صفحه 5 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 132

موضوع: همفکری دربارهٔ اعتراض به سیستم وقت دهی‌ سفارتها

پیش فرض پاسخ : همفکری دربارهٔ اعتراض به سیستم وقت دهی‌ سفارتها

حداقل تا وقتی آژانسا یه راهی پیدا کنن بچه ها بهتر می تونن وقت بگیرن

ApplyAbroad Veteran
    MINERVAra آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط lyly نمایش پست ها
    سفارت همیشه خیلی مهربون تر تو میل هاش به بچه ها جواب نه میداد (لا اقل میل هایی که بچه ها تو این فروم کپی پیست کردن) شاید دلیل این عوض شدن لحن تعداد زیاد ایمیل هایی باشه که دانشجوهای ایران میفرستن
    نقل قول نوشته اصلی توسط luny نمایش پست ها
    حالا اگه سفاتها لطف کردن سیستم captcha گذاشتن بعد آژانسها یه راه برا دور زدن این سیستم پیدا کردن چی؟ نمیخوام باعث دلسردی بشم ولی خوب دست بالا دست زیاده. از این آژانسها هم هر کار بر میاد.
    دوستان عزیز
    لطفا در صورتی‌ که در مورد محتویات ارسالهای خود اطمینان دارید ،اقدام به ارسال نمایید.
    با اگر و حدس و گمان که نمیشه نتیجه گیری و تصمیم گیری کرد.(یاد نوشته‌ای از شل سیلوراستاین افتادم که میگفت اگه موی سبز رو سرم سبز بشه چی‌ ؟؟؟)
    لیلی‌ جان شما هم اشتباه میکنی‌ عزیز. این templatei است که از ۲ سال پیش سفارت قبرس داره استفاده میکنه ، من خودم دو بار عین همینو دریافت کردم، اگه خواستی‌ برات ایمیل می‌کنم.
    لحن سفارت هم به نظر من تغییر نکرده و این حق طبیعیه ماست که به خدماتی که برای ما گذاشته شده در حد ایمیل اعتراض کنیم. من شخصاً فقط ۲ مورد از جواب سفارت راجع به نا‌ بسامانی اوضاع وق گرفتن رو یادمه که سفارت بدون این تمپلیت جواب داده.که اونم نویسنده، نامهٔ خاصی‌ نوشته بوده که وادارشون کرده که جواب خاص بنویسن.

ضمنا تاکید می‌کنم دوستان اگه صحبتی‌ یا کمکی‌ در مورد اعتراض به سیستم وقت گیری دارند در این تاپیک مطرح کنن، در صورتی‌ که پیشنهاد یا نظر جدیدی ندارید یا با برداشتهای شخصی‌ حسّ می‌کنید این اعتراض نا‌ به جاست ، به هیچ وجه در این تاپیک مطلب ننویسید. اینجا صرفاً جهت همفکری برای اعتراض به سیستم وقت دهی‌ است و لاغیر !! چون بارها این مطلب در پیام خصوصی و عمومی‌ تکرار شده است، از این پس در مورد دوستانی که رعایت نمیکنند راهکار دیگری اندیشیده میشود.
    موفق باشید و ممنون.
    بگو ازمکافاتهای زیاد/ز اس اوپی ونامۀ اوستاد-بگو چندسی وی زنوساختی/همه توی سطل آشغال انداختی-یکی داستان حماسی سرا/ز اپلای وریجکت وآن ماجرا-ز ویزا بگو،زانهمه دی اچل/که رستم بمانددراو همچو گل-چه فیشها که دربانک پرداختی/برا تافل واصل مدرک که میخواستی-چه ریختی تونزدآفیسرشدی؟/بگوچندروزه کلیرشدی؟-چه ها از تو پرسیداز آنهابگو/ازآی توانی،جاب آفرهابگو-زرفتن بگوهفتۀواپسین-زتهران وراننده تاکسی وفحش/زدربندوآن چیزکثیفای ترش-خلاصه بگوجملگی ماجرا/زچوپان کلاتاکالیفرنیا

به MINERVAra:
    خوب من فکر نمی کنم میل زدن به سفارت قبرس راه حل باشه! شما فکر می کنین اگه مرتب بهشون همین میل تکراری رو بفرستیم اونا روششون رو عوض می کنن؟! فکر نمی کنین اگه دیگه میل هایی که از آی پی های ایران میاد رو با همین سرعت جواب ندن ممکنه برای خیلی ها که دلیل دیگه و کار فوری دارن مشکل پیش بیاد! شاید باید مرجع دیگه ای برای اعتراض پیدا کرد

