صفحه 10 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 132

موضوع: همفکری دربارهٔ اعتراض به سیستم وقت دهی‌ سفارتها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از آنکارا در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط gr8ideaman نمایش پست ها
    من تا ۲۰-۱۵ دقیقه ی دیگه یه متن خوب و استخوون دار مینویسم میذارم همینجا تا نظرتون رو بگید.
    خیلی هم خوب. من داشتم تو سفارت مجازی دنبال آدرسها می گشتم که پیدا شده. به نظر من قانونی ترین راه اعتراض ما همونه. چون ادعا کردن که این سفارت مجازی راه ارتباطی مردم ایرانه. و اونجا ما هر چقدر هم ایمیل بزنیم حق طبیعیمونه. فقط باید یه حرکتی شکل بگیره و افراد بیشتری مشارکت کنن. می شه تو فیس بوک هم پیج زد برای دعوت دیگران. من خودم صد تا دوست تو آمریکا دارم که ویزای تحصیلی دارن همه رو می تونم اینوایت کنم. چون بالاخره خودشون هم که نخوان پدر و مادرشون مشکل دارن برای رفتن و ملاقاتشون

نقل قول نوشته اصلی توسط gottogo نمایش پست ها
    خیلی هم خوب. من داشتم تو سفارت مجازی دنبال آدرسها می گشتم که پیدا شده. به نظر من قانونی ترین راه اعتراض ما همونه. چون ادعا کردن که این سفارت مجازی راه ارتباطی مردم ایرانه. و اونجا ما هر چقدر هم ایمیل بزنیم حق طبیعیمونه. فقط باید یه حرکتی شکل بگیره و افراد بیشتری مشارکت کنن. می شه تو فیس بوک هم پیج زد برای دعوت دیگران. من خودم صد تا دوست تو آمریکا دارم که ویزای تحصیلی دارن همه رو می تونم اینوایت کنم. چون بالاخره خودشون هم که نخوان پدر و مادرشون مشکل دارن برای رفتن و ملاقاتشون
    من تاریخ 4 مارچ یه ایمیل فرستادم به این آدرس و یه سوال پرسیم: VirtualUSEmbassyTehr@state.gov
    بعد از 2 ماه و نیم هنوز جواب منو ندادن! ولی همون سوال رو 6 مارچ به این آدرس زدم :fmjvisas@state.gov
    و 8 مارچ یه جواب کامل رو برام فرستادن. من فکر میکنم ایمیل به سفرت مجازی فایده ای نداشته باشه، باید از سایت اصلی،http://www.usembassy.gov/، ایمیل مناسب رو انتخای کنین (تو contact us) و بفرستین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer science, ucla

منم آدرس ایمیل fmjvisas@state.gov رو پیشنهاد میکنم.

یه چیزی شبیه این... میشه فعلا فقط رو موضوع خرید و فروش وقتها تمرکر کنیم... منم خیلی زبانم برای رسمی نوشتن خوب نیست. ولی هر چه ساده تر، بهتر....

The only chance to to make an appointment with Ankara embassy for non-immigrant visa is to make a phone call on first monday of each month.
    Almost none of applicants that we know has been able to secure an appointment through this system and all were told that all appointment slots are taken. On the other side, travel agencies in Iran are selling visa appointments in black market for 300$ or more. That shows that some people in Ankara embassy are making money out of this system.

We strongly feel to report this issue and cut hands of those who are making dirty money out of this situation.

من تا ۲۰-۱۵ دقیقه ی دیگه یه متن خوب و استخوون دار مینویسم میذارم همینجا تا نظرتون رو بگید.

نقل قول نوشته اصلی توسط moj_alone نمایش پست ها
    من تاریخ 4 مارچ یه ایمیل فرستادم به این آدرس و یه سوال پرسیم: VirtualUSEmbassyTehr@state.gov
    بعد از 2 ماه و نیم هنوز جواب منو ندادن! ولی همون سوال رو 6 مارچ به این آدرس زدم :fmjvisas@state.gov
    و 8 مارچ یه جواب کامل رو برام فرستادن. من فکر میکنم ایمیل به سفرت مجازی فایده ای نداشته باشه، باید از سایت اصلی،http://www.usembassy.gov/، ایمیل مناسب رو انتخای کنین (تو contact us) و بفرستین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد نرم افزار - صنعتی شریف

با سلام

قبلاً دوستان تاپیک دیگری برای اعتراض به سیستم وقت دهی ایجاد کردند و همفکریهای زیادی هم در این باره ایجاد شده. البته نمیدونم به چه نتیجه ای رسیده

http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?18550-همفکری-دربارهٔ-اعتراض-به-سیستم-وقت-دهی‌-سفارتها

Junior Member

من ایمیل زدم به: fmjvisas@state.gov
    متن ایمیل هم خودم نوشتم و توضیح دادم که بلک مارکت شده و به صورت غیر قانونی و غیر اخلاقی دارن از مشکل دانشجوهای ایرانی سودجویی می کنن. امیدوارم گوش شنوایی باشه

