صفحه 15 از 20 نخستنخست ... 567891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 195

موضوع: مشاوره در مورد انتخاب بین GMAT و GRE برای پذیرش در Business school ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : حسابداری

ما که رشته مون حسابداریه فرقی نداره که greامتحان بدیم یا gmat?
    دانشجویی بوده که تو رشته ما فاند گرفته باشه؟ میدونم انگشت شمارن اما میدونید احتیاج به یه قوت قلب دارم که بدونم اگه تلاش میکنم اخرش به یه جایی میرسم

پیش فرض پاسخ : مشاوره در مورد انتخاب بین GMAT و GRE برای پذیرش در Business school ها

سلام موقعی که می خواستم اپلای کنم خیلی ها می گفتند جیمت بده و بهتره و خیلی مهمه که نمره جیمتت خوب بشه و از این حرفها. چون قبلا جی آر ای داده بودم و نه وقت و نه حوصله جیمت نداشتم٫ نرفتم جیمت بدم. برای فاینانس اپلای کردم و Columbia و (Austin (McCombs هم پذیرش گرفتم. نمره وربالم ۱۴۷٫ کوانت ۱۷۰ و رایتینگ ۳.۵ شدم. حس خودم این بوده و هست که یک امتحان اونقدرها مهم نیست.

پیش فرض پاسخ : مشاوره در مورد انتخاب بین GMAT و GRE برای پذیرش در Business school ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pouryakabir نمایش پست ها
    سلام موقعی که می خواستم اپلای کنم خیلی ها می گفتند جیمت بده و بهتره و خیلی مهمه که نمره جیمتت خوب بشه و از این حرفها. چون قبلا جی آر ای داده بودم و نه وقت و نه حوصله جیمت نداشتم٫ نرفتم جیمت بدم. برای فاینانس اپلای کردم و Columbia و (Austin (McCombs هم پذیرش گرفتم. نمره وربالم ۱۴۷٫ کوانت ۱۷۰ و رایتینگ ۳.۵ شدم. حس خودم این بوده و هست که یک امتحان اونقدرها مهم نیست.
    بد نبود رزومه حرفه ای و تحصیلی و مقطع را ذکر میکردید. چیزی که دانشگاهها میگن این هست که به هر دانشجو به طور کلی نگاه میکنند نه فقط به یک چیز خاص مثلا gmat یا سابقه شغلی.

در مورد mba:
    من اینطور از سمینارهای شرکتهای مشاوره خارجی و وبساتهاشون متوجه شدم که هر دو قابل قبول هست ولی gmat بهتره. رنکینگ های us news و غیره برای دانشگاهها مهم هستند. یکی از معیاری رنکینگ gmat دانشجوها هست. شما اگر gmat بالا داشته باشید به رنک دانشگاه در رتبه بندیهای معتبر کمک میکنه ولی gre هر چقدر هم خوب باشه در رتبه بندی تاثیری نداره. برای همین اگر شما با gmat حدود 700 در دانشگاهی که میانگین gmat بچه ها حدود 600 هست اپلای کنید احتمال پذیرش و بورس بیشتر میشه.

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

پیش فرض پاسخ : حسابداری

نقل قول نوشته اصلی توسط samira67 نمایش پست ها
    ما که رشته مون حسابداریه فرقی نداره که greامتحان بدیم یا gmat?
    دانشجویی بوده که تو رشته ما فاند گرفته باشه؟ میدونم انگشت شمارن اما میدونید احتیاج به یه قوت قلب دارم که بدونم اگه تلاش میکنم اخرش به یه جایی میرسم
    دوست عزیز به نظرم برای شما GMAT بهتره هر چند که ممکنه GRE رو هم قبول کنن. .. اگه دانشگاه خاصی رو میخوای اپلای کنی حتما آمارش رو بگیر
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

