانس مهندسی شیمی بدون گرایش دارم . سابقه کار 14 سال در دو زمینه دارم :
    1- کار مطالعاتی و تحقیق و توسعه در رشته خودم (فرمولاسیون قطعات پلیمری خودرو )
    2- در زمینه مهندس صنایع در سیتمها و روشها مطالعات MSA-DOE , کنترل کیفیت و تضمین کیفیت
    سوالم این هست که اگر بخوام رشته صنایع و یا MBA (سابقه کار مدیریتی 10 ساله دارم ) بخوونم باید با توجه به سابقه کارم چه رشته ای رو در دانشگاه سرچ کنم ؟ میشه نام لاتینش رو بفرمایید؟
    با سپاس

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

ایا با لیسانس ادبیات انگلیسی میشه ارشد علوم سیاسی خوند؟

سلام دوستان
    من لیسانس حقوق خوندم و تازه درسم تموم شده
    دیپلم انسانی دارم با معدل 13
    و هوز خدمت نرفتم
    ایا میتونم به رشته فیزیو تراپی برم درس بخونم تو فراسه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)