صفحه 6 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 132

موضوع: همفکری دربارهٔ اعتراض به سیستم وقت دهی‌ سفارتها

ApplyAbroad Veteran
    MINERVAra آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همفکری دربارهٔ اعتراض به سیستم وقت دهی‌ سفارتها

نقل قول نوشته اصلی توسط Behranghz نمایش پست ها
    قابل توجه مدیران گرامی؛
    دوستان یکی از اقدامات اعتراضی می تونه این باشه که در صورتی که آژانس مسافرتی طوفان اینقدر اذیت می کنه، لا اقل تبلیغش رو توی سایت نذارید(اونم تو تمام صفحات!).
    نقل قول نوشته اصلی توسط green_34 نمایش پست ها
    به خدا منم موندم.
    مگه پول تبليغش اصلا چقدر مي شه؟؟؟؟
    يک سري تبليغ هست مثل Visa Card و اين چيزا که هر شرکتي هست يه مقدار ارزون تر يا گرون تر بالاخره کار آدم رو راه مي ندازه!
    اما اين آژانس ها تا بدبخت کردن آدم هم پيش ميرن (مثلا مي گن که اگه تور رو هم از ما نخري وقتي رو که با پول گرون برات گرفتيم کنسل مي کنيم!!!!)
    ماها که اينجا مي گيم هدفمون کمک به بچه هاست، به نظر منطقي نمياد از چنين اشخاصي که از استيصال دانشجويان درآمد کسب مي کنن پول بگيريم و براشون تبليغ کنيم!!!!
    ببینید عزیزان من ، مدیران هیچ نقشی‌ در گذاشتن یا برداشتن تبلیغات ندارند. اگه در این مورد صحبتی‌ یا نظری دارین در انجمن نظرات و پیشنهادت تاپیکی به همین منظور وجود دارد ، می‌تونین اونو مطالعه بفرماین و اگه باز هم صحبتی‌ بود مطرح کنید و ادمینهای محترم سایت برسی‌ میکنند.
    نکتهٔ بعد آخه دوست عزیز حذف تبلیغات که اعتراض به اژنسا است ، ما اینجا میخوایم به سیستم وقت دهی سفارتهای آمریکا اعتراض کنیم بابا !!
    برای بار N امّ ، دوستان بسیار عزیز ، این تاپیک مخصوص آنچه ما دوست داریم بگیم نیست این تاپیک جهت اعتراض به سیستم وقت دهی‌ ساخته شده است (زبونم موهای درازی در اورد به خدا )
    در صورتی‌ که رعایت نفرمائید دیگه هیچی دیگه
    بگو ازمکافاتهای زیاد/ز اس اوپی ونامۀ اوستاد-بگو چندسی وی زنوساختی/همه توی سطل آشغال انداختی-یکی داستان حماسی سرا/ز اپلای وریجکت وآن ماجرا-ز ویزا بگو،زانهمه دی اچل/که رستم بمانددراو همچو گل-چه فیشها که دربانک پرداختی/برا تافل واصل مدرک که میخواستی-چه ریختی تونزدآفیسرشدی؟/بگوچندروزه کلیرشدی؟-چه ها از تو پرسیداز آنهابگو/ازآی توانی،جاب آفرهابگو-زرفتن بگوهفتۀواپسین-زتهران وراننده تاکسی وفحش/زدربندوآن چیزکثیفای ترش-خلاصه بگوجملگی ماجرا/زچوپان کلاتاکالیفرنیا

نقل قول نوشته اصلی توسط luny نمایش پست ها
    دوست عزیز
    اگه چند صفحه عقب بری و پست شماره 30 رو بخونی متوجه میشی که من خودم از کساییم که اعتراض میکنم و همه رو هم به اینکار تشویق میکنم. مسئله نوع اعتراضه. بعید میدونم من و شما دنبال این باشیم که مدام به سفارت ایمیل بزنیم بدون اینکه تغییر مثبتی ببینیم. اونم سفارتی که به گفته خیلی از اعضای این سایت با آژانسها دست به یکی کرده. این که شما فکر میکنی که میل زدن خوبه و تاثیر بدی نداره به همین اندازه برداشت شخصیه که بعضیها فکر میکنن بده و تاثیر منفی داره. شما صحبت از حق میکنی، در حالیکه به نظر من، وقتی سفارت برا ایرانیها که متقضی ویزای دانشجوئی خیلی زیادی داره محدودیت قائل شده و عملا حقوق برابری برا ما در نظر نگرفته، صحبت از حق و حقوق جایی نداره. این یعنی ما به اندازه بقیه حق نداریم. اما اینا دلیل نمیشه که دست از اعتراض برداریم.( اگه اینها رو میگم به علت مخالفت با اعتراض نیست بلکه جهت شناخت بهتره اون چیزیه که بهش اعتراض داریم. برا اعتراض کردن و مبارزه در هر مساله ای اگه واقعا میخوایم به نتیجه برسیم باید اول طرفمون رو بشناسیم.)

