صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: كار با WIKI و ايجاد كاربري جديد !!

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض كار با WIKI و ايجاد كاربري جديد !!

سلام . نمي دونستم بايد اين سوال در مباحث ويكي بياد يا نه . چون نوشته بود اونجا مختص نويسندگان ويكيه . متوجه نشدم كه براي ورود بايد از همين كاربري كه دارم استفاده كنم يا بايد يك كاربري جديد ايجاد كنم تا بتونم اونجا مشاركت داشته باشم يا ازش استفاده كنم . ???
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

پیش فرض پاسخ : كار با WIKI و ايجاد كاربري جديد !!

با همین کاربری هم میشه.

در این مورد بابک زحمت کشیده Extentionی نوشته که شما رو با همین یوزر ApplyAbroad در ویکی لاگین میکنه. احتیاج به وارد شدن یا ایجاد کاربر جدید نیست.
    راه، همان است که تو می‌روی.

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط behzaad
    در این مورد بابک زحمت کشیده Extentionی نوشته که شما رو با همین یوزر ApplyAbroad در ویکی لاگین میکنه. احتیاج به وارد شدن یا ایجاد کاربر جدید نیست.
    باید اصلاح کنم که extension رو من ننوشته‌ام. این extension در سایت wikimedia وجود داره. به هر حال، شما با همین کاربر فروم می‌تونید روی ویکی لاگین کنید. در واقع وقتی روی فروم لاگین کنید و بعد وارد ویکی بشید، به طور خودکار در ویکی لاگین می‌شوید.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

من هنگام كار با ويكي به مشكلي بر خوردم!
    وقتي مي خوام ويرايش كنم، ازم مي خواد وارد كاربريم شم اما وقتي نام كاربري رو وارد مي كنم منو وارد فروم مي كنه! و وقتي دوباره به ويكي بر مي گردم دوباره از من نام كاربري و ورود دوباره مي خواد! كلا" نمي تونم وارد ويكي بشم. مشكل از چيه؟!

مرورگرم رو هم عوض كردم ولي بازم نشد!
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

ApplyAbroad Champion

من اخیرا نرم‌افزار ویکی رو به‌روز کرده بودم که ظاهرا باعث اختلال در سیستم شناسایی کاربران شده بود. الآن این مشکل حل شده، هر چند که در گذشته این سیستم با شناسه‌های کاربری‌ای که حاوی _ بود مشکل داشت و شاید هنوز این مشکل وجود داشته باشه و برای شما درد‌ساز بشه. لطفا چک کنید و در صورت وجود اشکال به من اطلاع بدهید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    من اخیرا نرم‌افزار ویکی رو به‌روز کرده بودم که ظاهرا باعث اختلال در سیستم شناسایی کاربران شده بود. الآن این مشکل حل شده، هر چند که در گذشته این سیستم با شناسه‌های کاربری‌ای که حاوی _ بود مشکل داشت و شاید هنوز این مشکل وجود داشته باشه و برای شما درد‌ساز بشه. لطفا چک کنید و در صورت وجود اشکال به من اطلاع بدهید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط azim_utd
    من هنگام كار با ويكي به مشكلي بر خوردم!
    وقتي مي خوام ويرايش كنم، ازم مي خواد وارد كاربريم شم اما وقتي نام كاربري رو وارد مي كنم منو وارد فروم مي كنه! و وقتي دوباره به ويكي بر مي گردم دوباره از من نام كاربري و ورود دوباره مي خواد! كلا" نمي تونم وارد ويكي بشم. مشكل از چيه؟!

مرورگرم رو هم عوض كردم ولي بازم نشد!
    من هم همین مشکل رو دارم.
    Weallshouldknowthatweknownothing.
    وای

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط fesghelbahal
    من هم همین مشکل رو دارم.
    مشکل مذکور خیلی وقت پیش برای کاربران به وجود اومده بود و در حال حاضر چنین مشکلی وجود نداره. هم من امتحان کردم و هم سایر کاربران مطالب جدیدی رو در ویکی ویرایش کرده‌اند که نشون می‌ده چنین مشکل ورود وجود نداره. شما باید روی فروم وارد بشید و بعد به ویکی برید.

فقط عرض کنم که:

۱- در فورم لاگ این کردم، بعد ویکی رو باز کردم. لاگ این نبود.
    ۲- در فورم لاگ این کردم، از لینک داخل فورم به ویکی رفتم، لاگ این نبود.
    ۳- ویکی رو باز کردم، لاگ این کردم، لاگ این شد، اما اومد تو فورم، در ادامه رفتم تو ویکی، باز لاگ این نبود!

همه هم همین یکی دو روز اخیر اتفاق افتاده.

زیاده جسارت است.
    Weallshouldknowthatweknownothing.
    وای

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط fesghelbahal
    فقط عرض کنم که:

۱- در فورم لاگ این کردم، بعد ویکی رو باز کردم. لاگ این نبود.
    ۲- در فورم لاگ این کردم، از لینک داخل فورم به ویکی رفتم، لاگ این نبود.
    ۳- ویکی رو باز کردم، لاگ این کردم، لاگ این شد، اما اومد تو فورم، در ادامه رفتم تو ویکی، باز لاگ این نبود!

همه هم همین یکی دو روز اخیر اتفاق افتاده.

زیاده جسارت است.
    حدسی که می‌زنم اینه که تنظیمات امنیتی مرورگر اینترنت شما سختگیرانه است و اجازه نمی‌ده که cookieها درست روی کامپیوتر شما تنظیم بشه. در قسمت options مرورگرها (firefox و Internet Explorer) بخشی وجود داره به نام Privacy که می‌شه تنظیمات مربوط به Cookieها رو انجام داد. لطفا مطمئن بشید که در این بخش تنظیمات طوری باشه که به Cookieها اجازه ذخیره شدن و باقی موندن روی کامپیوتر شما رو بده.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)