Junior Member

اگر بتونیم یک کمپین اینترنتی راه بندازیم برای اوباما و اعتراض به وضعیت ویزا کنیم، خوبه. البته نمی دونم این روش در موارد دیگه چقدر جواب داده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MINERVAra نمایش پست ها
    دوستان عزیز
    لطفا در صورتی‌ که در مورد محتویات ارسالهای خود اطمینان دارید ،اقدام به ارسال نمایید.
    با اگر و حدس و گمان که نمیشه نتیجه گیری و تصمیم گیری کرد.(یاد نوشته‌ای از شل سیلوراستاین افتادم که میگفت اگه موی سبز رو سرم سبز بشه چی‌ ؟؟؟)
    لیلی‌ جان شما هم اشتباه میکنی‌ عزیز. این templatei است که از ۲ سال پیش سفارت قبرس داره استفاده میکنه ، من خودم دو بار عین همینو دریافت کردم، اگه خواستی‌ برات ایمیل می‌کنم.
    لحن سفارت هم به نظر من تغییر نکرده و این حق طبیعیه ماست که به خدماتی که برای ما گذاشته شده در حد ایمیل اعتراض کنیم. من شخصاً فقط ۲ مورد از جواب سفارت راجع به نا‌ بسامانی اوضاع وق گرفتن رو یادمه که سفارت بدون این تمپلیت جواب داده.که اونم نویسنده، نامهٔ خاصی‌ نوشته بوده که وادارشون کرده که جواب خاص بنویسن.

ضمنا تاکید می‌کنم دوستان اگه صحبتی‌ یا کمکی‌ در مورد اعتراض به سیستم وقت گیری دارند در این تاپیک مطرح کنن، در صورتی‌ که پیشنهاد یا نظر جدیدی ندارید یا با برداشتهای شخصی‌ حسّ می‌کنید این اعتراض نا‌ به جاست ، به هیچ وجه در این تاپیک مطلب ننویسید. اینجا صرفاً جهت همفکری برای اعتراض به سیستم وقت دهی‌ است و لاغیر !! چون بارها این مطلب در پیام خصوصی و عمومی‌ تکرار شده است، از این پس در مورد دوستانی که رعایت نمیکنند راهکار دیگری اندیشیده میشود.
    موفق باشید و ممنون.
    دوست عزیز
    اگه چند صفحه عقب بری و پست شماره 30 رو بخونی متوجه میشی که من خودم از کساییم که اعتراض میکنم و همه رو هم به اینکار تشویق میکنم. مسئله نوع اعتراضه. بعید میدونم من و شما دنبال این باشیم که مدام به سفارت ایمیل بزنیم بدون اینکه تغییر مثبتی ببینیم. اونم سفارتی که به گفته خیلی از اعضای این سایت با آژانسها دست به یکی کرده. این که شما فکر میکنی که میل زدن خوبه و تاثیر بدی نداره به همین اندازه برداشت شخصیه که بعضیها فکر میکنن بده و تاثیر منفی داره. شما صحبت از حق میکنی، در حالیکه به نظر من، وقتی سفارت برا ایرانیها که متقضی ویزای دانشجوئی خیلی زیادی داره محدودیت قائل شده و عملا حقوق برابری برا ما در نظر نگرفته، صحبت از حق و حقوق جایی نداره. این یعنی ما به اندازه بقیه حق نداریم. اما اینا دلیل نمیشه که دست از اعتراض برداریم.( اگه اینها رو میگم به علت مخالفت با اعتراض نیست بلکه جهت شناخت بهتره اون چیزیه که بهش اعتراض داریم. برا اعتراض کردن و مبارزه در هر مساله ای اگه واقعا میخوایم به نتیجه برسیم باید اول طرفمون رو بشناسیم.)

در مورد سیستم کپچا، من معتقدم وظیفه ما تذکر به مقامات مسئوله که سیستم وقت دهیشون مشکل داره. نه اینکه نشون دادن راه حل. اون هم در زمانی که ما خودمون مطمئن نیستیم این روش برا همیشه مشکل رو حل میکنه. فرض کنیم با کپچا مشکل ما حل شد و ماها تونستیم راحت وقت بگیریم. بعد آژانسها یه راه برا دور زدن کپچا پیدا کردن، اونوقت کسایی که بعد از ما میخوان این راه رو بیان دوباره دچار مشکل میشن. اونوقت اوناهم مثل ما میان دنباله راه حل میگردن هی به سفارتا ایمیل میزن. اونوقت به نظر شما سفارتها در مورد ما ایرانیها چه فکری میکنن؟ احتمال اینکه بگن ما همون کار که خودتون خواستید رو انجام دادیم و بازم شما مشکل دارید زیاده. در این صورت شرایطه اونایی که بعد از ما این راه رو میخوان برن خیلی بدتره.
    بازم میگم حتما باید به این وضعیت اعتراض کرد اونهم نه در حد میل ولی به یه مرجع مناسب.
    ( میخواستم این پیغام رو برات خصوصی بفرستم ولی دیدم شاید بد نباشه بقیه هم نظرشون رو در این باره بگن.)

