صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 56

موضوع: از قبرس

پیش فرض پاسخ : از قبرس

میشه بیشتر در مورد گرونی اونجا توضیح بدی؟ مثال بزنید.

ممنون
    اگر یک فلج مادرزاد قهرمان دو ماراتن نشود، مقصر خودش است. (سارتر)

خواهش می کنم در مورد مصاحبه و فضای اونجا بگید که ما هم ترسمون کمتر بشه.

Junior Member

مهیار جان، واحد پول قبرس پوند قبرس که معادل 2.54 دلار آمریکاست. کشوری که توریست خصوصا اروپایی می یاد برای گردش و EURO خرج میکنه نه ریال واسه همین برای ماها که از ایران ریال می یاریم، خرید اجناس سخت می شه.

مینا جان، اگه فاند دارین 100% ویزا می گیرین و اصلا جای نگرانی نیست. من راستش، زیاد موافق توضیح دادن همه چیز نیستم. چون احساس می کنم ممکنه استرس ایجاد کنه. خیلی از بچه ها تجربیات مصاحبشونو تو فوروم گذاشتن. می تونین search کنین و بخونین. اصلا ترسی وجود نخواهد داشت که بخواد بریزه یا کمتر شه. مطمئن باشید که اونا از خداشونه ویزا بدن. باور کنید اینو نمی گم چون ویزا گرفتم (البته هنوز کامل که نه، هنوز clear نشدم!). اگه قبل مصاحبه هم می پرسیدید همینو می گفتم. با اعتماد به نفس برید و با قدرت حرف بزنید. سوالایی که از من پرسیدن:

What did you study?
    What are you going to study?
    what is your specific research area?
    what are the applications?
    How many univesities did you apply?
    تنها پیشنهاد من به همه آمادگی ذهنی برای سوال های typical مصاحبس. اینو دقیقا خودشونم گفتن: (http://nicosia.usembassy.gov/NIV/Student%20Visas.htm)

We will also expect all applicants to be prepared to demonstrate the means, intent, and ability to succeed as a student in the U.S. and strong social, economic or other ties to a residence outside of the United States that they do not intend to abandon.

سلام
    ببخشید منظور از سوالwhat are the applications? این هست که کاربردهای موضوعی که میخواهیم روی آن در آینده کار کنیم چیه یا کاربرد رشته ای که ایران خواندیم؟
    در مورد سوالHow many univesities did you apply? آیا حقیقت را بگیم یا فقط همون دانشگاهی رو اسم ببریم که با I20 اون دانشگاه رفتیم سفارت؟

Junior Member

سلام payam-kho

تبریک میگم و امیدوارم که زود clear بشید. آیا شما مدارکی رو که سفارت گفته قبل از مصاحبه Email کنید فرستادید.

ممنون

me_f
    Guest

سلام

کسایی که رفتن اخیرا قبرس....
    1) جریان مدارکی که باید mail کنیم سفارت چیه؟؟؟ میشه توضیح بدین. من در جریانش نیستم اصلا
    2) برای سفارت خونه فقط یه فیش که اونم تو قبرس میریزیم باید ببریم دیگه؟فیش دیگه ای(پول دیگه ای) نمیخواد؟
    3) ریز نمراتتونو گرفتن ازتون؟

ممنون

Junior Member

1- من همه اینا رو قبل مصاحبه واسشون email کردم. (http://nicosia.usembassy.gov/NIV/Stu...ore%20info.htm) اما موقع مصاحبه به هممون یه کاغذ دادن که توش نوشته بود که مدارک رو با order نوشته شده sort کنید و تحویل بدید. و هیچ چیزی در مورد اون email گفته نشد. دیگه میل خودته که email کنی یا نه. به نظر من میل نکنی هم خیلی مهم نیست، ولی توصیم اینه که مدارکت موقع مصاحبه کامل باشه. البته Research & work Plans رو نمی خوان موقع مصاحبه.

2- فیش دیگه ای نمیخواد

3- بله

میشه بگی اون مدارکی که sort کردید چیا بودن؟
    راهت را ادامه بده، ایمانت تو را به نتیجه خواهد رساند.

پیش فرض تجربیات جنبی و عکس هایی از قبرس

سلام

چند تا عکس از هتل فرانجیورجیو و ساحل لارناکا attach می کنم.

حتما دم پایی و مایو ببرید.

نزدیک هتل فرانجیورجیو به سمت غرب ساحل، مغازه ای هست به نام Rent Scooters and Motorbikes
    می تونید از اون جا دوچرخه کرایه کنید. 24 ساعت 6.5 یورو
    خیلی عالی بود دوچرخه سواری در لارناکا
    می تونید مسافت های طولانی رو که نمیشه پیاده رفت و پول تاکسی هم زیاد میشه با دوچرخه برید.
    من دوچرخه سواری رو حتما توصیه می کنم.

حدود قیمت غذاهای معمولی مثل ماهی و مرغ سوخاری (که قابل خوردن هست از نظر عقاید اسلامی) بین 6 تا 8 یورو میشه

;D دخترهای خوشگل و خوش هیکلی داشت Larnaca
    سعی کنید برای تمرین speaking با یکی از خانوم های خوش چهره قبرسی در یک کافه آشنا بشید

پول تقریبا 300 یورو کافیه برای غذا و تاکسی و خوش گذرونی
    من خودم 50 یورو بیشتر خرج نکردم (غیر از پول سفارت که 131 دلار یا همون 96 یورو بود)
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    راهت را ادامه بده، ایمانت تو را به نتیجه خواهد رساند.

Senior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات جنبی و عکس هایی از قبرس (29 آپریل)

يعني شما 300 يورو بردي همراه خودت؟ تو فرودگاه چك نكردن كه چقدر همراه دارين؟ بعضي ميگن 700 800 يورو ببرين.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)