صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 53

موضوع: مقایسه ی دانشگاه تورین با دانشگاه پلی تکنیک میلان

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مقایسه ی دانشگاه تورین با دانشگاه پلی تکنیک میلان

نقل قول نوشته اصلی توسط sinasi20 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون. اخه من از هر دو دانشگاه پذیرش دارم. میلان رشته energy eng و تورین رشته mechanical eng. از نظر رشته mech خیلی بهتره اما اینطور که شما و اقای behnam میگید مثل اینکه میلان بورسش محتملتره. واقعا نمیدونم چکار کنم.
    راستش از 90 درصد بچه هایی که اونجا هستن من شنیدم که بورس استانهای دیگه واقعا تعطیل هستن به خصوص که بچه ها میگفتن پارسال تورین از همه بدتر بوده حتی من مقاله ی ایتالیایی ش رو هم خوندم که بودجه پیمونته به نسبت سایرین کمتر بوده تا اونجایی که از من راهنمایی میخوای برو میلان هم بورسش مطمئن تره هم دانشگاهش معتبر تره هم شهریت شهرش خیلی بهتره
    "L'amor che move il sole e l'altre stelle"
    Dante Alighieri

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tommy angelo نمایش پست ها
    راستش از 90 درصد بچه هایی که اونجا هستن من شنیدم که بورس استانهای دیگه واقعا تعطیل هستن به خصوص که بچه ها میگفتن پارسال تورین از همه بدتر بوده حتی من مقاله ی ایتالیایی ش رو هم خوندم که بودجه پیمونته به نسبت سایرین کمتر بوده تا اونجایی که از من راهنمایی میخوای برو میلان هم بورسش مطمئن تره هم دانشگاهش معتبر تره هم شهریت شهرش خیلی بهتره
    بسیار ممنون از راهنماییتون. امکانش هست که الان برم میلان و اونجا دوباره برای سال آینده برای مکانیک میلان اقدام کنم؟

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

بسیار ممنون از راهنماییتون. امکانش هست که الان برم میلان و اونجا دوباره برای سال آینده برای مکانیک میلان اقدام کنم؟
    شما میتونین دوباره واسه مکانیک اقدام کنین و اتفاقا چون از اونجا اقدام میکنین پذیرشتون تا حدودی ممکن تر هم هست چون جزو بچه هایی که ساکن ایتالیا هستن پروندتون بررسی میشه ممکن هم هست بتونین تغییر رشته بدین اونجا که من مواردی زیادی دیدم اینکار رو کردن
    "L'amor che move il sole e l'altre stelle"
    Dante Alighieri

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tommy angelo نمایش پست ها
    شما میتونین دوباره واسه مکانیک اقدام کنین و اتفاقا چون از اونجا اقدام میکنین پذیرشتون تا حدودی ممکن تر هم هست چون جزو بچه هایی که ساکن ایتالیا هستن پروندتون بررسی میشه ممکن هم هست بتونین تغییر رشته بدین اونجا که من مواردی زیادی دیدم اینکار رو کردن
    سلام. من با توجه به نامعلوم بودن شرایط بورس تورین دیگه رفتنم رو کنسل کردم تا امسال برای میلان اقدام کنم. فقط از بین بچه هایی که امسال شهریورماه رفتن تورین مشخص شده به چنددرصدشون بورس edisu رسیده؟ همین طور دانشگاه میلان بورس isu چند درصد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید هرچند دیگه امسال از دستم پریده ولی برای معلومات خودم و سال اینده میخوام بهتر برنامه ریزی کنم. مرسی

Junior Member

من فکر می‌کنم که جواب این مساله فقط با مشخص کردن رشته و سیلابسِ درسی مشخص می‌شه ، ، و اینکه فکوسِ هر دانشگاه روی چه تاپیک هایی هست ، مثلا من برای رشتهٔ مکانیک می‌تونم بگم که توی اینسترومنتتین ، کنترل ، میلان فکوسِ بیشتری داره ، ولی‌ خوب شاید تورین اینطور نباشه ، بد اینکه در چه مقطعی ، توی مستر چه فرقی‌ می‌کنه کجا بخونین ، درسای ایتالیا که خیلی‌ مشابه و جنرال هستن ، در مورد بورس هم من تو میلان گرفتم ولی شنیدم الان بعضی از دانشجو ها مثلا تو دور اول نمیگیرن و بهشون میگن اگر باز هم اعتبار اومد ، یعنی یه لیست انتظار هست ، سال به سال هم عوض میشه که به اوضاع کلی ایتالیا بستگی داره و اینکه کدوم دانشکده ها وضعشون بهتره