نقل قول نوشته اصلی توسط luny نمایش پست ها
    دوست عزیز
    اگه چند صفحه عقب بری و پست شماره 30 رو بخونی متوجه میشی که من خودم از کساییم که اعتراض میکنم و همه رو هم به اینکار تشویق میکنم. مسئله نوع اعتراضه. بعید میدونم من و شما دنبال این باشیم که مدام به سفارت ایمیل بزنیم بدون اینکه تغییر مثبتی ببینیم. اونم سفارتی که به گفته خیلی از اعضای این سایت با آژانسها دست به یکی کرده. این که شما فکر میکنی که میل زدن خوبه و تاثیر بدی نداره به همین اندازه برداشت شخصیه که بعضیها فکر میکنن بده و تاثیر منفی داره. شما صحبت از حق میکنی، در حالیکه به نظر من، وقتی سفارت برا ایرانیها که متقضی ویزای دانشجوئی خیلی زیادی داره محدودیت قائل شده و عملا حقوق برابری برا ما در نظر نگرفته، صحبت از حق و حقوق جایی نداره. این یعنی ما به اندازه بقیه حق نداریم. اما اینا دلیل نمیشه که دست از اعتراض برداریم.( اگه اینها رو میگم به علت مخالفت با اعتراض نیست بلکه جهت شناخت بهتره اون چیزیه که بهش اعتراض داریم. برا اعتراض کردن و مبارزه در هر مساله ای اگه واقعا میخوایم به نتیجه برسیم باید اول طرفمون رو بشناسیم.)

در مورد سیستم کپچا، من معتقدم وظیفه ما تذکر به مقامات مسئوله که سیستم وقت دهیشون مشکل داره. نه اینکه نشون دادن راه حل. اون هم در زمانی که ما خودمون مطمئن نیستیم این روش برا همیشه مشکل رو حل میکنه. فرض کنیم با کپچا مشکل ما حل شد و ماها تونستیم راحت وقت بگیریم. بعد آژانسها یه راه برا دور زدن کپچا پیدا کردن، اونوقت کسایی که بعد از ما میخوان این راه رو بیان دوباره دچار مشکل میشن. اونوقت اوناهم مثل ما میان دنباله راه حل میگردن هی به سفارتا ایمیل میزن. اونوقت به نظر شما سفارتها در مورد ما ایرانیها چه فکری میکنن؟ احتمال اینکه بگن ما همون کار که خودتون خواستید رو انجام دادیم و بازم شما مشکل دارید زیاده. در این صورت شرایطه اونایی که بعد از ما این راه رو میخوان برن خیلی بدتره.
    بازم میگم حتما باید به این وضعیت اعتراض کرد اونهم نه در حد میل ولی به یه مرجع مناسب.
    ( میخواستم این پیغام رو برات خصوصی بفرستم ولی دیدم شاید بد نباشه بقیه هم نظرشون رو در این باره بگن.)
    شما چرا انقدر اصرار داري ما در مورد نصب سيستم CAPTCHA به سفارت ايميل نزنيم!!!!

حداقل فايده CAPTCHA اينه که شانس همه مساوي ميشه و دوستان هميشه در صحنه ي آژانسي ديگه نمي تونن با يک کامپيوتر در کمترين زمان ممکن 30 تا وقت رو بگيرن! بعيد مي دونم هم راهي براي دور زدن سيستم CAPTCHA باشه (حداقل نه با اين نرم افزارهاي ساده که الان آژانس ها مورد استفاده قرار مي دن!)

با توجه به اينکه شما هنوز 2 هفته هم نشده عضو فروم شدي، اصلا مطمئني خودت از همين دوستان گرامي آژانسي نيستي؟؟؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از قبرس در سال 2010

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh61 نمایش پست ها
    دوستان عزیز
    یکی‌ از دوستان این متن رو آماده کردند برای ارسال به سفارت آمریکا در قبرس، و از سایر دوستان خواستند که نظر بدن یا صلاح می‌دونن اگه چیزی کم یاد زیاد میخوان بکنن و .... لطفا بگین.