در مورد سیستم کپچا، من معتقدم وظیفه ما تذکر به مقامات مسئوله که سیستم وقت دهیشون مشکل داره. نه اینکه نشون دادن راه حل. اون هم در زمانی که ما خودمون مطمئن نیستیم این روش برا همیشه مشکل رو حل میکنه. فرض کنیم با کپچا مشکل ما حل شد و ماها تونستیم راحت وقت بگیریم. بعد آژانسها یه راه برا دور زدن کپچا پیدا کردن، اونوقت کسایی که بعد از ما میخوان این راه رو بیان دوباره دچار مشکل میشن. اونوقت اوناهم مثل ما میان دنباله راه حل میگردن هی به سفارتا ایمیل میزن. اونوقت به نظر شما سفارتها در مورد ما ایرانیها چه فکری میکنن؟ احتمال اینکه بگن ما همون کار که خودتون خواستید رو انجام دادیم و بازم شما مشکل دارید زیاده. در این صورت شرایطه اونایی که بعد از ما این راه رو میخوان برن خیلی بدتره.
    بازم میگم حتما باید به این وضعیت اعتراض کرد اونهم نه در حد میل ولی به یه مرجع مناسب.
    ( میخواستم این پیغام رو برات خصوصی بفرستم ولی دیدم شاید بد نباشه بقیه هم نظرشون رو در این باره بگن.)
    luny عزیز،

در مورد بقیه حرف‌هاتون نظری ندارم اما باید بگم که لااقل نگرانی شما در مورد امکان دور زدن کپچا بی‌مورده. کپچا روش استانداردی هست که در خیلی از وبسایت‌های درست و حسابی دنیا استفاده می‌شه و به عنوان کسی که از نرم‌افزار سر در میاره بهتون می‌گم که خیالتون راحت باشه؛ هیچ راه سرراستی برای دور زدن اون با تکنولوژی‌های موجود و با هزینه‌های معقول وجود نداره. پس اون سناریویی که مطرح کردید احتمالش در حد صفره و جای نگرانی نداره.

Junior Member

حالا نتیجه اعتراضات به کجا کشید؟
    منم شدیدا قویا معترضم!
    از امریکای ها بعید بود!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر دانشگاه آرکانزاس

سلام. با تشکر از تمامی دوستان عزیزی که در این تاپیک چیزی نوشته اند. انسان به اعتراض زنده است ( از جملات خودم).
    اما بعد من یک متن ایمیل تهیه کردم و برای سفارت افغانستان و قبرس فرستادم و خواستم مثل ترکمنستان از کسانی که وقت میگیرن بخوان تا ویزاشون رو هم بفرستن. اینطوری هم یک کم آژانسها اذیت میشن و هم بعضی دوستان بی فرهنگی که بلانسبت گوسفند, تندو تند میرن از هر سفارتی مثل آش نذری وقت میگیرن. خوشحال میشم اگه نظری دراین باره است بدونم. در ضمن علیرغم گذشت 3 روز هنوز من جوابی نگرفتم.
    Hello;
    I am an Iranian citizen wanting to apply for USA student visa through your embassy.
    Ironically enough, I see that all your appointment times have been already booked. I think it is by agencies that doing this shameful action for selling the appointment times and also by some applicants who are not completely decided to be there. The U.S. embassy in Afghanistan is experiencing the same problem. I have an idea for you that may stop this matter.
    As you may know, the U.S. embassy in Ashgabat has a policy that foreign applicants are not eligible to make an appointment through normal system. They have to send an email requesting an appointment instead. In addition, they have to attach their visa to the email, in order to be granted an appointment time. By following this procedure, you may see that their appointment times are free for June 13th and later.
    Many of the appointment times are booked by some individuals who are not really decided to come to your embassy. If they have to send you their Cyprus visa, the number of such applicants diminished significantly. If so, you have a table which is free of so many falsely fully booked days which enable real applicants to make their appointment on their desired dates.
    Finally, I would like to say that I know that you are not responsible for such problems, and you can simply assign only one day in each month to foreign applicants as U.S. embassy in Baku did. But I really hope you could think of other ways to enable real applicants to book their needed appointment times without getting into trouble. And I think Ashgabat experience would be one of those applicable ways.

