صفحه 4 از 20 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 195

موضوع: مشاوره در مورد انتخاب بین GMAT و GRE برای پذیرش در Business school ها

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : GRE به جاي GMAT

من توی رشته strategic هر چی دیدم GMAT دادن .. البته می دونم که خیلی از دانشگاه ها روی این موضوع منعطف هستند .. پیشنهاد می کنم شما خودتون به دانشگاه و دپارتمان مربوط ایمیل بزنین و خودتون بپرسین و شرایط تحریم و سفر خارج کشور و اینا رو توضیح بدن ... بچه ها تونستن با ننه من غریبم بازی GRE رو بفرستن ... بازم خوبه الان متوجه شدین و می تونین برای GRE آبان آماده کنین خودتون رو ...

البته عجیبه که نذاشتن برین ، دوستای من که راحت برای GMAT خارج شدن ...
    حواست به ثبت نام GRE هم باشه .. گویا شروع شده هآ !!!

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : برای دکترای مدیریت GRE بهتره یا Gmat ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط APEX
    سلام

من سربازم و 1 ماه تلاش کردم که اجازه خروج از کشور برای ازمون GMAT بگیرم و نشد. حالا دنبال اینم که به جای GRE ،GMAT رو بدم. متوجه شدم که برای Operation و MAketing میشه gre داد (چند تا از دوستان این کار رو کردن ) ولی ایا برای sterategic یا PROJECT MNG هم میشه؟ نمونه عینی کسی سراغ داره که fund هم گرفته باشه از امریکا؟
    Zarrabi درست میگه که پیش فرض GMAT هست به سایت ها هم سر زدم . برای استراتژیک چیزی پیدا نکردم (البته یه سرچ مختصر کردم) ولی میخوام بدونم که از بچه های ایرانی کسی برای این رشته این کار رو کرده؟

البته خودم هم میدونم که گزینه دیگه ای به جز GRE ندارم - دوستان هم بهم اینو گفته ولی میخوام خیالم راحت بشه!

کلی برای GMAT خوندم حالا کله پام کردن. - bahman خوب میدونه من چقدر خوندم
    شما این سوالتون رو توی دوتا تاپیک مطرح کردین ... خواهش می کنم از فرستادن پست های تکراری توی چندتا تاپیک خودداری کنین ... تاپیک مناسب تر رو انتخاب کنین و فقط یه جا ارسال کنین که هم بچه ها بتونن بهتر جواب بدن و بحث ها شکل بهتری بگیره و هم اینکه آیندگان هم راحتتر بتونن یه بحث رو پیدا کنن و دنبال کنن ... مرسی APEX جان !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinn
    من توی رشته strategic هر چی دیدم GMAT دادن .. البته می دونم که خیلی از دانشگاه ها روی این موضوع منعطف هستند .. پیشنهاد می کنم شما خودتون به دانشگاه و دپارتمان مربوط ایمیل بزنین و خودتون بپرسین و شرایط تحریم و سفر خارج کشور و اینا رو توضیح بدن ... بچه ها تونستن با ننه من غریبم بازی GRE رو بفرستن ... بازم خوبه الان متوجه شدین و می تونین برای GRE آبان آماده کنین خودتون رو ...

این که میگید ننه من غریبم بازی در اوردن برای sterategic بوده یا بقیه رشته ها؟
    من سرباز سپاه هستم (نیرو مقاومت) - هر چی تلاش کردم نزاشتن. اینکه میگید راحت برای gmat رفتن سرباز کجا بودند (احتمالاً دانشجو که نبودند!!!)

تنها گزینه من تو این شرایط gre هست!

Junior Member

تونستم دانشگاه هایی رو پیدا کنم که gre رو قبول کنند ولی کسی از دوستان اینجا خودش برای sterategic این کار رو کرده یا کسی رو میشناسه؟

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط APEX
    نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinn

این که میگید ننه من غریبم بازی در اوردن برای sterategic بوده یا بقیه رشته ها؟
    من سرباز سپاه هستم (نیرو مقاومت) - هر چی تلاش کردم نزاشتن. اینکه میگید راحت برای gmat رفتن سرباز کجا بودند (احتمالاً دانشجو که نبودند!!!)

تنها گزینه من تو این شرایط gre هست!
    ببخشید دیر دارم جواب می دم ... نه سرباز نبودند ... یعنی دانشجو بودند ! متاسفانه !

Junior Member

برای استراتژی به نظر من دادن GRE چندان مناسب نیست، چون با اینکه ممکن است دانشگاه هایی باشند که آن را قبول می کنند اما GMAT را ترجیح می دهند چرا که GMAT یک نمره واحد است ولی GRE سه نمره مجزا و بعلاوه در GMAT متون مدیریتی تر هستند. به طور کلی GRE برای رشته های Quantitative تر مانند مدیریت عملیات و مالی ترجیح دارد ولی برای حوزه های رفتاری تر مانند استراتژی و OB روی GMAT ترجیح بیشتری وجود دارد.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

اما من هر چي ديدم finance بود روي GMAT تاكيد موكد داشت ... پوري جان .. !!! ... كجاها رو سراغ داري GRE رو ترجيح بدن ؟! .

amir jan
    Guest

yes ,your right their emphasis is on GMAT but for finance major they accept GRE instead in 90 % of any nations universities.You can check Boston university for instance. ;D

Junior Member

پیش فرض ارتباط GMAT & GRE

آیا مطالعه برای GMAT با GRE خیلی فرق دارد؟یعنی آیا با مطالعی عمیق یکی و کمی تست زنی در دومی می توان در هر دو موفق بود؟ کلا راهکار اینکه بتوان هر دو را در حدود 4-5 ماه داد چیست؟با فرض اینکه سطح زبان هم خوب هست.(تافل 108)

پیش فرض پاسخ : ارتباط GMAT & GRE

به همدیگر ربط انچنانی ندارند. نحوه امتحان و نوع سوالها با هم فرق دارد و شما نیاز به مهارتهای مختلفی دارید علی الخصوص در بخش verbal

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)