Junior Member

بچه ها اینو بخونین نظرتون رو بگید.
    We, Iranian applicants of non-immigrant visas, object that the procedure through which the non-immigrant visa interview appointments is conducted, in the designated US Embassies, particularly in Ankara, Turkey is not only completely unjust and unethical but totally against the Equal Opportunity Act which has been recognized, appreciated, and practiced by the US government for years

Under the current circumstances that the only way to make a consular interview appointment is feasible merely via phone calls, the only group of applicants who are absolutely unable to make an appointment, are exactly the ones that are indeed in need of that. Regretfully enough, there are agencies inside and outside of Iran unethically acquire the entire number of available slots for each month and offer them to the distressed, anxious Iranian applicants for an unreasonable price

Thus, we are requesting you and/or any person(s) in charge, to take a prompt and appropriate action to address this issue in a way that best suits and respects the Iranian applicants and best represents and demonstrates the true American justice and philanthropy

اگه احیانن جاییش رو متوجه نشدید بگید تا توضیح بدم
    ویرایش توسط gr8ideaman : May 7th, 2012 در ساعت 12:44 PM

Junior Member

سلام دوستان

امروز من و دو تا از دوستانم از ایران و همسرم از آمریکا ار 8:30 مشغول تماس با سفارت بودیم ولی همش اشغال بود
    واقعا مسخره است

با برنامه اعتراض کاملاً موافقم و باید پیگیری کرد

در ضمن دوستان من میخوام وقت برا F-2 بگیرم راه راحت تری سراغ دارید؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer science, ucla

من یه کمی پاراگراف دوم رو دستکاری کردم که نکته رو بهتر برسونه. چون ظاهرا بچه ها سال 2010 به سفارت قبرس موضوع رو گفتن. اونها هم گفتن که ما موضوع رو میدونیم و این مشکل اخلاقی آژانسهای ایرانیه که این کار رو میکنن و شما به مسوالان ایرانی بگید که جلوشون رو بگیرن. البته اون موفع انگار قبرس آنلاین وقت میداده و بنده خداها کاری از دستشون بدنمی اومده

ولی آنکارا موضوع فرق داره. چون تلفنیه و باید اشاره کنیم که اگه اونا همکاری نکنن با آژانس، آژانسها هم کاری از دستشون برنمیاد

در ضمن، تلفن، تنها راه وقت گرفتن ار آنکارا نیست. راه ایمیل اضطراری هم برای دانشجوها هم هست. البته من خودم وفت برای ویزای کار میخوام و همچنین همسران دانشجو و وویزیتورها هم تنها راهشون همین تلفنه!

Currently the regular way to make a consular interview appointment is via phone calls on first Monday of each month. While almost none of real applicants who are able to make an appointment, regretfully enough, travel agencies inside and outside of Iran unethically acquire the entire number of available spots for each month and offer them to the distressed, anxious Iranian applicants for an unreasonable price (300$ or more). We believe travel agencies won't be able to buy and sell these appointments in the black market without cooperation of the operators inside Ankara embassy.

بچه ها اینو بخونین نظرتون رو بگید.
    We, Iranian applicants of non-immigrant visas, object that the procedure through which the non-immigrant visa interview appointments is conducted, in the designated US Embassies, particularly in Ankara, Turkey is not only completely unjust and unethical but totally against the Equal Opportunity Act which has been recognized, appreciated, and practiced by the US government for years

Under the current circumstances that the only way to make a consular interview appointment is feasible merely via phone calls, the only group of applicants who are absolutely unable to make an appointment, are exactly the ones that are indeed in need of that. Regretfully enough, there are agencies inside and outside of Iran unethically acquire the entire number of available spots for each month and offer them to the distressed, anxious Iranian applicants for an unreasonable price

Thus, we are requesting you and/or any person(s) in charge, to take a prompt and appropriate action to address this issue in a way that best suits and respects the Iranian applicants and best represents and demonstrates the true American justice and philanthropy

اگه احیانن جاییش رو متوجه نشدید بگید تا توضیح بدم

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

دوستان خواهشا پیگیری کنیم...به همه دوستاتون بگین ایمیل بزنن.....من به چند ده نفر میگم....خواهشا ....بذارین دست این آزانسهای بی وجدان رو قطع کنیم....پس ایمیل سفارت اینه :fmjvisas@state.gov با هر متنی که خودتون میخواید یا همین متنی که بچه ها نوشتند.....مرسی .....
    I love you USA

Junior Member

هرچی به سرمون میاد از خریت خودمونه، آخه این دیگه چه سیستمیه که هر کی از 2، 3 جا وقت می گیره که خیالش راحت باشه، اگه همه مثه آدم وقت بگیرن وقتای خالی 2 برابر میشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)