صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 56

موضوع: از قبرس

پیش فرض پاسخ : تجربیات جنبی و عکس هایی از قبرس (29 آپریل)

[:left]Dear Meead
    If possible, please tell me which of the ladies depicted above is you????
    [/left]

Senior Member saheb آواتار ها

ميعاد خرابش كردي اخه شما آقايون چرا اينجوري هستيد؟ ما عكس خانوما را مي خواهيم چي كار؟؟؟؟؟؟ اون دوچرخه سواريش خوب بود
    anyway
    اون خانومي كه شما گفتي رد شد علتش چي بود؟ بعد اينكه آيا officer از شما job offer هم خواست؟
    HAPPINESS

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahin
    يعني شما 300 يورو بردي همراه خودت؟ تو فرودگاه چك نكردن كه چقدر همراه دارين؟ بعضي ميگن 700 800 يورو ببرين.
    من با خودم 500 یورو و 300 دلار بردم. چون باید پول هتل و application fee رو پرداخت می کردم. 100 یورو واسه هتل و 131 دلار برای سفارت
    400 یورو و 170 دلار برام می موند. اما خیلی زیاد بود. مگر این که اتفاق خاصی بیفته که لازم بشه.

در فرودگاه، پول هیچ کدوم از ما 20 نفر رو کنترل نکردند.

نقل قول نوشته اصلی توسط saheb
    ميعاد خرابش كردي اخه شما آقايون چرا اينجوري هستيد؟ ما عكس خانوما را مي خواهيم چي كار؟؟؟؟؟؟ اون دوچرخه سواريش خوب بود
    anyway
    اون خانومي كه شما گفتي رد شد علتش چي بود؟ بعد اينكه آيا officer از شما job offer هم خواست؟
    پیشنهاد صحبت با خانوم های قبرسی رو فقط برای تمرین speaking دادم (فقط speaking practice)
    It was just a kidding to make you and others smile

هیچ کدوم از ما جرات نزدیک شدن و حتی سلام کردن به دخترهای رو نداشتیم اون جا. اعتماد به نفس در حد صفر !!!!!

اون دختری که ویزا نگرفت، دلیلش green card پدر و مادرش و citizen بودن خواهرش در آمریکا بود.

آره. job offer در همون لیستی که اول بهمون دادن sort کنیم بود. یکی از مدارکی بود که حتما باید می دادیم.
    راهت را ادامه بده، ایمانت تو را به نتیجه خواهد رساند.

ميعاد جان منظورت از admission letter كدوم نامه است ؟
    كسي كه اهدا ميكند مهربانانه برايش جبران ميشود .

admission letter که از طرف department برات ارسال شده، حالا یا یک pdf می تونه باشه یا یک نامه ای که با I-20 برات فرستادن
    Offer letter هم همون نامه ای که توش در مورد RA یا fund شما توضیح داده (احتمالا از طرف استاد یا خود دانشکده)

Junior Member

واقعا ممنون از اطلاعات.
    برای کرایه دوچرخه چی باید گرو بگذاریم؟
    تو فرودگاه لارناکا voucher هتل رو نگاه کردن؟ من فقط fax فرانجیورجیو رو دارم.
    باز هم ممنون!
    هرگز در راه رسیدن به آرزوها محافظه کار نباشید!

ببخشید. ولی مگه این job offer اختیاری نیست؟ منظورتون اینه که جزو لیست مدارک اجباری بوده؟ اگه نداشته باشیم چی؟ من یه سوال دیگه هم درم. من از A&M پذیرش full fund دارم و همسرم admission داره . ایشون در US به دنیا اومده ولی اینجاست! citizen محسوب میشه دیگه (یعنی ویزا نمی خواد). من باید روز مصاحبه چیز خاصی بگم در این زمینه؟ اگه بپرسن همسرت چرا نیومده... کلا میدونید چقدر بد یا خوبه؟

یه سوال دیگه! این هتل فرانجیورجیو رو با credit card میشه خودمون رزرو کنیم؟ من هر چی گشتم جایی ندیدم که تو سایتش credit رو بخواد. شما خودتون رزرو کردین؟ fax چیه قضیه اش؟

offer letter رو هم حتما بايد داشته باشيم يا همون كه تو I20 نوشته كفايت ميكنه ؟
    كسي كه اهدا ميكند مهربانانه برايش جبران ميشود .

نقل قول نوشته اصلی توسط so_asadi
    offer letter رو هم حتما بايد داشته باشيم يا همون كه تو I20 نوشته كفايت ميكنه ؟
    اگه offer letter رو دارید حتما با خودتون ببرید و تحویل سفارت بدید. اگه ندارید، که هیچی! نمی خواد.

نقل قول نوشته اصلی توسط f_h_sky
    یه سوال دیگه! این هتل فرانجیورجیو رو با credit card میشه خودمون رزرو کنیم؟ من هر چی گشتم جایی ندیدم که تو سایتش credit رو بخواد. شما خودتون رزرو کردین؟ fax چیه قضیه اش؟
    آره می تونی، تو سایت نیست. باید زنگ بزنی و تلفنی این کار رو بکنی. برات فاکس OK شدن رزرو رو می فرسته.

نقل قول نوشته اصلی توسط f_h_sky
    ببخشید. ولی مگه این job offer اختیاری نیست؟ منظورتون اینه که جزو لیست مدارک اجباری بوده؟ اگه نداشته باشیم چی؟ من یه سوال دیگه هم درم. من از A&M پذیرش full fund دارم و همسرم admission داره . ایشون در US به دنیا اومده ولی اینجاست! citizen محسوب میشه دیگه (یعنی ویزا نمی خواد). من باید روز مصاحبه چیز خاصی بگم در این زمینه؟ اگه بپرسن همسرت چرا نیومده... کلا میدونید چقدر بد یا خوبه؟
    job offer رو حتما ببرید، چون جزء همون لیستی بود که وقتی وارد سفارت شدیم گفتن sort کنیم و بهشون بدیم. 1 دقیقه از 3 دقیقه مصاحبه من در مورد job offer بود.

اگه ازتون سوال پرسید، راستش رو بگید. اگه سوال نپرسید، شما لزومی نداره خودتون چیزی بهش بگین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)