Junior Member

سلام دوستان بنده تا حالا ازمون زبان بین المللی ندادم اما ازمون های زبان داخلی (کنکور ها) ارشد، ام بی ای و دکترا حدود 60 درصد زدم.
    سوال من اینه که من یک سال وقت دارم و تو رشته ام وربال اهمیت داره برای جیمت نمره ی بالای 740 می خوام و اگر بخوام جی ار ای بدم وربال 160 به بالا نیاز دارم .به نظر شما کدوم امکان پذیرتر و راحت تر هست؟
    به نظر اساتید تا یک سال با روزی دوساعت این امر چقدر امکان پذیره؟ با چی شروع کنم؟
    راستی جیمت های داخلی هم درصدم بین 50 تا 65 هست
    ممنون از همگی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط here نمایش پست ها
    سلام دوستان بنده تا حالا ازمون زبان بین المللی ندادم اما ازمون های زبان داخلی (کنکور ها) ارشد، ام بی ای و دکترا حدود 60 درصد زدم.
    سوال من اینه که من یک سال وقت دارم و تو رشته ام وربال اهمیت داره برای جیمت نمره ی بالای 740 می خوام و اگر بخوام جی ار ای بدم وربال 160 به بالا نیاز دارم .به نظر شما کدوم امکان پذیرتر و راحت تر هست؟
    به نظر اساتید تا یک سال با روزی دوساعت این امر چقدر امکان پذیره؟ با چی شروع کنم؟
    راستی جیمت های داخلی هم درصدم بین 50 تا 65 هست
    ممنون از همگی
    یا علی! مگه میخواین برین فضانوردی بخونین؟! شما فعلا تافل بده ببین وضعیتت چیه تا به جیمت برسی. جیمت بین المللی خیلی ارتباطی به این جیمت من دراوردی داخلی نداره!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT management(MIS)-Allameh Tabatabaei

سلام دوستان عزیز پیشرو
    دوستان من نیاز مبرم به نرم افزار خوب برای آلیتس تمام مهارت ها و لغات خوبی که بدرد بخوره مثل 504 و همچنین نرم افزار خوب برای gmat دارم برای سیستم عامل ios , یه عالمه نرم افزار توی اپ استور دیدم اما همش پولیه , مشکلی ندارم که بخرمش اما نمیدونم کدوم مناسبه , اگر از دوستان خوبمون نرم افزار های خوبی که بدرد بخور باشه برای gmat ielts برای ios میشناسن و استفاده کردن معرفی کنند بسیار بسیار ممنونشون میشم , ممنون میشم برام ایمیل کنید که سریعتر باخبر بشم [xxxxxxxxxxx]
    ویرایش توسط darklord : January 9th, 2015 در ساعت 07:32 PM دلیل: آدرس ایمیل حذف شد

پیش فرض پاسخ : دکترای مدیریت - همه رشته ها

نقل قول نوشته اصلی توسط apocalypse2022 نمایش پست ها
    سلام .. چون معدلات به نسبت خوبه و جیمت/جی آرای ندادی برو سراغ استرالیا و اروپا ... در صورتیکه بوای واسه آمریکای شمالی اپلای کنی نمره جیمت/جی آرای باید حتما داشته باشی و ترجیحا بالای 650 جیمت و 315 جی آرای ... البته بیزینس اسکولهای خوب اروپا و استرالیا هم بعضا از شما نمره جیمت/جی آرای میخوان مثلا دانشگاه ملبورن حتما باید این نمرات رو علاوه بر نمره تافل/آیلتس ارائه بدین ... در مورد مقالات هم باید بگم که اروپا و مخصوصا استرالیا رزومه پژوهشی خیلی مهمه و مقالات داخلی هم فک نمیکنم خیلی موثر باشه و اصل کار برای شما مقالات چاپ شده در نشریات خوب بین المللی (نه لزوما ISI) هست ... در ضمن ارتباط با اساتید رو هم یادتون نره ... من حیث المجموع حالا که شما داری زحمت میکشی و زمان میذاری یه امتحان جی ارای یا جیمت هم بده که بتونی برای آمریکا و کانادا اپلای کنی چون بدون شک تحصیل در رشته های زیرمجموعه بیزینس در آمریکا واقعا قابل مقایسه با اروپا و استرالیا نیست و خیلی سطحش بالاتره و آینده کاری بهتری برای شما رقم میزنه ...
    ممنونم از پاسخ تون.
    بنظرتون بهتر برای رشته من جی مت امتحان بدم یا جی آر ای ، البته با توجه به هزینه و اینکه جی مت تو ایران برگزار نمیشه کدومشا امتحان بدم.
    و اینکه تفاوتی میکنه کدوم را امتحان بدیم؟
    ممنونم

سلام دوستان
    من کارشناسی ارشد MBA خوندم ، برای دکتری مدیریت منابع انسانی و یا رفتار سازمانی تفاوتی بین GRE و GMAT دادن هست؟
    برای آزمون GRE میشه منبعی معرفی کنید؟

Junior Member nafas84hamidi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مدیریت بازرگانی_بازرگانی بین الملل دانشگاه

من فوق لیسانس مدیریت بازرگانی _بازرگانی بین الملل هستم... واس دکترا میخوام اقدام کنم؟ مدرک جی ار ای ثبت نام کنم یا جی مت؟ یا هردو؟ برای گرفتن بورس کدوم بدردم میخوره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)