صفحه 14 از 14 نخستنخست ... 4567891011121314
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 132 , از مجموع 132

موضوع: همفکری دربارهٔ اعتراض به سیستم وقت دهی‌ سفارتها

Junior Member q1w2e3r4 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همفکری دربارهٔ اعتراض به سیستم وقت دهی‌ سفارتها

نقل قول نوشته اصلی توسط majidmir نمایش پست ها
    دوستان من یه ایمیل نسبتا کوتاه زدم به سفارت آمریکا در ایروان تا بدونم نظرشون در مورد سوء استفاده آٓژانسها از سیستم وقت دهی چیه. ازونجایی که فک میکنم جوابی که گرفتم اصلاعات جالبی (ولو کم) برای این انجمن داره اینجا پاسخشون به ایمیلم رو بدون تغییر میگذارم.

Thank you for your inquiry.

As you know, because there is no U.S. diplomatic presence in Tehran, Iranian visa applicants are advised to apply at the U.S. embassies in Ankara or Yerevan, or at the consulate in Dubai. Actually, any applicant may apply for a U.S. visa at any visa-issuing post, but these three posts have designated officers who speak Farsi.

Due to extraordinary demand for U.S. visas by Iranians, business/tourist visa appointments for Iranian applicants routinely become unavailable within minutes of opening. We suspect – as you yourself noted – that there are third parties in Iran who take advantage of this high demand by seizing large blocks of appointments.

Please know that:
    · Ankara, Yerevan, and Dubai are working in close coordination with the Bureau of Consular Affairs at the Department of State to increase workload capability;
    · A strategy is being developed to counter third parties who trade in appointment slots; and
    · Expedited appointment request procedures exist at all three of the posts for applicants with qualifying emergencies.

Once applicants schedule an interview appointment, Embassy staff and the interviewing Consular Officer will extend every courtesy and consideration under U.S. immigration law.

Thank you again for your inquiry, and we regret any frustration you’ve encountered in the visa application process.
    دوست عزیز ممنون از ایمیل شما. با توجه به اینکه سفارت سیستم کپچا رو برای سایت وقت دهی سه سفارت گذاشته. فکر میکنم تا حد زیادی دست آژانس ها کوتاه شده باشه. نظر شما چیه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همفکری دربارهٔ اعتراض به سیستم وقت دهی‌ سفارتها

نقل قول نوشته اصلی توسط q1w2e3r4 نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنون از ایمیل شما. با توجه به اینکه سفارت سیستم کپچا رو برای سایت وقت دهی سه سفارت گذاشته. فکر میکنم تا حد زیادی دست آژانس ها کوتاه شده باشه. نظر شما چیه؟
    من فک نمیکنم تفاوت خاصی ایجاد شده باشه. ازین لحاظ که تا زمانیکه دسترسی آژانسها به سرور وقت دهی سریعتر از بقیه باشه میتونن همچنان جلوتر از بقیه وقتهای باز شده رو بگیرن. تنها تفاوتی که کپچا ایجاد کرده اینه که الان باید وقتها توسط آٓژانس تک به تک واسه‌ی افراد گرفته بشه به این معنی که الان باید مشخصات افراد رو از شون بگیرن براشون اکانت درست کنن، به صورت دستی (نه اتوماتیک) وارد اکانت بشن و اکانت رو (با دستکاری کوکیها) باز نگه دارن و با چک کردن مداوم وقتها به شیوه‌ی قبلی (که میتونه روی حساب دیگه ‌ای انجام بشه) به محض باز شدن زودتر از بقیه وقتها رو برای مشتری خودشون و از داخل حسابی که براش درست کردن بگیرن.

صفحه 14 از 14 نخستنخست ... 4567891011121314

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)