Member
    رشته و دانشگاه
    Master in Mechatronic Engineering - Politecnico di Torino

سلام دوستان
    من از پلی میلان برای Management Engineering و از پلی تورین برای Mechatronic پذیرش گرفتم.
    از دوستان ممنون میشم اگر کسی تو این رشته ها دانشجو هستن ، یکم از شرایط این رشته ها و بورسهای استانی تو این دانشگاه ها بگن. که بتونم از بین این دو یکی رو انتخاب کنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي مكانيك

امسال تقریبا به اکثر بچه هایی که برای بورس ادیزو تورین اقدام کرده بودن بورس تعلق گرفت. ولی هیچ تضمینی نیست سال دیگه هم همینجوری باشه.

سلام. من با توجه به نامعلوم بودن شرایط بورس تورین دیگه رفتنم رو کنسل کردم تا امسال برای میلان اقدام کنم. فقط از بین بچه هایی که امسال شهریورماه رفتن تورین مشخص شده به چنددرصدشون بورس edisu رسیده؟ همین طور دانشگاه میلان بورس isu چند درصد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید هرچند دیگه امسال از دستم پریده ولی برای معلومات خودم و سال اینده میخوام بهتر برنامه ریزی کنم. مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي مكانيك

دوست گرامی بنده رشتم مکاترونیک نیست ولی به دلیل همکاری با چندتا دانشجو و استاد مربوط به دپارتمان مکاترونیک میدونم که وضعیت این رشته در تورین مناسب هستش و استادهای خوبیم داره که ارتباط با صنعت دارن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad403 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از پلی میلان برای Management Engineering و از پلی تورین برای Mechatronic پذیرش گرفتم.
    از دوستان ممنون میشم اگر کسی تو این رشته ها دانشجو هستن ، یکم از شرایط این رشته ها و بورسهای استانی تو این دانشگاه ها بگن. که بتونم از بین این دو یکی رو انتخاب کنم.

با سلام
    من می خواستم برای دانشگاه پلی تکنیک میلان اپلای کنم در رشته مهندسی مکانیک مقطع ارشد .... میخواستم بپرسم detailed course که باید بنویسیم چه طور باید نوشته بشه ؟ لطفا من را راهنمایی کنید؟
    بعد سوال دیگه من این است که برای خوندن ارشد کانادا بهتر است یا ایتالیا؟ مدارک کدام یک ارزش بیشتر داره و کدام کشور بازار کاری بهتری داره ؟ لطفا من راهنمایی کنید
    چون من از دانشگاه کانادا هم پذیرش دارم
    با تشکر

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط prinstongirl نمایش پست ها
    با سلام
    من می خواستم برای دانشگاه پلی تکنیک میلان اپلای کنم در رشته مهندسی مکانیک مقطع ارشد .... میخواستم بپرسم detailed course که باید بنویسیم چه طور باید نوشته بشه ؟ لطفا من را راهنمایی کنید؟
    بعد سوال دیگه من این است که برای خوندن ارشد کانادا بهتر است یا ایتالیا؟ مدارک کدام یک ارزش بیشتر داره و کدام کشور بازار کاری بهتری داره ؟ لطفا من راهنمایی کنید
    چون من از دانشگاه کانادا هم پذیرش دارم
    با تشکر
    درود
    course Description هم تو این سایت هست هم یکم بگردید میتونید پیدا کنید اینجا به قسمت شرح دروس یا کورس دسگریپشن یه سر بزنید حتما داره.
    این سوال پرسیدن نداره صد در صد از هر دو نظر کانادا.
    موفق باشید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)