-------------------------------------------------------------------------------------
    Dear Sir/Madam,
    As you likely know, there are a lot of Iranian students in the urgent need of scheduling an appointment for visa interview. According to the fact that the US embassy in NICOSIA only allocates Tuesdays for internationals to be interviewed, a lot of students are impatiently awaiting the dates that are announced by the embassy on the website to schedule an appointment but it is almost impossible to do so due to the following reason:
    We have recently got to know that some travel agencies in Tehran book the whole appointment time slots in just few second after the opening (We wonder how!) and then sell each appointment for 120$ and if the student is really in hurry to be interviewed he or she is charged up to 500$.
    The other fraudulent action by these agencies (Toofan travel agency in particular) is that they offer the appointment in case the student buys the whole tour package (including hotel, flight ticket , etc.. ) from them, meaning if the whole package is not purchased from the agency they cancel the appointment.
    You most probably know that losing an appointment is equal to missing the admission and so the student has to differ the semester. In case the student is on fund or scholarship, he or she might lose it and hence this is playing with people’s future.
    Therefore, on behalf of myself and a lot of other students who find this unfair and abusing, I am requesting the embassy staff to take serious action against this and make the system back to the first come first serve basis.
    Looking forward to hearing from you as soon possible.
    Yours Sincerely,
    چند تا اشکال ویرایشی داره متن: differ یعنی فرق کردن، درستش defer هست. به جای playing with people's future هم jeopardizing the studentsfuture و همینطور served رو به جای serve استفاده کنین. تنها قصدم از این ویرایش، تصحیح و کمک به حرکت درستیه که در برابر سوء استفاده ی این افراد سودجو شروع کردیم.

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از قبرس در سال 2010

دوستان عزیز
    با توجه به اینکه تعدادی از دوستان این دوشنیه تلاش کردن و حتی با استفاده از add on وقت رو گرفتند و بعد دیدند که توی سایت نیومده (البته من هنوز مطمئن نیستم که این مشکلشون هنوز به قوت خودش باقیه یا اینکه بالاخره ایمیل confirmation رو دریافت کردن چون خیلی ها هم با add on وقتو گرفتن و مشکلی هم نبود اما در هر حال در نسخه بعدی add on که بزودی در اختیار دوستان خواهد بود مساله توزیع یکنواخت درخواستها برای timeslot های مختلف لحاظ شده)، من پیشنهاد می کنم اگر دوستان در مورد اعتراض به سیستم وقت دهی به سفارت mail میزنن لطفا به برنامه نویسی ضعیف سمت سرور هم اشاره کنن که سیستمشون نتونسته بود تعداد زیادی درخواست رو که ظرف مدت کوتاهی اومده بود رو handle کنه و نتیجه این بوده که یک تعداد confirmationId سیستم تولید کرده که حالا به نوعی بعدا دچار مشکل شده. در واقع منظورم اینه که یک جوری بهشون حالی بشه که حالا که سیستم رو حاضر نیستن تغییر بدن لااقل وظیفه دارن که سیستم debug کنن.
    ویرایش توسط yekdaneshjoo : May 12th, 2010 در ساعت 11:26 PM

Junior Member

قابل توجه مدیران گرامی؛
    دوستان یکی از اقدامات اعتراضی می تونه این باشه که در صورتی که آژانس مسافرتی طوفان اینقدر اذیت می کنه، لا اقل تبلیغش رو توی سایت نذارید(اونم تو تمام صفحات!).

نقل قول نوشته اصلی توسط Behranghz نمایش پست ها
    قابل توجه مدیران گرامی؛
    دوستان یکی از اقدامات اعتراضی می تونه این باشه که در صورتی که آژانس مسافرتی طوفان اینقدر اذیت می کنه، لا اقل تبلیغش رو توی سایت نذارید(اونم تو تمام صفحات!).
    به خدا منم موندم.
    مگه پول تبليغش اصلا چقدر مي شه؟؟؟؟
    يک سري تبليغ هست مثل Visa Card و اين چيزا که هر شرکتي هست يه مقدار ارزون تر يا گرون تر بالاخره کار آدم رو راه مي ندازه!
    اما اين آژانس ها تا بدبخت کردن آدم هم پيش ميرن (مثلا مي گن که اگه تور رو هم از ما نخري وقتي رو که با پول گرون برات گرفتيم کنسل مي کنيم!!!!)
    ماها که اينجا مي گيم هدفمون کمک به بچه هاست، به نظر منطقي نمياد از چنين اشخاصي که از استيصال دانشجويان درآمد کسب مي کنن پول بگيريم و براشون تبليغ کنيم!!!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)