صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 22

موضوع: چه طوري به استادي كه باهاش به توافق رسيدم بگم نه؟؟؟؟

پیش فرض پاسخ : چه طوري به استادي كه باهاش به توافق رسيدم بگم نه؟؟؟؟

باید نگی می خوای حتما دومی را انتخاب کنی نامه اول بهش بگو که همچین Offer از دانشگاه فلان که بفهمه بهتره بهم شده حالا من اونجا آشنا زیاد دارم زندگی برام اونجا راحت تره .من به علت اینکه خانمم خیلی احساساتی هستم و فرهنگ ما جوریه که خانوادم خیلی نگرانند که دور از آنها هستم و یک مقدار داشتن فامیل از نگرانی اونها کم میکنه .بعد ببین چی جوابتا بده Step by step بدون مقدمه چینی کار نکن .

البته اگه آقا باشی تمام رشته های من پنبه میشه
    به اسم کاربری نمیشه قضاوت کرد چون خود من توی orkut اکانتم اسم پسر بود شیطنتم این بود که برای خواهرم توی ارکات پست می زدم مرتب که ...بعد یک روز بهم پشت تلفن گفت که همچین کسی را میشناسی چون همرشته هم دانشگاهته .من یک لحظه از خنده مرده بدوم. بعد بهش گفتم منم .. عصبانی شد اون وقت مجرد بود. بعد گفتم که آخه فکر نکردی کی ممکنه عاشق تو بشه .IQ .بعد ناسزا بارون شدم :-[.

بعد بگو سر دوراهی قرار گرفتم چون من شما را صادقترین و استادی که در طول این مدت بهم خیلی لطف داشتین یافتم خواستم مشکلم را صادقانه مطرح کنم و ازتون راهنمایی می خوام .

Ars شرمنده فقط چسب فکر کنم تو داشته باشی .

ars: خواهش مي كنم. ارسالهاتو به هم چسبوندم .
    The truth of my life:I`m only looking for you

من واقعا female ام! فكر كنم ما خانوما همديگرو بهتر درك مي كنيم. حرفاتون واقعا به دلم نشست. همين كارو مي كنم.

میگم چطوره رشته تونا بگید الان استاده ضربه روحی خواهد خورد شاید به CV منم رضایت بده

Junior Member

فکر کنم بشه به استاد بگین که مشکل ویزا پیدا کردین و سفارت بهتون ویزا نداده و مثلا مجبور شدین کلا بیخیال امریکا بشین و برین دانشگاه دیگه ای مثلا تو کانادا!! 8)

Junior Member

گفت كه خيلي از صداقت من خوشش اومده و به نظرش من ادم با انگيزه اي هستم. اما من كلا گفته بودم دوست دارم ادامه تحصيل بدم و حالا فكر مي كنم خيلي بد بشه كه نظرش راجع به صداقت من عوض بشه!!!
    من فکر می کنم همونطور که تا الان باهاش صادق بودید بعد از این هم صادقانه و البته با شجاعت تصمیمتون رو باهاش مطرح کنید و حتی من فکر می کنم می تونید در دو مرحله پیش برید:
    اول بگید من یه همچین گزینه ای هم دارم و یه همچین تصمیمی. دلایلم هم اینهاست. نظر شما چیه؟
    مطمئن باشید اگر دلایل معقول داشته باشید و او هم عادم منطقی باشه بیشتر به صداقت شما ایمان می آره. شاید هم نظراتی بده که شما در تصمیمتون تجدید نظر کنید ( اگر منطقی باشید! )
    بعد تصمیم نهائی تون رو دوباره با دلیل و صادقانه براش توضیح بدید.
    موفق باشید

Junior Member

فکر می کنم حرفهای emamian رو تکرار کردم. من هم با ایشون موافقم.

نامه دومت بهش بگو در طول این مدت من احساس تعهد می کردم یا می کنم !!به شما.. اما خانواده ام به من می گویند که استاد مورد نظرت حتما از CV دیگه هم خوشش آمده و از کجا معلوم که دیگری دانشجوی بهتری برایش نشود .

پ ن ...این خالی بندی ها را فقط در ارتباط با دشمن انجام بده :'(به قول یک نفر که در سخنرانیهایش 2 دقیقه یک بار حرف دشمن می زنه ..مبادا در زندگی روزمره استفاده کنی

Junior Member

من سال اول ارشدم تموم شده تو این یه سال شانسی تونستم با یکی از استادای اونطرف ارتباط برقرار کنم اونم بهم پیشنهاد داده برا ادامه تحصیل برم اونطرف یه نفر بهم گفت که بهش بگو واسه 2014 دیگه تمام کاراتو ردیف میکنی که بری منم ب گفتم اما از اونجایی که فهمیدم هزینه ازاد کردن مدرک ارشدم 9 تا 10 ملیونه که مجبورم بیخیال شم به نطرتون به اون استاده ایمیل بزنم قضیه رو بگم یا بیخیال شم چیزی نگم -

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط us2000 نمایش پست ها
    من سال اول ارشدم تموم شده تو این یه سال شانسی تونستم با یکی از استادای اونطرف ارتباط برقرار کنم اونم بهم پیشنهاد داده برا ادامه تحصیل برم اونطرف یه نفر بهم گفت که بهش بگو واسه 2014 دیگه تمام کاراتو ردیف میکنی که بری منم ب گفتم اما از اونجایی که فهمیدم هزینه ازاد کردن مدرک ارشدم 9 تا 10 ملیونه که مجبورم بیخیال شم به نطرتون به اون استاده ایمیل بزنم قضیه رو بگم یا بیخیال شم چیزی نگم -
    بهتره بهش توضیح بدی و بگی.....خدا رو چه دید شاید یدفه کارت بعدا درست شد اونوقت بهش نیاز پیدا میکنی ولی اون دیگه روی حرفت اعتماد نخواهد داشت...پس آینده نگر باشید.
    کربلایم آرزوست...

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط us2000 نمایش پست ها
    من سال اول ارشدم تموم شده تو این یه سال شانسی تونستم با یکی از استادای اونطرف ارتباط برقرار کنم اونم بهم پیشنهاد داده برا ادامه تحصیل برم اونطرف یه نفر بهم گفت که بهش بگو واسه 2014 دیگه تمام کاراتو ردیف میکنی که بری منم ب گفتم اما از اونجایی که فهمیدم هزینه ازاد کردن مدرک ارشدم 9 تا 10 ملیونه که مجبورم بیخیال شم به نطرتون به اون استاده ایمیل بزنم قضیه رو بگم یا بیخیال شم چیزی نگم چون نمیخوام استادرو هم برای وقتی میخوام اپلای کنم از دست بدم
    سلام
    نياز به اعلام انصراف نيست
    شاد باشيد
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)