صفحه 2 از 20 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 195

موضوع: مشاوره در مورد انتخاب بین GMAT و GRE برای پذیرش در Business school ها

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : GRE به جاي GMAT

نقل قول نوشته اصلی توسط aaraam
    سلام
    من GRE به جای GMAT دادم. ولی از دانشگاه هایی مثل austin و A&M و northwestern و wharton برای operation management رد شدم. ولی مثلا در UCLA و USC مشکلی پیش نیومد. در کل فکر میکنم GMAT دادن بهتر باشه.
    می شه خواهش کنم یه ذره از رزومتون رو اینجا http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,5605.0.html وارد کنین ؟؟
    یا اگه جایی گفتین لینکش رو اینجا بذارین ...

در قسمت نتایج پذیرش وارد کردم.

Junior Member

من هم business school میخواهم درخواست بدهم هم دپارتمان مهندسی. یکی gre میخواهد یکی دیگه gmat. می شه یکی شو بدم برای هر دو بفرستم ممکنه قبول کنن؟
    اگه بخواهم برا هر دو بخونم خیلی باهم فرق دارند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sarvenaz
    من هم business school میخواهم درخواست بدهم هم دپارتمان مهندسی. یکی gre میخواهد یکی دیگه gmat. می شه یکی شو بدم برای هر دو بفرستم ممکنه قبول کنن؟

By Gre you must mean the General one. No you cannot replace one for the others. You have to fulfill their requirements,
    I think you need GMAT for the business and GRE for the engineering, either way you have to take both, no way out.
    Yes, they are really different
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

دوستانی که با GMAT بیشتر آشنا هستن می شه بگن برای گرفتن GMAT 550 چند ماه باید خوند؟ آیا اینقدر کار وقت گیریه که نیاز به تمرکز کامل داره و نمی شه در کنارش مثلاً واحدهای زیادی در دانشگاه برداشت یا هشت ساعت در روز سر کار رفت؟
    ...<br />A man who wants something will find a way, a man who doesn&#39;t, will find an excuse

ApplyAbroad Champion

گرفتن نمره 550 در امتحان gmat كار سختي نيست و به نظرم با چند سري تست زدن مي شه به اين نمره رسيد.
    البته بودند كساني كه 4-5 ماه وقت گذاشتند و نمره بالاي 650 مي خواستند و 540 شدند !!
    نرم افزار مجاني امتحان GMAT رو از سايت www.mba.com بگيريد و يك نمونه كامل رو امتحان كنيد. دستتون مياد كه چقدر بايد بخونيد.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

اردیبهشت که دیگه استاده ... درست همینطوریه که می گه ... !!! ...
    حالا اینجا کجا هست که 550 می خواد !؟

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط sarvenaz
    1. دوستای من با ننه من غریبم بازی و کلی بهانه های جهان سومی و تحریم و ایرانی بودن تونستن یکی رو جای اون یکی بدن ... اما بیشتر بخاطر این بود که یا حال و وقت خوندن جفتشو نداشتند یا اینکه بخاطر سربازی نمی خواستن برن دنبال کارا و دردسر هاش ...

2. Quanشون تا حدی مثل همه ... ریاضی ریاضیه ! ... اما verbalشون فرق می کنه .. به نظر چیزی که باعث می شه خیلی بیشتر با هم فرق کنن اینه که GMAT رو CAT می گیرن و اگه بخواین GRE رو هم CAT بدین باید center خارج از کشور ثبت نام کنین ... همین CAT بودنه GMAT و paperیی بودن GRE توی ایران نتایجشون رو تکون می ده ...

توی این مدتی که برای خوندن جفتش داشتم اطلاعات می گرفتم ... به این نتیجه رسیدم که verbal برای GRE با لغت حفظ کردن تا حد زیادی برطرف می شه ... اما توی GMAT آدم باید منطقی و تحلیلی فکر کردن رو بیشتر یاد بگیره تا لغت خوندن رو ... GMAT واسه مدیراس !!!

Junior Member

من اگه امسال جایی نرم برای سال آینده (پاییز 2009) می خوام گزینه های بیشتری رو امتحان کنم و برای Ms در کانادا مثلاً Ryerson احتیاج به GMAT 550 دارم. راستی می شه یه لطفی بکنید بگید چرا Computer Adaptive بودن یک امتحان باعث سخت تر شدن ش {یا افت نمره در مقایسه با امتحان معمولی} می شه؟ سر تافل iBT یکی از دوستام که فکر می کرد Computer Adaptive ئه منو کچل کرد که iBTندم!
    ...<br />A man who wants something will find a way, a man who doesn&#39;t, will find an excuse

نقل قول نوشته اصلی توسط Mangool
    من اگه امسال جایی نرم برای سال آینده (پاییز 2009) می خوام گزینه های بیشتری رو امتحان کنم و برای Ms در کانادا مثلاً Ryerson احتیاج به GMAT 550 دارم. راستی می شه یه لطفی بکنید بگید چرا Computer Adaptive بودن یک امتحان باعث سخت تر شدن ش {یا افت نمره در مقایسه با امتحان معمولی} می شه؟ سر تافل iBT یکی از دوستام که فکر می کرد Computer Adaptive ئه منو کچل کرد که iBTندم!

As for GRE, your answers to the questions play an important role in the next question. It simply means if you answer the first question right, the next question is more difficult, but if you answer the same question wrong, your next question is easier and now even if you answer that easy question correctly,your grade for that question is less than the harder one

Also, you cannot go back to the first questions once you have passed them or if you have extra time which does not happen,

من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)