صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 26

موضوع: تحصیل در یونان

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض تحصیل در یونان

با توجه به نیاز یکی از کاربران و عدم توانایی ایشون در ایجاد تاپیک من این موضوع رو ایجاد میکنم تا دوستان از این به بعد در این تاپیک در رابطه با تحصیل در کشور یونان تبادل نظر کنند.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : تحصیل در یونان

این هم سوالات دوستمون:
    بنده قصد ادامه تحصيل در يونان رو دارم و در اين رابطه سوالاتي دارم با توجه به اينكه فرصت كوتاهي براي پيگيري كارهام دارم در صورت امكان اگر راهنمايي بفرماييد بسيار سپاسگزار ميشوم .

1) براي دريافت فرمهاي مربوط به پذيرش دانشگاهها ، سفارت سايتي رو به بنده معرفي كرد كه فرمها رو از اون سايت دريافت كنم . بنده يك فرم 3 صفحه اي دريافت كردم اين فرمها رو بعد از پر كردن براي تاييد بايد به سفارت ببرم ؟

2) قبلا" دو صفحه فرم ديگر هم در اين سايت بود كه شامل يك سري گواهينامه از جمله تاييد تابعيت پدر و مادر و خود داوطلب ، سال اخذ آخرين مدرك ، معدل و .... بود اما بعد از آپديت سايت اون فرمها رو ديگه پيدا نكردم ممكنه فرمها تغيير كرده باشن ؟

3) مراحل كار به چه صورته ؟ تا جايي كه بنده متوجه شدم بايد مدارك لازم رو ببرم دارالترجمه بعد هم براي تاييد همراه فرم رواديد شنگن ببرم سفارت و بعد براي دانشگاه ايميل بزنم اگر تاييد كردن به صورت حضوري ببرم دانشگاه . روند كلي كار به همين صورته يا مراحل ديگري هم داره ؟

4) براي تحويل حضوري مدارك از 1 تا 10 آگوست وقت دارم با توجه به اينكه اول بايد مدارك رو ايميل بزنم به دانشگاه و بعد از تاييد اونها 1 تا 10 آگوست مدارك رو به صورت حضوري ببرم يونان به نظرتون دير اقدام كردم ؟

5) كسي اطلاعي داره در مورد رشته معماري داخلي بازار كار در كشورهاي اروپايي و كشور يونان به چه صورت هست ؟ آيا رشته ي خوبيه از نظر بازار كاري ؟

Halandoon: دو سوال وسط رو در تاپیک مربوطه میگذارم

8) شرايط اخذ بورسيه به چه صورته ؟ بايد حتما" از طريق دانشگاه داخل كشور اقدام كرد ؟ راه ديگه اي براي اخذ بورسيه نيست؟

باتشكر

ApplyAbroad Veteran

درود...
    من با یونان و سوالاتی که گفتید زیاد اشنا نیستم ولی مواردی رو می دونم که گفتنش خالی از لطف نیست

در مورد یونان گرچه می دونیم مهد دموکراسی و پیشرفت های بزرگی تو جوامع بشری بوده ولی الان وضعیت این کشور بحرانیه و هر ساله با بحران مالی دست و پنجه نرم می کنه و امسال هم گویا بخشی از بدهی هاش توسط اتجادیه اروپا بخشیده شده...

گرچه در دانشگاه هاش اینطور به نظر می رسید که وضعیت دانشگاه ها و پروژه ها خوبه ولی بالاخره از اتفاقات درون کشور هم تاثر میگیره...

در مورد بورس هم من بیشتر دیدم خود دانشگاه ها و با توجه به وضعیت درسی دانشجو در حین تحصیل کمک هزینه هایی می کنن...

من نمیخاستم شما رو در این زمینه دلسرد کنم ولی اینها چیزهایی بود که بنده در موردش اطلاع داشتم...

روز خوش

Junior Member

halandoon گرامي
    از همكاري شما سپاسگزارم

soilman گرامي
    از پاسخگويي شما سپاسگزارم . اوضاع در يونان از چيزي كه شما گفتيد وحشتناكتره : هر چند وقت يك بار در يونان تظاهرات دانشجوييه كه منجر به تعطيل شدن دانشگاه ميشه بنابراين تمام كردم يك مقطع بيشتر از سالهايي كه مشخص شده طول ميكشه اما چه كنم كه بنده حتما" قصد سفر به يونان رو دارم .

دوستان گرامي اگر اطلاعات بيشتري دارن لطفا" راهنمايي بفرمايند .

با تشكر

Member GODO آواتار ها

سلام یعنی باید کلا بی خیال این کشور شد ؟؟؟
    ممنون
    بیشتر آدم‌های دنیا دیوانه بودند. آن بخشی هم که دیوانه نبودند، عصبی بودند. آن بخش هم که دیوانه یا عصبی نبودند، احمق بودند.
    چارلز بوکوفسکی

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط GODO نمایش پست ها
    ممنون
    نه جانم، چرا بیخیال آخه! هیچ جا 100% نیست.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط GODO نمایش پست ها
    ممنون
    درود...
    می تونه به عنوان یه انتخاب در نظرش گرفت ولی باید در نظر داشت که کلا جو این کشور برای درس خوندن و دیگر مقاصد مناسب نیست...

ولی باید بدونید که هنوز بحران سیاسی و اجتماعی و اقتصادی گریبان گیر یونانی ها هست و اگه کمک دولت های اروپایی مانند بلژیک و فرانسه و المان و بقیه نبود مطمئنا سقوط میکرد....

روز خوش

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

طبق اين سايت شهريه دانشجويان غير اروپايي ميانگين 1500يورو هست
    http://www.studyineurope.eu/study-in...n/tuition-fees
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Junior Member

پیش فرض پیش فرض پاسخ : تحصیل در یونان

با این وضع اقتصادی و بحرانی که در یونان پی اومده فکر کنم تحصیل در یونان فعلا منطقی نباشه

گزینه های خیلی خیلی بهتری از یونان وجود داره. چه از نظر رنکینگ و چه از نظر خود کشور
    ویرایش توسط behnamhg : February 18th, 2016 در ساعت 04:09 AM

دانشگاه national technical university of athens یکی‌ از بهترین دانشگاههای فنی‌ اروپاست. به شخصه معتقدم دپارتمان عمران این دانشگاه جز یکی‌ از قویترین دپارتمانهای دنیاست.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)