Warm and Kindly regards
    --------

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام،ممنونم از ایجاد این پست بسیارمفیدوسودمند(البته برای بچه های سال های آینده نه خودمون،اما بالاخره همونطور که ماداریم از راهنمایی های قبلی ها استفاده میکنیم باید برای آیندگان نیز مفید باشیم)
    راستش من خودم حدود سه هفته ی پیش یه بوهایی برده بودم که آژانس ها و کنسول ها باهم یه سری تبانی هایی دارن و یه ایمیل به سفارت آمریکا در آنکارا و یه ایمیل به وزارت کشور آمریکا زدم،اما هیچکدوم پاسخ داده نشد.
    آژانس ها رسماٌ دارن دانشجوها رو سرمیبرن. الان دیگه زنگ میزنی آژانس با کمال پررویی بهت میگه باید 400 هزارتومان بدی که وقت استانبول برات بگیرم،بعد میپرسی دقیقاًکی میگه دقیق بهت نمیتونم بگم،آدم میمونه اینا دارن چی کار میکنن.چرا اینقدر مطمئن هستند که میتونن برات وقت بگیرن؟

من از مسئولین محترم سایت درخواست دارم یه کاری بکنن در این زمینه،یه پتیشنی چیزی ؟؟؟
    واقعاً آدم قلبش به درد میاد که این آژانس ها اینجور دارن بچه ها رو میتیغن،آخه از دانشجو،به خدا که روا نیست،از هیچکس روا نیست اما از دانشجو بیشتر

ببخشید میتونم بدونم این آژانس های هواپیمایی از چه نرم افزاری استفاده می کنن که اینقدر راحت وقت میگیرن ولی ما باید دهانمان آسفالت بشه ؟!؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaradmehr نمایش پست ها
    ببخشید میتونم بدونم این آژانس های هواپیمایی از چه نرم افزاری استفاده می کنن که اینقدر راحت وقت میگیرن ولی ما باید دهانمان آسفالت بشه ؟!؟!
    زیاد هم راحت نمی گیرن من الان 1 ماهه می خوام برای دبی یا آنکارا وقت بگیرم. به جفتشون email اورژانسی زدم. دبی هم تند تند چک می کنم ببینم که وقت باز می شه. به 3 تا آژانس معتبر هم سپردم. الان آرزومه یکی بیاد بگه فلان قدر می گیرم وقت بهت میدم. با جون و دل بهش پول میدم هر چقدر بخواد. آژانس ها هم نمی تونن بگیرن.

Senior Member sara123 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hmoghani نمایش پست ها
    زیاد هم راحت نمی گیرن من الان 1 ماهه می خوام برای دبی یا آنکارا وقت بگیرم. به جفتشون email اورژانسی زدم. دبی هم تند تند چک می کنم ببینم که وقت باز می شه. به 3 تا آژانس معتبر هم سپردم. الان آرزومه یکی بیاد بگه فلان قدر می گیرم وقت بهت میدم. با جون و دل بهش پول میدم هر چقدر بخواد. آژانس ها هم نمی تونن بگیرن.
    از ماست که بر ماست!
    من کسی را میشناسم که 10 تا وقت از یه سفارت گرفته بود و چند تا از سفارتهای دیگه. تقریبا همه کسایی که میشناسم حدود 5 تای وقت یدک داشتن. خوب وقتی اینجوری برخورد میکنیم نتیجه اش این میشه که یه عده دانشجوی مفلوک باید واسه یه وقت اینقدر بدبختی بکشن. شنیدم سفارت بیروت هم از بس بچه ها الکی وقت گرفتن و نرفتن دیگه تا پول سفارت را در بانک بیروت به حساب نریزیم وقت نمیده که یه دردسر تازه واسه بچه ها شده!!!!
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

Junior Member

سلام خانوم ۱۲۳ تونستی از دوبی‌ وقت بگیری؟ماهه نوامبر هست کولی هم وقت دارن.

لطفا کمک کنید به سیستم وقت دهی سفارت آنکارا اعتراض کنیم.آژآنس ها 350$ برای دادن وقت درخواست میکنن. این انصاف نیست. من یک متن نوشتم و برای سفارت ایمیل کردم لطفا همکاری کنید.
    Dear Sir/Madam

I am an Iranian student admitted to the Ms in Industrial Engineering program at Clemson University for fall 2012 semester
    .
    I tried to make an appointment through telephone for the last three months but unfortunately after numerous attempts I was told that no more appointment times are available.
    However, I contacted the travel agencies in Iran and they told me that they could give me an appointment time they already have for $350 which is financially inconvenient for most students
    .
    I was wondering how come these agencies are able to make appointments by phone and charge the students who are in desperate need of this interview time.
    Please take an action about this problem; this way of abusing students is not fair
    .
    Thanking you in advance
    I look forward to hearing from you

Yours faithfully
    Sarina

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)