صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 33

موضوع: آیا نیازی هست که مقاله هامون رو هم پست کنیم؟

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آیا نیازی هست که مقاله هامون رو هم پست

البته چیزی که مشخص هست این کار در صورتی میتونه (صد در صد نیست) مفید باشه که همه rec ها قوی و در یک سطح باشن. اگه بینشون یکی هم هست که فکر میکنید چندان قوی نیست بهتر هست که نفرستیدش.
    در هر حال rec اساتید ایرانی بیشتر میتونه جنبه تکمیل مدارک داشته باشه. ولی من از استادام خواستم تو اونا درباره رتبه کلاسی و درسهایی که با اونا داشتم و TA یا RA بودن توضیح بدن. یعنی چیزایی که مدرکی براشون نداشتم.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : آیا نیازی هست که مقاله هامون رو هم پست کنیم؟

من مقاله هام رو نفرستادم ! اصلا غصه نخور فقط استادم توي rec letter راجع به پروژه و مقاله هاي من نوشت و اينكه چه استفاده صنعتي و واقعي ازش شده . البته يه جا گفته بود sample of writing بفرست كه اونجا ناچار شدم مقاله ام رو هم بفرستم !
    اگه تازه مي خواهيد بفرستيد اصولا مدرك خوب اضافه فرستادن هيچ ضرري حداقل نداره ! اگه هم مقاله نفرستاديد غصه نخوريد ! rec اضافه هم اگه خود CV و مشخصات applicant خوب نباشه يا استاد براش پروژه نداشته باشه فايده اي نداره .

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نتیجه اخلاقی می گیریم که هر چی داری و نداری رو بفرست تا همدیگرو کامل کنن ...

ولی با این حرف وحید موافقم که باید توی rec ها از چیزایی بیشتر بگن که مدرکی در موردشون نداریم ... مثل TA ! البته دانشگاه تهران به من گفت که بهتون نامه می دیم که اینجا حرفه TAگری پیشه کرده بودین یه ترم ! ...
    برای هر چیزی بالاخره می شه یه نامه ای یا یه recیی گرفت ...

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

ظاهرا بحث خوب گرم شده! من و باش که با کلی ترس و لرز این موضوع رو مطرح کردم ! فکر می کردم همه جواب این سوال رو می دونن و بهم می خندن اما حدس می زنم سوال خیلیا بوده!
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط sadra
    ظاهرا بحث خوب گرم شده! من و باش که با کلی ترس و لرز این موضوع رو مطرح کردم ! فکر می کردم همه جواب این سوال رو می دونن و بهم می خندن اما حدس می زنم سوال خیلیا بوده!
    ما این همه راهنمایی های مفید کردیم واسه شما دیگه !! ... ;D ... البته اینجا هم چیزی که زیاده سواله که یا کسی کسی جرات پرسیدن نداره و فکر می کنه همه اینجا علامه هستن یا کسی اصلآ به ذهنش نرسیده که ممکنه سوالی هم اینطوری باشه ...

اینطور که معلومه تازه یادتون به سوالتون افتاده : )) ...
    قدر بدون ...

رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

بچه ها دست همتون درد نکنه.

حسین جان, من (و البته خیلی از بچه های دیگه) از بحث شما و دیگر دوستان استفاده کامل رو بردیم. ممنون. متاسفانه به نظر من یه انتقادی که به قوانین این فروم وارده اینه که نمی تونیم از بچه هایی که کمکمون می کنن تشکر کنیم که البته به نظر من باید یه فکری به حالش بکنیم (مثلا در قسمت مجزایی از صفحه پیام های تشکر ثبت بشه و یا حداقلش یه کانتر داشته باشه) شما مطمئن باش که با یک راهنمایی خوب کلی از بچه ها تو دلشون ازت تشکر می کننن. با زم از همه بچه ها تشکر می کنم.
    من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق
    سفرنامه عشق آباد

ApplyAbroad Champion

اصولا اينجا جمع شديم كه به هم كمك كنيم. يه بار شما به من كمك مي كني، يه بار من به شما ! نوشتن پست تشكر هيچ اطلاعاتي به كسي اضافه نمي كنه. شما مي توني براي تشكر از پيغام خصوصي استفاده كني كه هيجانش هم بيشتره

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط ordibehesht
    اصولا اينجا جمع شديم كه به هم كمك كنيم. يه بار شما به من كمك مي كني، يه بار من به شما ! نوشتن پست تشكر هيچ اطلاعاتي به كسي اضافه نمي كنه. شما مي توني براي تشكر از پيغام خصوصي استفاده كني كه هيجانش هم بيشتره
    درسته ... مثلآ در مورد اردیبهشت و من همیشه اون به من کمک می کنه .. منم به علت قوانین فروم هیچ تشکری نمی کنم ازش ;D ....
    البته می تونین باهاشون یه ملاقات خصوصی داشته باشین و کلی کتاب بگیرین ..
    اینطوری دیگه آخر هیجانه !!

این پست من هم هیچ اطلاعاتی اضافه نکرد .. فرداس که توبیخ بشم ...

رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

به نظر من خیلی وقتا بهتره تشکر رو علنی انجام بدیم نه خصوصی! اصولا این طوری تاثیر بهتری رو خودمون و دیگران میذاره و اگه خواستیم از یه نفر انتقادی بکنیم بطور خصوصی! ( چیزی که خیلی وقتا من برعکس اون رو دیدم) من که فکر می کنم همون طور که حسین هم اشاره کرد بچه ها کمتر از پیام خصوصی برای تشکر استفاده می کنند. به نظر من بهترین راه حل قرار دادن یه آیکن تشکر و یا یه کانتر تشکر شمار! هست. (من مشابه اون رو تو بعضی فروم ها دیدم). به هر صورت بچه ها می تونن نظرشون رو در این مورد بیان کنن هر چند که بهتره این بحث توی قسمت پیشنهادات ادامه پیدا کنه.

راستی یه سوال فنی : بهتر نیست علاوه بر مقاله پایان نامه ای که یکی دو سال کلی روش زحمت کشیدیم رو هم پست کنیم!!! البته به شرطی که وزنش بیشتر از یک کیلو نباشه و یا حداقل براشون ایمیلش کنیم.
    سفرنامه عشق آباد

پايان‌نامه ؟ فکر نمي‌کنم خيلي لازم باشه! يکي از استادا از من خاست و منم براش ايميل کردم، همون مقالات فکر مي‌کنم کافي باشه
    ...Spend each moment perfecting the next, not correcting the last

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)